Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kilépnek a lejátszók


ephébos

Recommended Posts

ephébos

Sziasztok. Az lenne a problémám, hogy van egy.. najó kettõ filmem amit nem hajlandóak lejászani a lejátszóim. Ezen két film megléte, történetesen, egy fájlmegosztó program elsõdleges szerepét engedik eredményképpen megmutatni. És a tünetek a következõk:

 

Klikk a filmre --> elindul (tán még meg is szólal) -->és azzal a lendülettel nem egyszerûen leáll a film, hanem az egész lejátszót kikapcsolja, abból kilép, mintha el sem indítottam volna. Ezt megcsinálja a MediaPlayer -rel, a BsPlayer -rel, a PowerDVD -vel egyaránt. (minden más film tökéletesen fut; és nem utolsó sorban azért is írom ezt a kérdést mert a G-spot is --> Ezt írja -KLIKK ide- <--, hogy nincs benne hiba. Amit láttok rajta hogy nincs feltelepítve az ac3codec ne ez spec nemigaz mert van fenn másképpen még hangja se lenne...

 

Na mindegy.. szóval ez lenne a problémám, remélem tudtok segíteni, hogy mit lehet az ilyenekkel kezdeni?!

 

Nagyon köszi elõre is. (remélem sikerült érthetõen leírnom.. :hááát:)

Link to comment
Share on other sites

aty

Ezek valószínûleg mind ugyanazt a codecet használják.

Próbáld ki a független Mplayert! http://mpf.dzm.hu/

Link to comment
Share on other sites

ephébos

Igen ezzel már mûködik, bár, nem értem hogy miért (melyik codec kellhetett neki ugyan -költõi kérdés volt :) ), de mûködik, lejátsza! Hálás köszönetem!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...