Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Total Commander


master

Recommended Posts

Adani

Hát elõször is, telepíteni kell egy FTP progrmaot arra a gépre, amirõl adatokat akarsz másolni. Ha mind a kétirányú kapcsolatra van szükség, mind a két gépre. Javaslom a GuildFTPd-t, ingyenes és egyszerû program. Telepítés után be kell konfigurálni ( melyik mappa látszódjon, és mennyi jogosultság legyen rá, felhasználó név, jelszó). Ezután már csak el kell indítan ia progit, és ezután már bárhonnan, ahol van net rá lehet csatlakozni, ha ismered az IP címét. Ha fix IP van, akkor elég megjegyezni, ha dinamikus meg jól jön egy DDNS szolgáltató (DynDns, No-Ip Myip(ez magyar) ).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Neo

2006.06.20-án megjelent a 6.55 public beta 1 verzió (32-bit). Letöltés

 

Sok apró hibajavítás mellet egy két újdonság is bekerült az új verzióba:

- A telepítő alapban a user datába helyezi a programot

- Eszköztárral kapcsolatos kiegészítések

- Nem adminisztrátor módban a telepítő az %APPDATA%\GHISLER könyvtárba teszi az ini fájlokat, ha a windows könyvtár nem írható

- már a Vistával kapcsolatban is kerültek bele olyan javítások, melyek ennél az oprendszernél jelentkeztek

 

Forrás: totalcommander.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
vamcrew

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy megoldható-e az, hogy a total commander a mappákat is dátum szerint jelenitse meg, mert ha a rendezésen állítok, az csak a fájlokra van kihatással, de a mappákat nem dátum szerint sorolja egymás alá. Nem lehet ezt valahogy orvosolni?

A segítséget elõre is köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

tzoli

Beállítások -> Általános beállítások -> Képernyõ -> Könyvtár rendezése -> Mint a fájlok

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord Webber
Total Commander problémák és megoldások

 

Íme egy megoldás: ;)freeCommander

 

A program szép, jó, és tud magyarul. :D

Kellemes használatot:

 

Lord Webber

 

Kép

Link to comment
Share on other sites

Lord Webber

Bocs, tényleg nem jó. Egyébként hogy tetszik?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Scorpion Spyke

A TC-ben FTP-re töltök fel képeket, és körülbelül csak a felét tudom felmásolni. Szépen megcsinálja, semmilyen hibaüzenetet nem ír ki, de a végén a feltöltött fájl nem látszik. Bizonyos képeket felmásol, de egy csomót kihagy. Mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

osztrovszky

Sziasztok!

 

Lehet hogy már valaki kérdezte (bevallom töredelmesen, nem olvastam el figyelmesen a fórumot), de miért van az hogy bizonyos mappákat egyszerûen nem lát a TC, amit az Intézõ gond nélkül.

Újratelepítéssel már próbálkoztam!

 

Pls segítsetek.

Elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Nem rejtett vagy rendszerfájlokról van szó? Met akkor Beállítások :nyíl: Általános beállítások :nyíl: Képernyõ :nyíl: Látszik a rejtett/system fájl (szakembereknek!)

Link to comment
Share on other sites

osztrovszky

Köszi szépen, bekapcsoltam és igaz hogy látszik az összes lapozófájl, meg hiberfájl meg a többi ****, de legalább látja az összeset.

 

Egyébként érdekes hogy egy olyan mappát nem látott amit az Intézõpben hoztam létre és a lényeg az hogy senem rejtett senenm védett?!?!

 

Na Mindegy köszi

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
MERNOK

Hogyan kell használni a Total Commander ikoncserélõ programot:ICL Toolkit?

 

A válaszokat elõre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

tzoli

Jobb helyet nem találtam a kérdésemnek ezért felteszem itt.

A következőt olvasom a pcworld.hu jelenlegi "vezércikkében" itt:

A szoftver csak magánfelhasználók számára ingyenes, és indításkor el kell viselniük a vásárlásra való felhívást, viszont ezenkívül minden porcikájában megegyezik a fizetős változattal.

A kérdésem az lenne, hogy mióta? Hol van ez leírva a programban? Komolyan érdekel a téma, mert a napokban majdnem megvettem... :huh:. Viszont, ha ez tényleg így van, akkor feleslegesnek tartom megvenni (én sem nyomtatom a pénzt), mert engem nem zavarna, hogy nyomkodni kell a gombokat a betöltés után... :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Bata László

Sajnos nem ingyenes! Szerzõnk elbambult, ez az oka az elírásnak :gonosz: . A kirakott cikket meg javítjuk.

Link to comment
Share on other sites

tzoli

Oh. De kár. :démonikacaj: Akkor irány valamelyik szoftverbolt... ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Miben is különbözik a teljes verzió? Én csak a gombokat vettem idáig az elején. Bár lehet, hogy olyan funkciójában más, amit még nem is használtam, vagy nem is tudom, hogy hiányzik. :P

Link to comment
Share on other sites

Sebi

Semmiben sem külömbözik, de egy idézet a Total Commander magyar lapjáról.

A TOTAL Commander shareware program. Kipróbálhatod 30 napig, utána regisztráltatnod vagy törölnöd kell!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
csepelball

Sziasztok...

kérdésem: mi lehet a a gond ha minden totalcommander inditás elött újra kell telepíteni a TC-t?:D

viccesen hangzik de nem indul el..és most emiatt nem akarok windows telepíteni

köszike

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SkyNet

Total Commanderel szeretnék a barátom gépérõl családi képeket letöltani a sajátomra kb. 300MB. Hogyan tudom ezt megtenni? Köszi.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Klikk az Ftp kapcsolat ikonon->Új kapcsolat, kapcsolat neve tetszöleges, kiszolgáló neve: barátod ip címe, Ha barátod az ftp serverén állított be neked nevet és jelszót, értelemszerûen beírod. Passzív mód ..... maradjon a pipa, Parancs küldés .... pipa. Ennyi. De csak akkor mûködik a dolog, ha a barátod gépén fut FTP Szerver program!!

Link to comment
Share on other sites

SkyNet

Ha nála is fut a Total Commander az akkor nem elég? Régen hallottam, hogy mappamegosztással is megoldható. Lehet, hogy az egyszerűbb lenne. Mappát hogyan tudok megosztani? Köszi.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Nem! A Totál Commander csak ftp kliensként tud mûködni, szerverként nem.

Javaslom a zFTPservert, ingyenes, van magyar kezelõfelülete és nagyon könnyû beállítani. Innen letölthetõ. Természetesen a tûzfalnál engedélyezni kell!

A mappa megosztás interneten keresztül nem egyszerû és fõleg nem biztonságos. Azt lokális hálozatoknál használják (akkor ha a két gép kábellel közvetlen össze van kötve, vagy ruteren keresztül).

Link to comment
Share on other sites

bioehanic

sziasztok

 

"az osztály nincs regisztrálva"

 

ezt dobja ki nekem a total cmd ha rá megyek a küldésre.

az intézö ha mappákat nyitok meg vagy tömöritek, bármi ha telepitek és mappát váltok.

milehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Elõzmény?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...