Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Nero 6


andalas

Recommended Posts

andalas

Sziasztok!

 

A problémám a következõ: Nero 6.6-al próbáltam DVD-R-e írni videófilmet, és az utolsó 3 perc elõtt a számítógép a Runtime error hibaüzenetet írta ki.

Miért lehet ez?

 

Segítségeteket elõre is köszönöm!

Üdvözlettel: Szabó Tünde

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Több hiba is okozhatja:

- rossz memória :nyíl: Memtest lefuttatása

- hibás adat/merevlemez :nyíl: Hibakeresés a merevlemezen (chkdsk)

- haldoklik az íród :nyíl: próbáld meg a következõt újraírható lemezre írni

- esetleg a Nero sérült meg. :nyíl: Legújabb verziót tedd fel

Link to comment
Share on other sites

eremit

Csak kíváncsiságból: Milyen DVD-íród van?

Link to comment
Share on other sites

internetmen

Sziasztok!!!

 

Nagyon kérlek titeket hogy adjatok egy serialt a NERO 6.6.0.1.3as verzióhoz mert tönkre ment a mobile rackem. :Sír:

légy szíves légy szíves légy szíves légy szíves

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Ez itt tilos.

Link to comment
Share on other sites

internetmen

és hol nem tilos?????

 

kérlek titeket tényleg minden adatom a mobile rackemen van ami nem mûködik légy szíves segítsetek

Link to comment
Share on other sites

kori

Nézd rengeteg weblap van ahol megtalálod,csak a Google-ba kell beírni a kulcsszavakat (pl.war... vagy cra.. nem írhatom ki) és megoldódik a problémád. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

eremit

@Internetman

 

Hiányos infókat adtál tudtunkra, amibõl mi rossz következtetéseket vontunk le. Neked nyilván egy hivatalosan vásárolt Neród van, de a mobilkeret hibája miatt nem férsz hozzá a kódodhoz. Ezen a fórumon a kódodat nem tudjuk megadni, mert egyrészt nem ismerjük, másrészt tilos.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Davs, eremit, kori: :oké:

Link to comment
Share on other sites

benkovics
kérlek titeket tényleg minden adatom a mobile rackemen van ami nem mûködik légy szíves segítsetek

Miért nem teszed be a gépbe a winyót, a mobil rack-ból?

És különben sem értem, hogy miért kell ehez a problémához Nero... :hmm:

Mert az neked ebben a dologban nem segítene..... De használd a Googl-t! Biztosan találsz 30 napos Nerot, amit ha telepítessz, magad is rájössz!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
manguszta

Hogyan tudok a menü szerkesztésénél almenüket, azaz title-eket csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Bimbi

Sziasztok!

 

Azután szeretnék érdeklõdni, hogy a Neroban be lehet-e állítani valahol, hogy ha DVD-video formátomban írok egy lemezt akkor lehessen ékezetes karaktereket használni és 15 karakternél hosszabat beírni.

Link to comment
Share on other sites

Lex

A Nero-t ugyan nem használom, de némi fogalommagyarázat:

A Title az a filmeknek felel meg, vagy címnek is hívják, a Title pedig chapter-ekre, azaz fejezetekre van osztva. Ehhez szoktak "almenüt", pontosabban jelenetmenüt készíteni. Az Ulead DVD Movie Factory-ben és a TMPEG DVD Author-ban alapból elkészíti, de ki/be lehet kapcsolni, ha csak fõmenüt akarunk. Szerintem a Nero-ban is valami chapter menu-t kellene keresni.

Link to comment
Share on other sites

Lex

Erre én is kíváncsi lennék, bár úgy tudom, hogy a DVD-Video szabvány csak ennyit támogat. Ha jól tudom. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
:ötlet: A :nyíl: Nero Burning ROM-ban a Szerkesztés\Beállítások\ISO fülnél tudod max. 11 [Level1] és max. 31 [Level2] karakteresre beállítani a szöveghosszt. Úgy nézem, az ékezetes karaktereket sajna sehol. :hááát:
Link to comment
Share on other sites

Bimbi
:ötlet: A :nyíl: Nero Burning ROM-ban a Szerkesztés\Beállítások\ISO fülnél tudod max. 11 [Level1] és max. 31 [Level2] karakteresre beállítani a szöveghosszt. Úgy nézem, az ékezetes karaktereket sajna sehol. :hááát:

Sajnos hiába állítom át max. 31 karakterre [Level2], ugyanúgy nem engedélyez csak 15 karaktert.

Link to comment
Share on other sites

Sebi
ISO fülnél tudod max. 11 [Level1] és max. 31 [Level2] karakteresre beállítani a szöveghosszt.

Ez a fájlnevekre vonatkozik. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

h.arpad
:upsz: Sorry, nem tudtam milyen szövegre gondol... Akkor viszont kettõbõl semmi... :(
Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Én is kíváncsi vagyok, hogy a Neroban hogyan állítható be hosszabbra a lemezcimke... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sebi
Én is kíváncsi vagyok, hogy a Neroban hogyan állítható be hosszabbra a lemezcimke...  :hááát:

A lemezen. Nyomsz rá egy matricát és annyit írsz rá amennyit akarsz. :ötlet::muhaha:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Nem, mert a cimke is csak olyan hosszú lehet, mint a lemez átmérõje! :P

Link to comment
Share on other sites

Lex

De egy jó lézernyomtatóval a fél Bibliát rá lehet nyomni. :hááát::P

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Szóval a lemezcimkénél maradjunk, ne a lemez cimkézésénél. ;)

Link to comment
Share on other sites

h.arpad

Uupsz! Nekem fel se' tûnt...

Link to comment
Share on other sites

Lex

Én azért tudtam, :démonikacaj: csak elvittelek balfelé. :D

A Nero-nál sajnos vigyáznom kell, - bár nekem az Express van -, mert ha ékezetesen adom meg a cimkét, akkor az ékezetes betûket kicseréli aláhúzásra és így ronda is, érthetetlen is. Kénytelen vagyok ékezet nélkül megadni, ami nem túl esztétikus.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...