Jump to content
master

Office probléma

Recommended Posts

dizsi

WinXp-SP2 + Office XP, word-ben ha beszúrok egy képet, nem jelenik meg. Ha az üres területre kattintok, akkor a körvonala látható. A kép mérete, tulajdonsága állítható. A súgóban leírtak szerint a beállításokban engedélyezve van a kép megjelenítése, illetve a körvonal megjelenítés nincs engedélyezve. Nyomtatási képnél sem látszik. Nyomtatásnál kinyomtatja.

Amennyiben egy másik user jelentkezik be annál minden rendben.

Amit eddig próbáltam:

Újra raktam az Office-t.

Töröltem a \Documents and Settings\user_neve\Application Data\Microsoft\Sablonok–ból a Normal.dot file-t.

Töröltem a \Documents and Settings\user_neve\Application Data\Microsoft\Office alatt lévõ config file-ket.

Tudja esetleg valaki, hogy lehetséges az Office alaphelyzetbe (az install utáni állapot) állítása?

Gábor 2

Üdv mindenkinek!

Olyan problémám van, hogy prezentációt kellene írni a nejemnek PowerPoint-ba de fogalmunk sincs, hogy áljunk neki mert még soha nem használtuk ezt. Persze az iskolában nem magyarázta el senki, hogy hogy kell használni mert ezt olyan természetesnek veszik, hogy mindenki ért hozzá. Szóval ha valaki tudna segíteni ez ügyben az nagyon szupi lenne. Elõre is köszi

@Berecz Dénes@

Szerintem nézz körül itt

Gábor 2

Köszi szépen a gyors segítséget! :éljen:

mizsi
Nálunk az word tud 12 nyelvet, de magyarra nem tud fordítani.

Ez kell hozzá!

Posner

Helló minden kedves Gurunak!

A gondom: Már elég régóta írogatok ACCESS-ben.

Van egy kód ami az elsõ karakert automatikusan nagy betûssé alakítja:

" >L<? "

ezt begépelve és kipróbálva a gép szintaktikai hibát jelez.

azt írja ki:

"?a<LLLLLLLLLLLLLLLLLL"

Mi a megoldás? :S

dBase-ben ez könnyen ment. (Hû de öreg vagyok).

Edited by Greene

Sebi
:hmm: Ahhoz még nem eléggé, hogy megtanulj helyesen írni. :hááát:

arpsoft

Van egy texttransform tulajdonsága a beviteli mezõknek. Azt kéne használni.

csaszi555

Sziasztok!

MS Office xp prof.-al van gondom. Amikor menübõl szeretnék megnyitni egy dokumentumot, akkor belefagy, vagy ha az új dokumentumot szeretném elmenteni egy adott helyre és nem oda ahová a program automatikusan felajánlja, akkor abba is belefagy az office-om. Olyan 2-3 havonta szoktam frissíteni az XP-émet a neten keresztül és az utolsó ilyen frissítés után jelentkezett ez a probléma. Nem tudjátok, hogy mi lehet a baj?

Már újratelepítettem az office XP-t, de nem segített. Illetve már viszaraktam egy MS Office 2000-et is, de annál is hasonló problémák jelenkeztek.

Elõre is köszi

Halasi Miklós

Én egy chkdsk-t lefuttatnék azon a merevlemezen... ;)

Chabi1

@ csaszi555

HP nyomtatód van ? lehet hogy ez lesz a problémád: >> Problémás a legújabb Windows-javítás <<

A szoftver telepítése után megkergülhet az Office, elérhetetlenné válhatnak bizonyos könyvtárak, és lefagyhatnak alkalmazások.

:hááát:

csaszi555

Szia!

Elfelejetettem leírni, hogy már lefutattam de nem talált semmi hibát, illetve a töredezettségmentesítõt is lefuttatam. (hátha csodát csinál :) )

Valami egyébb tipp?

Bocsánat!

Késõn olvastam Chabi hozzászólását. Igen valóban az lesz a problémám, ami a cikkben van. Egy HP Photosmart 8150-t, illetve egy HP LJ 2400-ast használok.

Az ember naprakész próbál maradni biztonság terén és a végén még õ szívja meg. :(

Köszi a segítséget

cooldoc66

Sziasztok! Ide írok, mert a neten való keresés sem hozott eredményt. Hátha valaki tud segíteni. Röviden: az Office XP-t nem tudom frissíteni. Azt írja ki, hogy a Hotfix telepítés hiba miatt leáll "az Outlook javítás telepítője problémába ütközött. Hiba történt az Office frissítése közben". Windows-frissítés működik, az Office nem. Valószínűleg kitöröltem ("Pucoló" - most HDA Administrator n. programmal) a régi update-uninstalláló file-okat (mert régebben sikeresen frissítettem), és ennek hányában nem enged frissíteni.

Volt még egy kamikáze akcióm: a Windows Install Clean Uppal szedtem le egy WinDefender definiciós file-t (nem lehettett másképp), és állítólag ez is megsérthetett valamit, ami az Office frissítéséért felel. Nem tudom ezt megoldani, esetleg van rá valami ötletetek? Esetleg valami NT Service-szel függ össze (néhányat kézire raktam ill. "disable"-re). Nem az Outlook az alapértelmezett levelezőprogim, hanem a Thunderbird. Outlook 2002-es van az Office-omban egyébként. CD-m volt, legális az Office is, SP3-ig van frissítve. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni, elnézést ha kissé "off" volt a téma, most megakadtam.

arpsoft

Office le, vissza.

cooldoc66

Köszönöm, e "megoldás" nekem is eszembe jutott. Mivel jön ki az új "Office", megvárom azt. Addig egy az általad javasoltnál elegánsabb megoldásban reménykedtem... Valami registry-szerkesztésben, hiszen azt gondolom, hogy a probléma az lehet, hogy valamilyen változót beír a kulcsba, vagy létrehoz egy alkulcsot, amit vizsgál telepítésnél az Office telepítője. Ezt kellene megtalálnom.

arpsoft

Az Office telepítõ rengeteg kulcsot használ.

Egyszerûbb leszedni és újrarakni.

Vagy esetleg nincs ott a lemez, amirõl felraktad? :gonosz:

dumalady

Openoffice1.1.4 konfigurációs adataihoz nem lehet hozzáférni. :!:

Belsõ hiba: GetStorage name "No Content.

Mit jelent ez pontosan? Van valami megoldás hogy mûködjön?

eremit

Én is azt kérdezem: Mi a hibád pontosan? Szerkesztesz egy dokumentumot, és közben üzeni ezt?

dumalady

]Belsõ hiba: GetStorage name "No Content".

Ezt akkor irja ki amikor bekapcsolom a gépet. :mérges:

Ujra is telepítettem, de ugyanez a helyzet.

eremit

Keresd meg a common.xcu és a writer.xcu fájlokat! Ezek a felhasználói mappádban vannak, azaz: /user/registry/data/org/openoffice/Office. A user persze a felhasználói neved. Ez a módszer nem mindig segít, de meg lehet próbálni.

semilin

A korábbi Office változatokban volt egy szolgáltatás, ami segítette az alkalmazásokat (nem csak MS-t) egy csoportba összefoglalni, és innen egy kattintással indfítani: a Microsoft Office Irányítópult. Amikor frissítettem egy korábbi Office-t Office 2003-ra, akkor ez az irányítópult változatlan formában megmaradt. De: ha egy szûz gépre raktam fel az Office 2003-at, akkor nem találtam meg az irányítópultot. :dühös:

Tudja valaki, hogy az Office 2003-ból tényleg kihagyták az Irányítópultot?

KeLa

Nem hagyták ki. Telepítéskor alapból nem települõnek van beállítva.

zsoltchelsea

Az lehet... Elképzelhető, bár nálam benyomta magának, bár nem nagyon figyelem....

Bondo

Sziasztok.Lenne egy nagy kérésem.Lehet ,hogy nem ez a legjobb hely erre,de azért megpróbálom.Szóval,kéne egy bemutató(elég 6 dia is,zene nélkül,ha lehet)a Real Madridról(focicsapat,ha lehet akkor 2003-as Microsoft office-on).Én nem tudom megcsinálni,mert nem értek az ilyenekhez :mérges::nem: .Szóval légyszi rakjatok fel ide egy ilyet,nagyon kéne.De elküldhetitek e-mailben is .

E-mail címem: szeidl.a@freemail.hu.

Elõre is köszönöm. :):):)

Alex99

Beírod a Google-be, hogy realmadrid.doc, vagy realmadrid.pdf. Ha csak pdf lesz, akkor átkonvertálod.

Egyébként nem értem a problémádat, hogy miért is nem tudod Word 2003-mal megoldani?