Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Általános kérdések 2006-2009


payskin

Recommended Posts

mismis10

Hello! Vistam van és felraktam egy játékot de az egy idõ után kilép egy hibaüzenettel, hogy windowsos adatvégrehajtás megakadályozása leállította a programot. Ezt ki lehet valahogy kerülni vagy valamit csinálni próbáltam a kivételeknél beállítani de hiába egy idõ után kilép.

Link to comment
Share on other sites

Adamis

Segítség!

Van egy olyan problémám, hogy Vista alatt az exe állományok mind notepaddal nyílnak meg! Az egyik torrent megnyitása során az exe állományt véletlenül félrenéztem, és a notepadhoz társítottam, és azóta mindegyiket egytől-egyig ezzel akarja megnyitni, és nem indul semmi! :(

Hogyan lehet visszaállítani alapértelmezettre ezt az egészet? Mert már kétségbeejtő! :(:(

Ha valaki tudja, mi lehet a megoldás, segítsen! :Sír:

Előre is köszönöm!

 

Szerk:

Megoldódott -> Vista DVD -> Rendszer-visszaállítás

Edited by gsadamis
Link to comment
Share on other sites

KGigi

Elég lett volna a társítást visszaállítani. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Adamis

Az a baj, hogy bármit nyitottam volna meg, mind a notepad-dal sikerült... Gondolom ezek is exe futtatható állományok voltak! :huh:

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Társítás és másra állítod az alapértelmezett programot. Hf.: Állítsd át Jegyzettömbre és vissza. ;)

Link to comment
Share on other sites

sonykor

Két napja a tálcámon megjelent a Java kis ikonja. Letöltöttem a legújabb verziót amit felkínált de nem tûnt el az ikon. Miért nem tûnik el?

Erre gondolok:

 

IPB kép

Link to comment
Share on other sites

solties

Start menü keresõbe beírod msconfig, aztán nyomsz egy entert.

A megjelenõ ablakban kiválasztod az automatikus indítás fület, és ott kiveszed a pipát minden elöl ami java-val kezdõdik. Újraindít és kész.

Link to comment
Share on other sites

Einstein

Jobb klikk -> hide

Link to comment
Share on other sites

solties
Jobb klikk -> hide

Szerintem ettõl még futni fog, maximum a "nyil mögött" lesz ott az ikonja. Különben tök felesleges futnia.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Akkor fut, amikor egy java-t használó programot futtatsz.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
balettos

Help!

 

Vistát használok és már másodszor fordul elõ ,hogy elfelejti hogyan kell bezárni egy megnyitott ablakot.

Amikor korábban elõfordult ez a probléma egy idõ után magától megjavult,pedig már az újratelepítésen gondolkodtam.

 

Ha rákattintok a bezárásra nem reagál,majd a második kattintásnál kiírja ,hogy nem válaszol.

a következõ bezárási kísérletre felajánlja a folyamat bezárását,minek következtében újra indul az intézõ bezárva minden korábban megnyitott ablakot.

 

Hogyan szüntethetem meg ezt a problémát? :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Újratelepítesz, mert valami nagyon beborult. Amíg Vista-t használtam, sosem állt le az explorer.

Link to comment
Share on other sites

KGigi

Nekem utoljára az RC indult úgy, hogy amint felállt, újraindult az Intézõ. :P Szerintem is formázz.

Link to comment
Share on other sites

balettos

Köszi a segítséget!

Sejtettem, hogy nincs más megoldás, de a remény hal meg utoljára.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...