Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Mafia


ferii1528464465

Recommended Posts

petya92

Helló! Segítsetek légy szíves, abban kéne, hogy régebben is játszottam a mafiával, és ott a fairplay címû pályát /ahol autóversenyezni kell/ simán le tudtam csalni, de most nem engedi (nem mutatja, hogy elsõ vagyok, wrongway,nem a második körömet megyek STB.)... :S Ebben kéne segítenetek ha tudtok. Nem tudjátok, hogy lehetne megcsinálni azt a pályát, mert marha nehéz, ha végig játszom...

 

Légy szíves írj rendesebben! Üdv.:Gereby

Link to comment
Share on other sites

Machado

Akkor valószínûleg már patchelt játékkal játszol és az elején be lehet állítani a verseny nehézségét. Állítsd könnyûre. :)

Link to comment
Share on other sites

Ice-T

Igen úgy egyszerűbb! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Watto

Sajnos a Mafia 1-et fél óra elteltével letöröltem, nem jött be. Ne gondoljátok hogy nem szeretem a stílust, nagyon bírom, nekem a godfather jött be, de ebből ne legyen vita melyik a jobb. Viszont annak örülök hogy jön a Mafia 2, biztos kira játék lesz, és nem kell évekig taxizni...

Megtisztelni a játékgyártókat.. hmmm... Ha van lehetőség inkább leszedem valahonnan, a többség is így csinálja kivéve ha gazdag vagy/és online akar játszani, bár 3000 Ft tényleg nem sok, én az UT 2004-ért kiadtam annyit. :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

Itt

is, igaz, a minõség nem éppen a legjobb...

 

@Watto

Miért, sokat kellett taxizni? Összesen talán háromszor... vagy nem a hivatásos taxizásra gondolsz? :)

 

Link to comment
Share on other sites

Machado

Igen!!!

 

Én is hallottam a nagy hírt. :D8) Tervezek is venni új VGA-t, emiatt az ünnepi bejelentés miatt. :D Remélem olyan zseniális hangulata lesz, mint az 1-nek, a graf meg lehet ugyanolyan is felőlem. :)

Link to comment
Share on other sites

Garono

De hiszen már tudjuk milyen lesz a grafika... ;) A német szinkronnak meg külön örülök, mert az angolt csak írásban értem meg (valamennyire), de így majd olvasnom sem kell. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...