Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ingyen FTP tárhely szolgáltató


Oke

Recommended Posts

Oke

Valaki tud olyan ingyenes tárhelyet, amit csak ftp-re szabad használni. :!:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Szerintem nincsen ilyen, mivel az ilyen ingyenes szolgáltatóknak az a reklám, ami a weboldalad tetején van. Ebbõl van az a haszon, amibe a tárhely fenntartása kerül. És ha csak tárhely, akkor nem lehet látni a reklámot, és nincsen haszon...

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Sanzi... én csak azt mondom, hogy nem valószínû, hogy létezik ilyen, de ha belegondolsz sok lehetséges verzió lehet ilyenre.

Valaki létre hoz egy ilyen szolgáltatást, mert:

-megakarja kaparintani a legújabb programokat, zenéket...

-titkos adatokat akar megszerezni...

stb..

 

Mellesleg én nem ismerek ilyen típusú szolgáltatást. :S

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
fecogee

Én sem hallottam még ilyen tárhelyrõl....

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nekem is azt tanácsolták itt, a Fórumon, hogy tegyek fel egy bármilyen honlapot, html-fájlt, és utána már használhatom ingyenes ftp tárhelynek pl. az ultrawebet. Így is tettem. Honlap nélkül úgyis törölnék, de egy egyszerû index.html fájl megteszi.

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Csak egy kérdés: miért nem a saját gépedet használod ftp kiszolgálónak? ;)

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Eremit verziójával vigyázz!!!

Egyrészt mert ezt tiltják a szabályzatok... :mérges:

Másrészt, engem a freeweb-esek nem szeretnek ezért, ugyanis kiszúrták, hogy az FW-es oldalamat nagyon ritkán töltik le, azonban a tárhelyrõl a képeket sokszor! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )
Nekem is azt tanácsolták itt, a Fórumon, hogy tegyek fel egy bármilyen honlapot, html-fájlt, és utána már használhatom ingyenes ftp tárhelynek pl. az ultrawebet. Így is tettem. Honlap nélkül úgyis törölnék, de egy egyszerû index.html fájl megteszi.

Nekem is így van :D Ha megnézitek a képeimet, amit beteszek, az mind az UW-ról van...

Link to comment
Share on other sites

eremit
Eremit verziójával vigyázz! Egyrészt, mert ezt tiltják a szabályzatok... :mérges:

Másrészt, engem a freewebesek nem szeretnek ezért, ugyanis kiszúrták, hogy az FW-es oldalamat nagyon ritkán töltik le, azonban a tárhelyrõl a képeket sokszor! :D

Rosszul tudod! Amit én írtam, az nem tilos. Már miért lenne az? Van honlapom, és a többi túrót sem számít!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Impressz

Sziasztok

 

Regeltem magam a freeweben de nem tudok ftp- n kapcsolódni. Õk nem igazán segítõkészek. Ki töltök mindent jól az új kapcsolatnál,- már többször kitöltöttem újra- majd hiba üzenet: 530 authentication failed .

 

Az oldalon 21 porrot adják meg - nem tudom hogy ez -e a problem - de ezt én sehol nem állítottam be.

 

Segítséget elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

:D porrot=portot!

 

Na de: Az ftp kapcsolat alapértelmezett portja a 21-es, ezt mindengyik ftp kliens tudja, azzel nem kell foglalkozni.

Hibalehetõségek: Állítsd passzívra az átvitelt. Milyen ftp programmal szeretnél kapcsolódni?

Link to comment
Share on other sites

Impressz

A totalcommanderrel szeretnék kapcsolódni. Passzívan kapcsolódok vagyis csak akarok. Már mindent többször újra gépeltem de semmi.

 

Zonealarmot használok ha ez számít valamit.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Akkor várnod kell egy kicsit. Még nem vegy fent az ftp szerveren ...Mármint az adataid. Tehát igazából várnod kell a "végleges" regisztrációra. Vagy egyszerûen hibás a szerver, és az új regisztrációkat nem, vagy rosszul rögzítette.

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Ez lesz a baj, mert az ATW is ezt csinálja. Reg után jó pár órán keresztül nem lehet belépni FTP-n.

Link to comment
Share on other sites

Impressz

Na csak 1 karakterrel volt hosszabb a jelszó. Feltöltöttem ftp- re de még nem jelenik meg. Várni kell néhány órát vagy azonnal meg kellene jelennie...?

Link to comment
Share on other sites

zico

Azonnal meg kéne jelenni, mit látsz?

Link to comment
Share on other sites

Impressz

Nem találja az oldalt , nincs ilyen megjeleníthetõ fájl..... 404 .fw-s felületen.

Link to comment
Share on other sites

zico

Index.html van, benne hivatkozással a feltöltött fájlra?

Link to comment
Share on other sites

Impressz

Ez alatt mit értesz? Egy mappa benne egy html document.

Link to comment
Share on other sites

vmiki

Ha valaki FTP tárhelyet akar, akkor csináljon otthonra magának, csak pár telepítés, bár ez is tilos, de hát ki veszi észre... A PC World-ben pedig benne van , hogy hogyan kell.

Link to comment
Share on other sites

VINIKOR

Pontosan hol?

Link to comment
Share on other sites

Richy

Ahol írnak a dyndns.com szolgáltatásairól. De én nem a filezilla server-t ajánlom, hanem a guildFTP server-t ;)

Link to comment
Share on other sites

Impressz

Sziasztok

 

Nekem elég kezdetleges a problémám.

 

Tárhelyeden adat található, de nincs kezdõoldalad (index.html, index.htm, index.php, vagy index.cgi).

 

Egy szóval ez mit jelent. hogyan tudom megoldani. Dreamweavert tanulom most , de nem tudom minek kellene lennie még a mappában , amit feltöltök.

 

 

Elõre is köszi... :(

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A kérdésed értelmezhetetlen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...