Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tv-tuner antenna nélkül...


Wackor

Recommended Posts

Wackor

Sziasztok !

 

Talán kicsit megtévesztõ lehet a topic címe, de nem tudtam jobban leírni, ezért aztán most részletezném, mi is a probléma:

 

A lényeg, hogy nem áll módomban koaxkábelt húzni a sztgépemhez :( nem akarom szétbombázni a lakást. Van-e olyan lehetõség, hogy az antenna falicsatlakozójába beledugok valami szerkezetet, ami mondjuk, mint pl. a wireless, átküldi nekem a tuneremben lévõ antennához a jelet, hogy tudjam élvezni továbbra is a PCTV Pro elõnyit. Tehát a kábeltv jeleit tovább tudom-e adni vmilyen kábel nélküli módszerrel ? Hallott valaki ilyesmirõl ?

 

Elõre is kösz,

 

Wackor

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Szerintem ilyen nincs forgalomban, mert akkor helyi stúdiót is nyithatnál. Pl. elõfizetsz a HBO-ra, aztán sugárzod a háznak...

Marad a falbontás.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ferii1528464465

Olyan lehetõség nincs.

Még az a másik lehetõség hogy veszel egy

antennát és azt dugod bele a tunerbe... ;)

Akkor sincs falbontás :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
magellan4

Lehet már megoldódott de én olyanról hallottam hogy 220-on közvetíti az adatot ezt nézd meg hátha segít.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Meg vannak wireless videójelküldõ egységek. Egy újságban olvastam róluk. A lényege a dolognak, hogy egyik tv képét vezetéknélküli kapcsolaton küldi át mondjuk a másik szobába. Teszem azt, csak a nappalidban van HBO dekóder és te a hálószobában a kistv-n is nézni akarod az adást, vagy egy videód van, és nem akarod hurcolni a lakásban. És nemcsak a képet, hanem a távirányító jeleit is képes elküldeni, így még csatornát is válthatsz. Talán ez jó lenne alternatív megoldásnak.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Találtam már a neten mini tv adót, hatótáv 10-20 méter nagyon kevés alkatrészbõl, olvastam szintén a neten az infra adó-vevõ páros ilyetén felhasználásáról, lézeres adatátvitelrõl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...