Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Boiling Point - Road To Hell


nascar

Recommended Posts

nascar

Egy-két napja akadt a kezembe a játék, és nagyon ígéretesnek tûnik!

Az alap story:

Saul Myers (Arnold Vosloo >> Múmia, Múmia II. - Imhotep) lányát elrabolják, és a veterán katona elindul, hogy kiszabadítsa.

Dél-Amerika sûrû dzsungeleit kell bejárni, és megkeresni az elrabolt gyereket. Közben ezernyi ellenség és veszély vár ránk,a helyi kormány, a gerillák, a hadsereg, a rendõrség, a maffia, a köznép, a CIA. Mindenkivel jóban kell lenni, és mindenkivel lehet beszélgetni. Azt, hogy kivel mennyire vagyunk jóban, a játék alatt folyamatosan láthatjuk. Ha ez mind nem elég, akkor a dzsungelben járva, mindenféle halk neszeket hallhatunk, és egyszer csak megtámad egy vadállat, egy kígyó.

A jármûvekbe beszállva el kell azokat indítanunk, majd érkezéskor le kell állítanunk, hiszen fogy a benzin! :ötlet:

A grafika sem mindennapi, a játék rettentõen interaktív. 625 km2-nyi ( :!: ) területet lehet felfedezni és bejárni!

Nézzétek meg a játék oldalát >>ITT<<

Akinek van kedve próbálja ki!

Brutális a gépigénye! Fõleg RAM kell neki bõven.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SHADOWMAN19

Én is kipróbáltam, de sajnos gyengéne ktünt hozzá a gépem. :(

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Én pedig most néztem meg a hivatalos weboldalon a screenshotokat és az a véleményem hogy a figurák elég szép kerekek, tehát lehet hogy jó sok polygonból állnak, de a textúrázás iszonyat gáz. Vagy rövidebben: egyszerûen gagyinak tûnik.

Link to comment
Share on other sites

SHADOWMAN19

Nem is tudom.. Én elõször videót töltöttem le róla ,az alapjánfel keltette az érdeklõdésemet, de sajnos már a zutcán kint is sizonyatosan szaggat, hiába veszem le minimumra a minõséget. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

eremit

Hol írja a hardverkövetelményeket? Nem találtam. Így elsõ blikkre nem tûnik rossznak.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
szaby_gyerek

Nem nagy a rendszerkövetelménye :ötlet: Csak nagyon bugos, egyszerüen élvezhetetlen. :S

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...