Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Külföldi számítógépes nagykereskedések


pigri

Recommended Posts

pigri

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy aki tudna külföldi nagykereskedéseket az legyen szíves és jelleze! FONTOS lenne! Ha van weboldaluk, az is érdekellne, vagy telefon-, faxszám vagy bármilyen elérhetõség.

Köszönöm :!:

Edited by Athos
Link to comment
Share on other sites

attika80

Szia.

 

Ha amerikai is érdekel akkor itt a két legolcsóbb: zipzoomfly , newegg. Én errõl a két helyrõl szoktam vásárolni.

 

Bye

Link to comment
Share on other sites

pigri

Nagyon Nagyon Nagyon Kösznöm :!:

 

:nyíl: Ha lehetséges érdekellne még több mindegy, hogy milyen nemezetiségû és milyen árak vannak köszi :!: 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest

Hi!

 

Nem tudtok Bécsben egy számítógépes boltot ahol szoftvereket is lehet venni mint például a kékhal? Esetleg egy olyan szoftveerboltot ahol voszonylag olcsón lehet hozzájutni szoftverekhez, fõleg Microsoftoshoz.

 

Mert gondoltam kiugrok oda, hátha olcsóbban hozzájutok, mert az itteni szoftverárak szemtelenül magasak az eredeti árhoz képest :Sír:

Link to comment
Share on other sites

LelkesAmatõr

@attika80

Tök jók a helyek, amiket beraktál, de Európába egyik se szállít :Sír:

Nem tudsz (tud valaki) olyan helyet, ahonnan ide is lehet rendelni?

 

(A sírás pl. ennek az akciós ajánlatnak szól: CORSAIR ValueSelect 1GB (2 x 512MB) 184-Pin DDR SDRAM Unbuffered DDR 400 (PC 3200) Dual Channel Kit System Memory - Retail, 84,99 USD = 16743 Ft!!! - még szállítással együtt is megérné)

Link to comment
Share on other sites

- ProFiler -
Nem tudtok Bécsben egy számítógépes boltot ahol szoftvereket is lehet venni mint például a kékhal? Esetleg egy olyan szoftveerboltot ahol voszonylag olcsón lehet hozzájutni szoftverekhez, fõleg Microsoftoshoz..

 

Mert gondoltam kiugrok oda, hátha olcsóbban hozzájutok, mert az itteni szoftverárak szemtelenül magasak az eredeti árhoz képest :Sír:

Media Markt, Saturn. :ötlet:

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Tényleg :D Ott is vannak ezek

Link to comment
Share on other sites

attika80
@attika80

Tök jók a helyek, amiket beraktál, de Európába egyik se szállít  :Sír:

Nem tudsz (tud valaki) olyan helyet, ahonnan ide is lehet rendelni?

 

Szia.

 

Bocs, hogy csak most valaszolok de most neztem meg, hogy írtal. Sajnos nem tudok olyan, helyet itt ami Európába is szállít. Annak idején a newegg szállított világszerte nem tudom miért szüntették meg. De esetleg írj nekik egy mailt, hogy elküldenék-e Európába is a cuccot. De majdnem biztos lehetsz benne, hogy vámot kell fizessél rá. Szóval, úgy már nem biztos, hogy meg fogja neked érni. Meg gondolj bele, mi van ha garanciális problémád van? Akkor min 1.5 hónapot kell várjál mire megoldódik+ postaköltség. Én annyival vagyok szerencsésebb helyzetben, hogy az USA-ban élek.

 

Bye

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
LelkesAmatõr

@attika80

Kösz a választ, sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz :Sír:

Egy ismerõsöm szerint a 9/11-es események után álltak le a külföldre szállítgatással.

A garira én is gondoltam, de csupán memóriát vettem volna, abból se no-namet, és azt gondoltam, ez esetben kisebb a meghibásodás lehetõsége. Na mindegy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dani991

Sziasztok!

Tud valaki Bécsben egy jó számítástechnikai boltot, aminek van a neten árlistája?

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

Dani991

És hardvert hol lehet kapni (szintén Bécsben)?

Köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Egy német netes áruház. Olyan mint magyarban a depo.hu. www.idealo.de Én itt vásárlok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
CAM5264

NEM REKLÁM! DE OLYAN :-)

 

Én eddig 5x rendeltem innen: Geeks. Minden OK volt, tobb, mint 2400 termékük van, és a postaköltséget azonnal megtudhatod (Compute Shipping).

Egyszer küldtek hasonló, de nem a megrendelt terméket. Két e-mailváltás, és az árkülönbözet a számlámon csücsült! Nem kértek semmilyen igazolást, fényképet, semmit, hogy igazoljam a téves csomagolást, és mégis korrekten kifizették a káromat! EZT HOL TAPASZTALOD MAGYARORSZÁGON?! Blokk+garanciajegy+csomagolás+kutyagumi+anyakönyvi kivonat+satöbbi.. és majd talán eljárnak az ügyedben... a lényeg, hogy ezzel a bolttal maximálisan meg vagyok elégedve! A rendeléseim során több ezer Ft-ot spóroltam meg azzal, hogy nem kicsiny országunkban vásároltam, hanem több ezer km-re... még postaköltséggel együtt is jócskán megérte rendelni.

 

FedEx, UPS, és a többi szörnyen drága szállító cég helyett nyugodtan válaszd ki a USPS-t (United States Postal Service)... megbízhatók! Igaz, kb 14-15 nap, amíg megjön a cucc, de nem kerül $100-200-ba!

 

Amit eddig rendeltem:

- vezeték nélküli mikrofon (nem számtech. termék)

- 4x USB HUB

- ujjlenyomatolvasó

- KVM-kapcsoló

- ethernetes HDD-rack (FTP-szerver, MS-Network...)

- hálózati kábel teszter

- RJ45-ös krimpelõ

- USB-s floppy meghajtó

- USB-s notebook vinyó rack (ezen az egyen buktam 600 Ft-ot :-)

- PCMCIA-os TV-tuner

- vezeték nélküli billentyûzet+optikai egér (Mindkét vez. nélk.)

- USB-s infaport

- USB->PS2 átalakító

- 8dBi-s körsugárzó antenna

- Logitech bluetooth-os fejhallgató

- Bluetooth 2.0 dongle (EDR!)

- Philips DVD-R 2*50 db.

 

Ezek közül persze nem mindent rendeltem magamnak! De idén $519.44-t költöttem el náluk (postaköltséggel)... és a 600 Ft-os bukásom meg a $10 - utólag rendezett - károm ellenére úgy érzem, hogy rengeteget spóroltam, és még fogok is ennél a boltnál!

 

Akciók, azonnali kedvezmények, kedvezõ árak, bõ választék... én ajánlom ezt az üzletet, mert biztonságos, és olcsó (persze nem mindenben, de érdemes szétnézni).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
PCmaniac

Az e havi lapszámon felbuzdulva gondoltam, hogy jobban szét kellene nézni hardver ügyben Ausztria területén ilyen ügyben.

 

Tud valaki olyan Ausztriai boltot ahonnan van online rendelés, és van posta, futár, Magyarország területére is?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gezatata
Az e havi lapszámon felbuzdulva gondoltam, hogy jobban szét kellene nézni hardver ügyben Ausztria területén ilyen ügyben.

 

Tud valaki olyan Ausztriai boltot ahonnan van online rendelés, és van posta, futár, Magyarország területére is?

 

 

én is ez ügyben szeretném segítségetek kérni.

ha ismertek olyan üzletet Ausztria területén vagy itt a közelben ahol érdemes szétnézni, kérlek írjátok már meg

Edited by gezatata
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...