Jump to content
master

Office probléma

Recommended Posts

atzs

Esetleg ennek a bizonyos mappának a törlése? Bár ettõl lehet, hogy az Office fejreáll. De az is lehet, hogy újra létrehozza, és nem lesz már vele gond.

Meg lehet próbálni úgy is, hogy elõször másolatot csinálni róla, ott levenni az írásvédelmet, letörölni az eredetit, és visszanevezni az eredeti névre a másolatot. Bár ha valamilyen házirend lett beállítva, akkor lehet, hogy automatikusan visszaáll a védelem.

svejk

Mivel mindent megpróbáltam - sajnos eredménytelenül - kénytelen voltam egy másik felhasználói fiókot nyitni, ugyanis a többieknél nem jelentkezett a hiba. Köszönöm mindenkinek a tippeket, most már minden rendben van. :D

Ha ezzel kezdem, egy csomó idõt megtakarítottam volna.

svejk
most már minden rendben van. :D

Csak volt! De rájöttem, hogy a kis gonosz a CCleaner segédprogram, mert valami olyan fájlt is letörölt, amire az Office-nak szüksége van, így az új felhasználói fióknál is fellépett ez a hiba! :Sír: Óvatosan használjátok!

eremit

A CCleanerben be lehet állítani, hogy pl. az office beállításokhoz ne nyúljon.

Bencce

MIért miket tud a CCleaner letörölni ami az Office-szal kapcsolatos? Vagy mit szokott? Mert most nézem az alkamazás listáját és elég sok progim ott van, aminek nem szeretném, hogy baja essen!

;)

Edited by Spányik Balázs

eremit

A programnak nem esik baja. Törölheti viszont az utoljára megnyitott fájlok listáját a Fájl menüpont alján. Törölheti az automatikus formázás beállításait: AutoFormázás, AutoJavítás, AutoFormázás beíráskor, Szövegtár, Intelligens címkék; Helyesírás-ellenõrzés beíráskor, Nyelvhelyesség ellenõrzés beíráskor.

ipifeci

Sziasztok!

Az a problémám, hogy hiába kapcsolom ki a Word-ben (2003) az Eszközök-Beállítások-Általános fülön a"Vászon automatikus létrehozása alakzatok beillesztésekor" menüpontot, a Word újraindítása után ismét be van jelölve a pipa.

Nem túl nagy probléma, de ha tudtok segítsetek légyszi. :)

atzs

Egyéb változtatásokat megjegyez? Nálam ugyanis ezt nem csinálja. Nem lehet, hogy a fentebb említett könyvtár, ahol a beállításait tárolja, nálad is írásvédett?

ipifeci

De igen! Most már mûködik rendesen! Hálás köszönet! :D

qqriq

Outlook 2002

"A számítógépen érvényben lévõ korlátozások miatt ez a mûvelet nem hajtható végre. Kérjen segítséget a rendszergazdától." :mérges:

Ez a kis frappáns üzenet akkor jelenik meg, ha egy e-mailben levõ hivatkozásra kattintok.

Tudja valaki a megoldast? :ötlet:

Köszi :)

nascar

Rendszergazdai jogosultsággal kéne belépni, és akkor nincs korlátozás!

Úgy néz ki, mintha egy a korlátozott fiókkal léptél volna be!

qqriq

Teljes renszergazdai hozzáférésem van. Ez nem lehet a hiba oka.

atzs

Az Outlook, amíg nálam fel volt telepítve, hajlamos volt egy-egy javítócsomag után fura új biztonsági funkciókat magáévá tenni.

Nézz körül az Eszközök->Beállítások pontban, hogy nincs-e valami új beállítási lehetõség kb. ilyen névvel: Linkek követésének tiltása

Hasonló volt ugyanis az oka annak, amikor egyik napról a másikra nem engedett doc és xls csatolmányokat elmenteni.

qqriq

A beállításokat már többször átnéztem. Most újabb tüzetes vizsgálatnak vetettem alá, de semmi. Ez sem túl valószínû hiba ok, bár itt elképzelhetõ, hogy valami elkerülte a figyelmemet. Végül is Microsoft.

payskin

Nem lehet, hogy az e-mailben levõ hivatkozások olyan helyre mutatnak, mondjuk egy szerveren például, amihez nincs hozzáférésed?

qqriq

Bármely levél bármely hivatkozása produkálja a tünetet. Nincs kivétel.

Van még egy érdekes tünet ami talán összefügghet vele. Ha egy veblapon e-mail cím hivatkozás van és magamról megfeledkezve óvatlanúl ráklikkelek, valami olyan badarságot ír ki, hogy a levelezõ szoftver nincs rendesen telepítve, ezért a kért (talán) feladat (ebben nem vagyok biztos) nem hajtható végre "OK". Ha leokézom, gyakorlatilag leáll a gép. Az összes erõforrást igénybevéve elkezd villám gyors egymásutánban Internet Explorer ablakokat megnyitni. Ha szerencsém van, a tálcán csoportba gyült 40-50 ablakot "Csoport bezárása" módszerrel el tudom pusztítani, de gyakran megesik az is, hogy csak a reset segít. :?:

atzs

Ha az enyém ezt csinálná, akkor víruskeresés + kémprogramkeresés, és ha még mindig ezt csinálná, akkor Outlook reinstall lenne a válaszom.

qqriq

Vírus és kém 100%-ig kizárva. Bombabiztosan védekezem. Az Outlook reinstallt pedig úgy utálom. Ha egy mód van rá, akkor ez csak a végsõ megoldás.

Crocket

Olyan gondom van, hogy nem tudok emailt küldeni Outlook-kal. Rákattintok a küldésre és feldob egy ablakot:

Az objektumfelület nincs regisztrálva. :(

A beállításaim rendben vannak, fogadni is tudok. Mit kellene tennem?

arpsoft

Nem telepítettél valamilyen outlook kiegészítõt?

Pige

Tud az word magyarra fordítani?

Crocket
Nem telepítettél valamilyen outlook kiegészítõt?

A hiba javítást futtattam végig, de nem használt. Ezután visszaállítottam az alapbeállításokra, majd mikor ez sem használt feltelepítettem a segédet. Most nincs Outlook a gépemen. :Sír:

arpsoft

pige: a magyar 2003-as igen.

arpsoft

Nem igazán értem.

Miért telepítetted a segédet? Ettõl nem lett Outlook?

Pige

Nálunk az word tud 12 nyelvet, de magyarra nem tud fordítani.