Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pendrive-vásárlás


zdanko

Recommended Posts

zdanko

sziasztok,

 

512-es kapacitású darabot vennék, melyiket válasszam? melyiken lehet adatokat titkosítva tárolni? hol érdemes venni?

 

köszi

Link to comment
Share on other sites

- ProFiler -

A SanDisknek jó memóriái vannak. Titkosítva mindegyiken tudsz tárolni - szoftver segítségével. Árban nálunk nem tudom hogy áll, de Ausztriában nem drágák. :)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

És Németországban sem. Ott vettem, igaz, csak 128 MB-osat, de azt 10 Euróért. De a 256-os is csak 14 volt tavaly októberben. Amúgy a SanDisk tényleg jó,

Link to comment
Share on other sites

Greene

Azért csak óvatosan a SanDisk Pendriveokkal! Több ismerõsömnél is meghaltak fél éven belül... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

drNo
:?: sziasztok! Vettem egy Telstar ufm 102 b mp3 lejátszót de nem jó hozzá a driver! Tud segiteni valaki, hogy honnan tudnék letölteni hozzá? Elõre is köszi!!!
Link to comment
Share on other sites

eremit

Szintén rossz tapasztalatok egy SanDisk cruzer 512 megással.

Link to comment
Share on other sites

Greene

@drNo: többnyire nem kell driver az mp3 lejátszókhoz, mert az újabb operációs rendszerek felismerik mint USB-s meghajtót.

Link to comment
Share on other sites

- ProFiler -
Szintén rossz tapasztalatok egy SanDisk cruzer 512 megással.

:pislog::pislog::pislog: Ez most hogy jött? Hogyhogy szintén? Eddig csak jókat írtunk róluk.

 

Én csakis ilyeneket használok - mindenféle méretben - és soha nem volt semmi bajom velük. Pedig nagyon nyúzom õket (erõs ütések, vízbe esés, nagyon sûrû használat rengeteg gépben, stb.).

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

eremit
Azért csak óvatosan a SanDisk Pendriveokkal! Több ismerõsömnél is meghaltak fél éven belül... :hááát:

Kedves ProFiler! Azért nem árt visszaolvasni dolgokat! :S

Link to comment
Share on other sites

- ProFiler -

:pislog::hááát:

 

Ha az idõt is hozzáteszem, akkor kb. 1-2 évesek.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
web

Hello!

Vettem egy ilyen MP3 lejátszót aminek belsõ memóriája nincsen az nem is baj hanem, hogy az a jó benne, hogy a memória nem stabil hanem bõvíthetõ.

A kérdésem a következõ lenne, hogy szerintetek megérte megvenni 8500Ft ért?

Link to comment
Share on other sites

Greene

Meg.

Link to comment
Share on other sites

pannonboy

A PC Studióban bemutatott SanDisk Cruser Titanium 1 GB-ost szeretnék venni valakinek. És a nevét is bele akarom graviroztatni. Nem tudjátok hol lehet kapni?

Link to comment
Share on other sites

ZsZolee

Szeretnék vásárolni egy Sandisk MemoryStick PRO Ultra II 1 Gb kártyát a leendõ PSP konzolhoz, de a kb. 38.000 FT-os ár nagyon drága. Nem tud valaki egy nagykerböl szerezni? Vagy Nagyker áron? Vagy valamilyen olcsóbb áron? :upsz:

 

Errõl lenne szó:

http://hu.nomatica.com/memoire/1msproultra2sanHU.htm

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

A Pro változatot 120 Euroért tudom szerezni Ausztriából. Miért kell pont az Ultra II Pro? :pislog: (Ultra is van, de az csak kicsit olcsóbb, mint amennyit írtál.)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Én úgy tudom lesz/van UMD (Universal Media Disk) lemez a PSP-hez, ami 1,8GB-os, és biztos olcsóbb lesz mint a Memory Stick... :bizonytalan:

Link to comment
Share on other sites

Machado

Pendive-ból milyen márkákat ajánlotok?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
zdanko
A SanDisknek jó memóriái vannak. Titkosítva mindegyiken tudsz tárolni - szoftver segítségével. Árban nálunk nem tudom hogy áll, de Ausztriában nem drágák. :)

Köszi, statisztikailag errõl mondták a legtöbb jót.

Link to comment
Share on other sites

pannonboy

Media Marktban most láttam, hogy Sandisk Cruzer Titanium 512 MB-ost 30000 Ft-ért adják. Nem sok az egy kicsit?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

De, mert Ausztriában csak 50 Euro, ami majdnem csak a harmada.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Media Marktban most láttam, hogy Sandisk Cruzer Titanium 512 MB-ost 30000 Ft-ért adják. Nem sok az egy kicsit?

De, nagyon sok!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Sir Jeffrey

Sziasztok.

Szeretnék venni egy 1GB-s pendrive-ot, van valamilyen különbség sebességben köztük? DivX filmeket szállítanék rajt, ezért fontos hogy gyors legyen. :fütyül:

Esetleg tudtok ajánlani valami konkrétat :?:

Link to comment
Share on other sites

Omega32

Attól függ: az új meghajtók szinte biztos, hogy támogatják a 2.0-ás usb-t. Ezek a leggyorsabbak, ha a géped usb kapui támogatják ezt a szabványt.

Nézz kürül pl. itt :link vagy link2

Link to comment
Share on other sites

Sir Jeffrey

Hi

Köszi :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...