Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Incredimail nem reagál a linkekre


boros_peter

Recommended Posts

boros_peter

Incredimailt használunk.Eddig minden rendben volt vele,de egy ideje nem reagál a linkekre.sem a saját oldalára,sem a levélben kapottakra nem megy ki.Átküldtem egy levelet a freemail-os címemre és simán odament az oldalhoz.Már újra is raktam de semmi.Elég fontos lenne,mert sok olyan levelet kap a párom amiben valamilyen weboldalra vezet,de így szinte lehetetlen dolgoznia.segítsetek,mert én nem boldogulok vele.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Átmenetileg a linkek kimásolásával meg lehet nyitni a linkeket. Addig meg szerintem szedd le az IncrediMailt, és a regostrybõl is pucold ki. (Keress rá az IncrediMail bejegyzésekre, és távolítsd el manuálisan)

 

Utána - újraindítás után - telepítsd fel megint.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kovács Gyula (MiniDisk)

Akit érdekel az aktuális legújabb IncrediMail honosítás, itt megtalálhatja!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
akyno

Már néhány éve használjuk az Incredimail-t, az ingyenes verziót, de folyamatos problémák vannak vele.

A régi gépünk(PII.) folyton lefagyott tõle, az új, nagyobb teljesítményû gépen sem mûködik kifogástalanul.

Négy fiók van beállitva benne, de egyszerre nem tudja ellenõrízni õket, csak közvetlenül a szoftver indulálánál, ezután már csak külön tudom lekérdezni a külömbözõ fiókokat.

Idõnként a szerverhez nem tud kapcsolódni.

Sajnos a feleségem ragaszkodik hozzá, én már rég lecseréltem volna.

A fizetõs verzióval esetleg megszûnnének a problémák?

Akinek ezzel kapcsolatban vannak tapasztalatai, az kérem írjon. :pislog:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
sebokm

Én is Incredimailt használok, magyarosított verziót. Keress rá a Google-n, biztos te is megtalálod! Nekem semmi problémám sincs vele (mondjuk csak 1 fiókom van).

Link to comment
Share on other sites

T.Packo2

Nem szeretem az IncrediMail-t. Lassú, fagyos és alig akar uninstallálódni. Viszont gyönyörû mail-eket lehet vele csinálni ezért mindig vissza-vissza települ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
fgz

Én évek óta használom az Incredimailt. Már elég régóta a magyarított változatot, melyet a www.naigen.atw.hu oldalról töltöttem le, és 5 postafiókot kezel gond nélkül és a többezer levélháttér se lassítja le számottevõen az egyébként nem annyira szuper gépemet. Nekem semmiféle problémám nincs vele, csak amikor túl van zsúfolva levelekkel:) (több száz a postaládában) :P De akkor az Outlook is kiakad. Ha valakinek gondja van, vagy csak szeretne hozzá jópofa dolgokat, írjon privátban, szívesen segítek, ha tudok.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
TooCool

Sziasztok!

 

Van annak valami módja, hogy az incredimailbõl át-teleportáljam a postafiókok tartalmát Outlook Expresszbe? Most 6 emilcímhez tartozó levelek vannak benne, és másfél giga az adatbázisa amit lement áttranszportálandó az új gépre, (ami fizikailag másik gép) és az nem tudja fogani, mert elszáll disk full hibaüzenettel, ami fals mert vagy 20Gb szabad kapacitás van az összes partición. Szóval ezért szeretném lecserélni Outlook Expresszre. Ja és míg megcsinálja az transzport fájlt, az is van vagy egy óra...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
jogyerek001

Üdv!

Kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek!

Az a nagy problémám,hogy a outlook expressel tudok,viszont az incredimailel nem tudok levelet küldeni,ha tudná valaki a választ azt megköszönném.

:!:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
hwth

Sziasztok!

 

Nekem is az incrediMail-el van egy kis gondom és a magyarosításával. Ma letöltöttem, de nagyon új verzió, még nincs hozzá magyar verzió az általatok ajánlott oldalon. Mit tudok csinálni??? Sajnos nem magamnak, hanem anyu részére, ő egyáltalán nem beszél angolul.

 

Előre is köszönöm a választ!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen válaszra számítasz? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...