Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Total Commander


master

Recommended Posts

master

A minap Total Commander 6.51-emmel szerettem volna felrakni új honlapom, de egy nem várt hiba tartóztatott fel.

 

Szépen kapcsolódik, már a végén tart, mikor épp azt írja ki, hogy LIST. Ebbõl az állapotból nem akar továbblépni. Mit tegyek? A többi FTP kapcsolatom is mindig itt akad el.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Próbáld meg passzív módban. Ha nem találod ezt a beállítást, szívesen leírom, hol van.

 

 

u.i.

Hálózat --> FTP kapcsolódás... --> Szerkesztés...

Ez itt.

Edited by eremit
Link to comment
Share on other sites

ocsi

A Total Commander-ben nálam is van mindig egy hasonló hiba:

Amikor nagy file-t töltök föl: végig fut a feltöltés meg minden, de a legvégén megakad és ott marad a feltöltõablak 100% on. Ha rámegyek, hogy mégse és újrakapcsolódom akkor látom, hogy a file-t feltöltötte...

 

A h betût remélem 'hogy' -nak gondoltad. <tzoli>

Link to comment
Share on other sites

Oke

@master

 

Nekem is ez a hibám volt.

 

@eremit

 

Én is így oldottam meg. :D

Link to comment
Share on other sites

master

@ocsi:

 

végig fut a feltöltés meg minden, de a legvégén megakad és ott marad a feltöltõablak 100% on

 

Nekem nem nagy file feltöltésénél adta ki ezt a hibát.A kapcsolódásnál akadt meg ezen a ponton.

 

@eremit:

 

:huh: Hú, hogy az a...:cenzúra: :cenzúra: :cenzúra: sikerült megoldani a problémát.

Köszönöm a segítséget.

 

(Bár még épp feltöltés alatt van a honlap)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Szívesen! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
smile=)

Nekem is ez a LIST-es :) dolog volt a problémám, de hála nektek :istenvagy:

sikerült megoldani :):D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Egyik pillanatról a másikra eltünt az egyik könyvtáram! Vagyis nem teljesen, mert

ha bekapcsolom a rejtett fájlokat, akkor látom a könyvtárat, ami tulajdonképpen nem rejtett, mert más fájlkezelõ (xplorer2, Intézõ) látja rendesen. Hogyan csináltam rejtett könyvtárat amit nem is rejtett, csak nem látszik... ;)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ilyen hasonló problémám nekem is van. Mégpedig hogy feltöltöttem videókat a tárhelyemre... ott el is foglalják a helyet, de a Total Commanderrel sehogy sem látom. :pislog: Ez miért lehet?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Na, akkor még egy panasz a TC-re.

Nem mutatja a a rejtett és rendszerfájlokat a C:\-ben, pedig be van állítva.

 

??

Link to comment
Share on other sites

kori

Nekem ha valamilyen problémám van a TC-rel (ami igen ritka),akkor szoktam felrakni a legújabb verzióját. Mindíg javít rajta valamit a fejlesztõje,így van rá esély,hogy megoldódik a problémátok. ;)

Link to comment
Share on other sites

tzoli
Egyik pillanatról a másikra eltünt az egyik könyvtáram! Vagyis nem teljesen, mert

ha bekapcsolom a rejtett fájlokat, akkor látom a könyvtárat, ami tulajdonképpen nem rejtett, mert más fájlkezelõ (xplorer2, Intézõ) látja rendesen. Hogyan csináltam rejtett könyvtárat amit nem is rejtett, csak nem látszik... ;)

Csak nem a Dokumentumokban a Képek, Videók (windows által létrehozott) mappák?

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Oppá, nem csak a ZENE mappa, de a KÉPEK mappa is eltünt! Igen ezek az eredeti mappák, csak nem a szokott XP helyen, hanem egy külön particióra áthelyezve, mivel a rendszerpartición ugye nem ajánlatos dokumentumokat tartani. A VIDEÓK mappámra nem haragszik, azt látja. Megpróbálkozom az újabb verzióval - ha jól tudom 6.53 - hátha az visszaállítja a láthatóságot.

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Egyik pillanatról a másikra eltünt az egyik könyvtáram! Vagyis nem teljesen, mert

ha bekapcsolom a rejtett fájlokat, akkor látom a könyvtárat, ami tulajdonképpen nem rejtett, mert más fájlkezelõ (xplorer2, Intézõ) látja rendesen. Hogyan csináltam rejtett könyvtárat amit nem is rejtett, csak nem látszik... ;)

Nekem pont fordítva van: van olyan könyvtáram, hogy az Intézõ nem látja, a TC igen! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Ezt már végképp nem értem. Csináltam egy teljes unistallt (ini is törölve) majd egy új verziós install. A helyzet: ugyanaz. A képek és a zene mappa sehol. TotálKáosz!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Megrendeltem tegnap on-line a TC-t, de még nem érkezett visszajelzés. Ti csináltatok már ilyet? Most telepítettem a fájlt, de csak demo, üzenget, hogy regisztráljak.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Egy floppyn fogod megkapni a teljes verziót.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Akkor ideiglenesen be kell csavaroznom a floppy drive-ot. Nem baj. Megpróbálok majd írni nekik, hogy e-mailben küldjék a kulcsot!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nincs kulcs. :hmm: A floppyn van a full verzió. Maximum linket kérhetsz, ahonnan letöltheted, vagy esetleg emailben elküldik Neked a teljes programot ...

Link to comment
Share on other sites

eremit

Végülis, úgy is jó.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Igaz, hogy én már régebben rendeltem meg - akkor még Windows Commander volt - de én kulcsot kaptam hozzá e-mailben...Ami azóta is használható. (Csak a könyvtáraimat nem tudja visszahozni!) ;)

Link to comment
Share on other sites

payskin
Nincs kulcs.

Valóban? ;) És ha újratelepíted a Windowst, mindig fel kell rakni a régit, hogy utána frissíthesd az újra? Ez nem hangzik túl jól...

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

tzoli
Oppá, nem csak a ZENE mappa, de a KÉPEK mappa is eltünt! Igen ezek az eredeti mappák, csak nem a szokott XP helyen, hanem egy külön particióra áthelyezve, mivel a rendszerpartición ugye nem ajánlatos dokumentumokat tartani. A VIDEÓK mappámra nem haragszik, azt látja. Megpróbálkozom az újabb verzióval - ha jól tudom 6.53 - hátha az visszaállítja a láthatóságot.

A Tweak UI segítségével lehet, hogy vissza tudod állítani a Zenét és a Képeket, a Repair -> Rebuild Icons útvonalon.

Link to comment
Share on other sites

Lalolib

Zseni vagy tzoli! :D A Tweak UI tényleg elõvarázsolta az eltüntnek nyilvánított mappáimat! Csak hangosan gondolkodom: néhány napja megváltoztattam az XP kinézetét (Windowblinds, IconPackager), mely ugye hozzányúl a rendszerikonokhoz is, igaz, ezeket a TotalCommander nem veszi át. (Igazából ezt sem értem, hogy miért nem?) Ettõl függetlenül valószinûleg ekkor vesztek el a mappák...Mégegszer köszi tzoli!

Link to comment
Share on other sites

tzoli

Igen valószínûleg akkor...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...