Jump to content
GSForum - Segélyvonal

JetAudio


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

Crocket

Igazából csodálkozom, hogy egyáltalán lejátszik valamit. 8) Nézz körül itt! Most már osztom a véleményedet, hogy ezt a problémát csak újratelepítéssel tudod megoldani, de javaslom ne pakold tele codec-kel a géped! Ja, és bizonyos lejátszók hozzák magukkal a beépített codec-jeiket. A VLC-t dícsérik, benne van szinte minden szükséges codec, igaz nincs is igazából szükség más lejátszóra.

Link to comment
Share on other sites

isipi

Jó, köszi szépen :!:

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Remélem tudtam segíteni. Ha mégis megoldod máshogy, írd meg légyszi! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
isipi

Sziasztok!

 

 

Anélkül, hogy bármit is csináltam volna, megjavult a JetAudio lejátszóm. :lol:

Igaz, amikor beszéltünk a codec-packokról, akkor leszedtem (mind a kettõt) nekem már úgyis mindegy alapon, aztán egy pár hét múlva azt vettem észre, hogy újra mûködik. Tud erre valaki valami magyarázatot?

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Én frissítésre gyanakszom, ahogy már fentebb is írtam. Lényeg, hogy mûködik! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
walker

Sziasztok! A JetAudióhoz szeretnék én is hozzászólni. Nekem "csak" az a problémám, hogy a feliratos filmjeim közül csak egyet nem tudok úgy lejátszani, hogy megjelenítse a szöveget. Pedig úgyanúgy mint a többi filmemnél, egy mappában van a film és az SRT fájl felirat. Tehát nem az a baj, hogy nem tudom bekepcsolni alul a tálcán, hanem egyszerûen nem érzékeli, hogy benne van a mappában az is.

Ezt a filmet csak a BS Playerrel tudtam úgy lejátszani, hogy megjelent a felirat. Csak valamit elb****am a

BS Playernél, mert megjelent egy hibaüzenet ami miatt most nem tudom lejátszani ezt a filmet.

Azt sem értem, hogy ugyanezen a lemezen még van három film amit adat formátumban írtam meg, szintén

SRT fájl felirattal és a DivX-es asztali DVD lejátszó kezeli a szöveget míg annál az ominózus filmnél pedig nem.

:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
bnagy618

Nekem is a felirattal van bajom, gyári DVD-ről egyszerűen nem hozza be. Gyanítom hogy hibás ez a jet audio ebben a telintetben, már régen is odakanyarodtam rá azzal hogy ez mindent megjelenít lejátszik stb. aztán mindg hibába ütköztem. ennyi

Én sem tudok jobbat minthogy DVD navigaton - Subtitle - Subtitle Enable_magyar és semmi. Ezt történetesen a VLC kezeli és az asztali DVD lejátszóm is.

érdekes http://www.cowonamerica.com/forums/showthread.php?t=2066

Link to comment
Share on other sites

bnagy618

A VLC playerről csak annyit hogy a tudása szerintem elsikkad a jet audióval szemben, úgy hogy van még rosszabb is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ertok

Én egészen meg vagyok elégedve vele 8)

Az a plus csomag ingyenes? Mert az ingyenes jetAudio van meg nekem.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Plus=fizetõs.

Link to comment
Share on other sites

ertok

Köszönöm a választ :(

Nekem elég a sima is ;)

Link to comment
Share on other sites

isipi

Sziasztok.

 

Szerintetek lehet köze a mai windows frissítésnek ahhoz, hogy megint elnémult a Jetaudio programom?

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
MiSa123

Helló!

 

Az új JetAudio 7 PRO-ban nektek sem jelenik meg az új felület?? (Vistát használok)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Crocket

Letöltöttem a JetAudio 7-et. Annyi lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám azt beállítani, hogy az aktuális szám címét csak a top-on írja ki. Jelenleg kiírja a jobb alsó sarokban is, a nem használt ikonokból feldob egy ablakot a szám adataival. Na ezt szeretném kikapcsolni. Hú, de szájbarágós voltam :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
yoda2000

B.U.K.É. mindenkinek.

Egy kis segítség kéne.

Szilveszterkor Felvettem JetAudióval a rádióból az egész rádió kabarét, ami kb este 9-től éjfélig tartott és kb 2,5 GB méretű lett (wav). A gond csak az, hogy eddig semmivel nem tudtam lejátszani, vagy szétvágni, átkonvertálni. (Ezekkel próbáltam: nero wav editor, nero vision, audiograbber, jet audio). Van egy olyan sejtésem, hogy a méretével lesz a bibi.

Ha van valakinek használható ötlete, azt szívesen fogadnám.

Előre is kösz.

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

kori

Miért nem próbálod meg azzal a programmal, amivel felvetted. Lejátszik nagyon sok formátumot, és talán konvertálni is tud. ;)

Link to comment
Share on other sites

Alex99

@yoda2000

 

 

Próbáld ezzel, ha nem megy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Alex99

Na letöltöttem és kipróbáltam én is a Jet Audio legújabb változatát, majd összehasonlítottam a Winampal és a Media Player 11-el is. Hát õszintén mondhatom, hogy hallhatóan magasan a legjobb hangminõséget produkálta, így mindenkinek ajánlom. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mrszitya

Nem akarja valaki lefordítani az új verziót? Nem lenne vele sok munka - csak rengeteg :), de a fordításhoz szükséges fejlesztői kit tartalmazza az előző változat honosítását is (6.x), ami azért jól felhasználható a 7. kiadás fordításához.

 

Igaz, én a korábbi verzióival is tökéletesen elégedett vagyok, de ha egyszer már van újabb... :)

 

(Az AppTransTeam-nél talán nekiállnak a honosításának, de legkorábban csak a nyárra ígérték, de ez sem 100%)

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Szerintem jobb ez is eredetiben, de ha neked magyar kell, itt láttam. Azt állítják, hogy magyar. Katt.

Link to comment
Share on other sites

mrszitya

Honosításokat nem tartalmazott korábban sem, és most sem a telepítő. Biztosan elírták. "Hivatalosan" nem készült még az újhoz magyarosítás.

 

Az angollal is elboldogulnék, de ... magyar vagyok, szeretem a nyelvünket. :) Mellesleg, szerintem semmi kivetni való nincs a 6-os magyar fordításában.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
ludla

Sziasztok valaki tudna segíteni abban hogy a jetAudio 7.XX Plus Upgrade miért nem tudom telepíteni? Hogyan lehet 32bites hangot engedéjezni mert nem akarja. Köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

Alex99

Ha jól tudom, akkor a Plus fizetõs. Fizettél már? A Basic az ingyenes. A 32 bitest csak a Plus tudja és a Preferences - Sound résznél kell lennie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
mrszitya

Ha valaki használ Last.fm-et is a jetAudio mellett, egy ideje már készül jet-hez is scrobbler plugin. (Hogy a jet-ben lejátszott dalok is listázódjanak a last.fm-(b)en.)

 

Letöltés:

link1

link2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...