Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Képernyõ frissítési gyakoriság felülbírálása


'Hercooles

Recommended Posts

'Hercooles

Az lenne a kérdésem, hogy a ForceWare 77.72-es NVidia dirverben hol lehet beállítani azt, hogy milyen felbontáson a kártya milyen képfrissítést használjon? A 60-as szériában volt egy olyan menüpont a Megjelenítés tulajdonságai/Beállítások/Speciális/GeForce.. fül alatt, hogy Képernyõ frissítési értékeinek felülbírálása. Itt szépen be tudta állítani az ember hogy milyen felbontáson hány Hz-en "villogjon" a monitor, és nem folyt ki a szeme. :-) Ez a legújabb ForceWare-ekbõl eltûnt? Igencsak kellemetlen hogy azokban a teljesképernyõs alkalmazásokban amik nem az asztal felbontásán futnak a frissítés legtöbbször visszaáll 60 Hz-re.

Elõre is kösz a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

kori

A Riva Tuner nevû progi megoldja a problémád. ;) Csak óvatosan körültekintõen a progival. 8) Mást is mondok, ami jóval egyszerûbb RefreshLock!

Link to comment
Share on other sites

Kpierre

Ezt az opciót valami miatt kifelejtették az újabb driverekbõl. Én míg Nvidia kártyát használtam az nVHardPage SE nevû progit használtam, ebben be lehet állítani a képernyõ frissítést is többek között.

Link to comment
Share on other sites

kori

Az ATI-ban benne van csak kissé rejtve. ;)

Link to comment
Share on other sites

'Hercooles

kori, végül a RefreshLock mellett döntöttem, így már nem folyik ki a szemem.. 8)

Kösz a tippet! :oké:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...