Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Office probléma


master

Recommended Posts

payskin

Arra tippelek, hogy azért, mert Worddel nem lehet 6 diás bemutatót készíteni?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Tom 1000

Talán nem is anyira probléma, de nagyon bosszant, hogy amikor az alap win xp stílust kicserélek másra, akkor az Office 2003 nem veszi fel azt a színt. Pedig xp mindhárom stílusát követi. Van valami megoldás?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Nincs.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy nem tudok egyszerre két prezentációt megnyitni. Hol lehet átállítani a Powerpointban?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Szerintem sehol.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Mirõl beszélünk? Mert PowerPoint 2007-ben leginkább a Megnyitás paranccsal. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Egyszerre kettőt? Szerintem csak az utoljára megnyitottat fogja látni. Vagy ez a 2007-ben megváltozott?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Szerintem sehol.

Korábban működött!

Nem tudom most miért változott hirtelen meg!

Amúgy 2003-as verzióról van szó...

Link to comment
Share on other sites

payskin
Vagy ez a 2007-ben megváltozott?

Ezek szerint igen, mert ott simán, akár többet is.

Link to comment
Share on other sites

Ridick

Sziasztok!

 

Nem tudom megnyitni sehonnan a xlsx kiterjesztésű excel file-t csak az Excelből. Az xls-es semmi probléma nincs, az működik mindenhonnan. Ha rákattintok az xlsx-file-ra, akkor elkezd tölteni, aztán megáll, a társítást is próbáltam. Vista és 2007 Office van fenn.

 

A DDE-alkalmazások mellőzése ki van kapcsolva az Excelben, az update és a telepítőlemezel való frissítés is megtörtént a Vistán és az Office-on egyaránt, a hiba mégis fenn áll. Van valakinek valami ötlete mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

payskin

A fájltípusok beállításai között próbáltad kivenni a Megnyitásból a DDE-t? Volt, akinek ez segített a lassú megnyitási problémáján.

Link to comment
Share on other sites

mlbx

Sziasztok, segítséget kérek az alábbi problémához:

 

Ha a Word-ben az egér kerekével görgetem az anyagot fel-le, időnként kiakad a Word, és másfél két sort ismétel az egér görgőjének minden kattanására.

Képernyőmentés:

http://www.flickr.com/photos/32807649@N03/3062324456/

 

Ez csak a képernyőn látszik, a dokumentumban nem marad nyoma. Minden olyan művelet, ami frissíti a képernyőt, visszahozza a dokumentum normális képét. Pl.: Page Down, vagy ablak méret megváltoztatása stb.

 

Ez a hiba két gépen jön, mindkettő Intel alaplapi VGA-s irodai gép Office 2003-mal. Frissítettem az XP-t, az Office-t, a drivereket, állítgattam a VGA, az egér és a megjelenítés lehetőségeit, raktam bele VGA kártyát. Nem segített.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Na, ez érdekes, mert a probléma nálam is megvan, de Word 2007-ben, és egészen a 2007-ig sosem volt ilyen problémám. Ráadásul két tök különbözõ konfiguráción, és egyik sem Intel VGA-s, hanem mindkettõ ATI Radeon.

 

A dolog érdekessége, hogy állítólag a Microsoft nem tudja reprodukálni a problémát, ezért nem javították ki a 2007 SP1-ben sem...

Link to comment
Share on other sites

mlbx

Akkor együtt kell élni ezzel?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Attól tartok, muszáj lesz. Gondolhatod, mennyire utálok így cikket írni, de már két éve ez van, ezt kell szeretni...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mlbx

Office 2003 esetén az SP3 okozza a hibát. Ha csak az SP2 van fenn nem jelentkezik. Úgy látszik az O2007 már alapból tartalmazza.

Link to comment
Share on other sites

athos24

Sziasztok,

 

a segitségetekre van szükségem. Most telepitettem az MS Office 2007 Professionalt-t. Minden OK vele, kivéve, hogy a WORD nem ismeri fel a .doc dokumentumokat. A docx, docxml, stb dokumentumokat felismeri.

 

Csak a .doc -st nem. A Wordpad ragaszkodik hozzá, hogy O futassa, és nem tudok változtatni rajta.

 

Megprobáltam megváltoztatni, hogy a .doc dokumentumokat a word 2007-es nyissa, de nem engedi a vista.

 

Kérlek segitsetek?

 

 

Elõre is köszönöm. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
KiválóBrigád

Sziasztok!

Leszedtem egy Office 2003-at és felraktam a helyére egy Office XP -t (mindkettõ elég régi csomag, de ez van). Szóval, mióta megtörtént a csere, az office dokumentumoknak az ikonjai eltûntek, sehogy nem tudom beállítani, hogy a megfelelõ ikonok látszódjanak a fileoknál. Regisztrációs adatbázist kéne, gondolom piszkálni, de hol és mit?

Már próbáltam újrainstallálni az Office-t, de nem segített. A társítások jók, csak az ikonok "üresek".

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

És miért visszafelé fejlesztettél? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

KiválóBrigád

Mert csak a régebbi legális... :upsz:

Edited by KiválóBrigád
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
értetlen

"A számítógépen érvényben lévõ korlátozások miatt ez a mûvelet nem hajtható végre. Kérjen segítséget a rendszergazdától."

 

Ez a kis frappáns üzenet akkor jelenik meg, ha egy e-mailben levõ hivatkozásra kattintok.

 

Tudja valaki a megoldást?

-----------

 

Ez már volt itt:

 

http://www.pcworld.hu/forum/index.php?show...amp;#entry40267

 

De a megoldást nem találom.

 

------------

 

Köszi elõre is a segítséget!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
Alexandra0911

Sziasztok.

Napi redszerességgel frissített excel táblázatot küldök emailen keresztül, viszont a címzettnél az hiányos tartalommal érkezik meg. Többször ellenőriztük, teljes tartalmat küldünk, de mire megérkezik a túloldalra, adatok hiányoznak belőle. Valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

1. Melyik formátumot küldöd: Excel 97..2003 vagy 2007-2010, és a túloldalon mivel nézik?

2. Letöltéskor jó helyre mentik-e, aztán azt nyitják-e meg?

3. Biztonsági szintek (makrók miatt) hogy vannak beállítva odaát?

Link to comment
Share on other sites

Alexandra0911

2010-es verzióban küldöm. Odaát is ebben vagy még újabban nézik.

Link to comment
Share on other sites

TheSaurida

Több ötletem nincs. Ha azt nézik, amit küldesz, akkor rejtély. Messzire küldöd egyébként? Mert ha nem, akkor egy adathordozós ellenpróbát megérne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...