Jump to content
GSForum - Segélyvonal

BitComet


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

WeghA2

Hello! Tudtok e olyan progit a BitLord-hoz amivel, a félig letöltött dolgokba bele tudok nézni?

Link to comment
Share on other sites

Adani

A BitComettel nincs semmi baj, nekem mindig mûködött. Ha meg mindenkinek 80-99%-on áll a torrent és lelépett a Seeder, akkor szólni kell a feltöltõnek, hogy kegyeskedjen még seedelni kicsit. Fõleg privát trackereken nagyon odafigyelnek erre, és ha a seeder erre nem hajlandó lehet szólni a modiknak, és ha sûrûn fordul elõ ilyesmi, akkor azt komolyan büntetik. Alapszabály ugyanis mindenhol, hogy minimum addig kell seedelni, ameddig nem lesz legalább mégegy seeder. Persze más, ha önhibáján kívül nem tudja folytatni, akkor várni kell, ilyenek megesnek.

Link to comment
Share on other sites

WeghA2

A VLC Media Player alkalmas erre. Persze csak, ha bizonyos % letöltöttél. És ha képfájlba van, pl. egy DvD azt meg tudja nyitni anélkül, hogy virtuális meghajtóba raknád.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Sziasztok én a BitComet 0,62-öt használom, és valami nem jó a beállításoknál, mert hiába csak egy vagy két torrentet töltök akkor és közben a többit seed-elném a kész torrentekre is azt írja, hogy csak X torrentet tölthetek! :S

Mi ennek az oka? :upsz:

 

Link to comment
Share on other sites

fapuma

A seedelés is "töltés", úgyhogy logikusan azt is beleszámolja az X-be. Ez nem beállítási hiba. ;)

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Köszi fapuma.

Közben nagyjából már én is sejteni kezdtem, hogy amit írtál az lesz az igazság! :)

Link to comment
Share on other sites

csaba1

Hello!

 

Én is Bitcomet 0.62-t használok, és azt szeretném kérdezni hogy miért van az, hogy "egyszer" 270kb/s-el töltött le, sajnos csak egyszer, de mostanában 0kb/s... :Sír:

Már nagyon unom... Mit álítsak be? A feltöltésem: 512kb/s - azt beállítottam: max 51kb/s-re. de mindig 0kb/s a letöltés! Segítsetek léccí!!!

 

Más:

Hogy kell a routeren (kinyitni vagy mi) a portot??? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Lehet, hogy nincs elég seeder, ezért nem tudsz tölteni.

 

Routerje válogatja hogyan kell portot nyitni, Virtual servert vagy port forwardot keress a beállítások között.

Link to comment
Share on other sites

csaba1

Köszi

 

 

Még egy kérdés...

Hogy van az hogy 25.14 GB az a file amit letöltök!

És abból eddig 26.55 GB-ot töltött fel! :pislog:

 

Hogy lehet hogy többet tölt fel mint maga a file?

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Úgy hogy több embernek töltesz fel, és így egy torrent anyagát többszörösen is feltöltheted. Minél többet töltesz fel, annál hasznosabb tagja vagy a torrent-közösségnek. ;)

Link to comment
Share on other sites

csaba1

Ahham, értem! Köszi

 

(("Ízirájder öcsééém, izirájder!"-mondá az Úr és megteremté Csoki bácsit.))

 

Fapuma: Aki ezt mondja Csuja Imre...

 

A fia az osztálytársam... <- ezt csak érdekesség ként mondtam ;)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Egy fájlt többszörösen is vissza lehet tölteni, mert akár egyszerre 10 embernek is töltheted, így lehet 1.0 fölötti arányt csinálni. Egyébként ha már ittvagyok elárulok valamit, hogyan növelheted az arányodat. Ha nem tudsz semmit visszatölteni, vagy torrentet feltölteni, akkor nézd meg van-e olyan torrent, ahol viszonylag kevés a seeder, de sok leecher van, de az a torrent neked nem kell. Ha találsz ilyet, akkor szedjál le belõle valamennyit (ha rar-os release pl: a Sample-t vagy egy rar-t), és azt seedeld vissza. Akár több 100 szorosan is vissza tudod seedelni. Pl: a múltkor 5 MB letöltésbõl volt így majdnem 1 GB feltöltésem.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Uhh, Adani, ez király, kösz, hogy mondtad, erre nem is gondoltam. :oké:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mizsi

Tegnap bezárták a PirateBayt? :mérges:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Holnapután nyitnak! :D:kalóz: (De erről itt ennyit, ok?)

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

De jól informált vagy :D reggel még nagy volt a sírás, rívás az oldalon :P

Tehát lesz folytatás? :titok::hmm:

Link to comment
Share on other sites

BáGyu
Egyébként ha már itt vagyok elárulok valamit, hogyan növelheted az arányodat. Ha nem tudsz semmit visszatölteni, vagy torrentet feltölteni, akkor nézd meg van-e olyan torrent, ahol viszonylag kevés a seeder, de sok leecher van, de az a torrent neked nem kell. Ha találsz ilyet, akkor szedjál le belőle valamennyit (ha rar-os release pl: a Sample-t vagy egy rar-t), és azt seedeld vissza.

Bocsi Adni de ez szerintem igen sportszerűtlen a letöltőkkel szemben, sajnos én is többször futottam bele olyan seehederekbe :S akiktől letöltöttem egy-egy részt aztán semmi, dobhattam ki az addigi ráfeccölt energiámat és időmet! :mérges:

Ha már ezt csinálod legalább ne reklámozd, légy szíves!

Link to comment
Share on other sites

Adani

Miért nincs ebben semmi. Azt az egy fájlt töltöm át mindenkinek, de a többi seeder meg úgyis tölti vissza. És ez egyébként is csak az elején mûködik, amikor még általában csak egy seeder van, vagyis tõle mindenképpen tudsz tölteni. Az meg a legtöbb oldalon szabály, hogy addig kell seedelni, ameddig lesz mégegy seeder.

Link to comment
Share on other sites

[huN] Füles

Figyeljetek! Hol tudok portot nyitni arra, hogy gyorsabb legyen a letöltés a bitcometben?

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

fapuma

BitCometben megnézed:

Beállítások :nyíl: Kapcsolat :nyíl: Figyelt port

Az itteni számot megjegyzed, ezt kell kinyitni a tűzfalon (ha kérdezi a tűzfal, UDP-t is meg TCP-t is).

Link to comment
Share on other sites

[huN] Füles

Oké megpróbálom. Ja, még egy: nekem most Kerio személyi tûzfalam van. Arra is tudok portot nyitni, igaz? (Remélem igen.)

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Predator

HI

 

Ha nem kapcsolódik a dht az mitõl van?

Mi az a dht?

 

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Olvasnivaló ---> 1 2 3

Link to comment
Share on other sites

Predator

Köszi így már világos.

Link to comment
Share on other sites

root_kiskacsa

Sziasztok!

Lehet nem idevaló de jól jönne egy meghívó el-sl -re. :) Aki tudja miről van szó és van meghívója azt elfogadnám. Ha kell hozzá a mail cimem is akkor ******@***** .*** Üdv. :

K.Dávid

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...