Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MS Outlook - Kérdések és válaszok


aadaam

Recommended Posts

nagygabor

Jelentem, mára a problémám ismét köddé vált. Mi lehet a gond? A szolgáltató váltig állítja, hogy az SMTP szerver rendben van. Mndjuk ez igaz is, mert a többi mailcím a cégen belül tökéletesen müködik.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
QQ67

Nem tudja valaki, hogy tudok olyan mezõt létrehozni mint pl. a Priority amiben legördülõ lista van? Vagy hogy tudom módosítani egy mezõ részleteit?

Az is elég lenne, ha úgy mint az excel pár betû beírása után automatikusan kitöltené a kategóriát , kinek van kedve mindig ablakot nyitogatni meg kattintgatni.

Köszi!

 

Ékezetet használj légyszíves! - Greene

Edited by Greene
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
RedBoy

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet-e az Outlookot a tálca értesítési területére leküldeni, és ha igen, hogyan?

Link to comment
Share on other sites

aty

Mivel látom ennek a "levelezõnek" nincs külön topikja, de az elmúlt hetekben csak szívtam a hülyeségei miatt, így nyitnék neki egyet.

 

Elsõ kérdésem, hogy lehet kikapcsolni, hogy ha valaki visszaigazolást kér, akkor ezt az Outlook automatikusan küldje el? Kicsit ciki volt amikor 1500 levél repült ki az Outlook ezen funkciója miatt, pedig csak exportálás folyt, nem tudom ilyenkor miért kell olvasottá változtatnia az üzeneteket.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
csiszta

Sziasztok!

 

Outlook 2003 van telepítve a gépemre, az internetes frissítések eddig rendben mûködtek, de a legutóbbi levélszemétszûrõ frissítést már nem (és más Office frissítéseket sem) tudok telepíteni. Rendben letöltõdnek, de telepítés leáll. Megnéztem, a szoláltatásokban az OSE el van indítva, mégsem megy. mi lehet elállítódva?

aki tud segítsen

köszi

Link to comment
Share on other sites

payskin
Lehet-e az Outlookot a tálca értesítési területére leküldeni

Az újaknál a systrayen megjelenõ ikonon jobb klatty, benne van a menüben. A régieknél:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\10.0\Outlook\Preferences

 

Kulcs: MinToTray

Típus: REG_DWORD

Érték: 1 = System Tray, 0 = Taskbar

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
balázs

Üdv mindenkinek!

 

Egy olyan Outlookos problémám van, hogy egyes hálózatba kötött gépeknél csak az outlookból nem lehet nyomtatni rendesen e-maileket IP címmel ellátott nyomtatóval. Wordos, Exceles és a csatolt fájlok nyomtathatók csak maga az e-mail nem, az elsõ pár karakter lemarad, mintha a margó rosszul lenne beállítva pedig nem. 2 PC kivételével a többi gépnél minden rendben van.

 

Kérlek segítsetek!

 

Elõre is köszönöm!

 

Egy lelkes PC world olvasó.

Link to comment
Share on other sites

szmolkalaszlo

Sziasztok!

Outlook-ban a következõ probléma akadt: Minden bejelentkezéskor valami tömörítést szeretne végezni a program. Kérlek segítsetek megérteni, hogy mi is lenne ez valójában? Hogyan lehetne errõl lebeszélni az outlook-ot?

A régebbi outlookomban archiválás volt, de ilyen tömörítéssel még nem találkoztam. A kettõ egyenértékû volna? A régi elemeket akarja tömöríteni?

Elõre is köszönöm és üdv mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az enyém nem akar, úgy hogy próbáljuk konkretizálni, hogy mi történik. Mondjuk mit ír ki a képernyőre? :) Gondolom nem azt, hogy valami tömörítést akarok csinálni. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
norc

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy nem tudok üzenetet küldeni, csak fogadni, a tesztelésnél ezt a hiba kódot irja ki. 0x80040607

Amúgy minden jól be van állitva, de MS Office Outlook 2007-em van. Nemrég viszont felraktam az új ZoneAlarmot és abban van egy beépülõ modul ami gondolom átnézi a leveleket és be is rakja magát a menûk közé. Lehet az kever be? De kikapcsoltam a tûzfalat és úgy sem tudok küldeni. :S SOS!!

Link to comment
Share on other sites

farkas1111

Help me, please! Az Outlookban az egyik mappámon egy szûrõ van. Hogy lehet kikapcsolni? Vagy talán :ötlet: az MSN Toolbarnak van köze hozzá????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Mintha éppen az ehavi PC WORLD-ben lenne errõl szó! Mindjárt megnézem.

Igen: Nézet menü->rendezési szempont->jelenlegi nézet->jelenlegi nézet testreszabása->szûrõ->kikapcsol

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ha a hiba úgy jelentkezik, hogy megpróbál kapcsolódni, és jó sokáig nem történik semmi, akkor tuti valamelyik túlbuzgó biztonsági program a hibás. Kapcsold ki átmenetileg mindet, és próbáld meg úgy.

 

Ha a hiba szinte rögtön jelentkezik, akkor a szolgáltatód valószínûleg jelszavas azonosítást kér a küldéshez is, és ez hiányzik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
dakku

Sziasztok !

 

Mi a különbség az exportálás és az archiválás között. Nézegettem a súgót, de nem túl beszédes.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Archiválásnál megadott időközönként kipakolja a régebbi leveleket egy archive.pst-be, ezzel tehermentesíti a fő PST-t.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
_Menyus_

Sziasztok,

 

Elnézéseteket kérem, de se a Google se itt a fórumkeresõ nem adott nekem választ arra a kérdésre, hogy Outlook 2003-on hogyan tudnám úgy beállítani a Szabályokat, hogy minden kimenõ levelemrõl másolatot küldjön egy másik fix email címre is, de csatolmányok nélkül.

 

Arra van lehetõség, hogy adott méret felett ne küldje el, de akkor a teljes levelet nem küldi el sajnos.

 

Tudnátok ebben segíteni, nagyon szépen kérem.

Köszönöm elõre is.

Benya Sándor

(Menyus)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
FNZ

Hali!

 

MS Office Outlook 2003-at használok és olyan problémám lenne, hogy ha kapok egy mellékletes emailt és kinyomtatom (csak magát a beérkezõ emilt), akkor nem jeleníti meg (nem írja ki) a nyomtatáskor, hogy van melléklet. Több gépen ugyanúgy beállítva, egyiken kinyomtatja a másikon nem ugynazzal az emaillel!

 

Ezt be lehet állítani valahol, hogy a nyomtatáskor szerepeljen az, hogy van melléklet, és a fájlok felsorolása? Már a súgót is végigbogarásztam!

 

Másik kérdésem: hogyan lehet azt megcsinálni (hasonló dolgot, mint az outlook expresszben fájl/mappa/tömörítés), hogy a mappákat tömöríteni lehessen. Tehát ha kitörlök sok emilt a mappákból akkor valóban csökkenteni lehessen a PST fájl méretét utána

Edited by Spányik Balázs
Link to comment
Share on other sites

_Menyus_
Másik kérdésem: hogyan lehet azt megcsinálni (hasonló dolgot, mint az outlook expresszben fájl/mappa/tömörítés), hogy a mappákat tömöríteni lehessen.

 

Szia FNZ,

 

A másodikra a válasz: Fájl menü, Adatfájlkezelés, Beállítások (a pst-n állva) és ott Azonnali tömörítés.

 

Menyus

 

Link to comment
Share on other sites

gcsabi

Sziasztok!

 

Az MS Outlook 2003-ban két postafiókot állítottam be. Az egyik a sajátom, a másik pedig az asszonyé.

Azt szeretném elérni, hogy a saját e-mail címemre érkezõ levelet a saját pst-mbe tegye az Outlook, az asszony e-mail címére érkezõ leveleket pedig az õ pst-jébe.

 

Mindkét pst illetve postafiók létre van már hozva, de mindig csak az egyikbe hajlandó az Outlook kézbesíteni a leveleket.

 

Korábban hasonló kérdés volt már, de nekem az nem lenne jó megoldás, hogy 2 usert állítok be a gépre, és Outlook Express-t sem akarnék feltenni.

 

Ha van esetleg valakinek ötlete, azt megköszönném.

 

Üdv: Gelléri Csaba

 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Azt hiszem, az Outlook egy helyen tárolja a saját beállításait, nem felhasználónkként külön-külön, így valószínûleg csak megfelelõ levelezési szabályok létrehozásával tudod megcsinálni. Tartsd nyitva mindkét PST-t, és csinálj egy szabályt, ami az X postafiókra érkezõ leveleket átrakja a másik (nem alapértelmezett) PST-be.

Link to comment
Share on other sites

gcsabi

Köszi a tippet, de azt hiszem, hogy inkább hallgatok a korábbi 2 useres javaslatodra, ugyanis a saját postafiókom az alapértelmezett, az asszony meg képes az én nevemben elküldeni az üzeneteit. :D Persze ez véletlenül velem is megtörténhet, ha az övé az alapértelmezett, akkor nekem nem szabad elfelejteni átállítni a sajátomra küldéskor.

 

Akkor már inkább egyszerűbb az elején külön felhasználóként bejelentkezni.

Link to comment
Share on other sites

FNZ
Fájl menü, Adatfájlkezelés, Beállítások (a pst-n állva) és ott Azonnali tömörítés.

 

Kipróbáltam, de a PST fájl mérete NEM csökkent le. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
gcsabi

Megvan a két felhasználós beállítás, így szépen elszeparáltan működik is a két postafiók, viszont az üdvözlőképernyő az asszony fiókja alá kb. két hete zsinórba' azt írja, hogy ennek a felhasználónak 1 olvasatlan üzenete van. Ezt tudomásom szerint akkor kellene csak kiírnia, ha új üzenet érkezik, amelyet nem olvasunk el és bezárjuk a levelezőt. Erről viszont szó sincs, az asszony már az összes üzenetét elolvasta, sőt azok törölve is lettek, gyakorlatilag nincs már üzenet egyik levelezési mappájában sem, az üdvözlőképernyő viszont továbbra is tartja magát ahhoz, hogy 1 új üzenet van.

 

Van ötlete valakinek, hogyan szüntethető ez meg?

 

Üdv: Gelléri Csaba

Link to comment
Share on other sites

payskin

Az asszony nem Messengerezik véletlenül hotmailes vagy valamilyen másik, Microsofthoz közeli e-mail címmel? Azokat is számon tartja ám! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
balazs456

Hello!

 

Outlook 2003-ban hogy lehet kimenteni a postafiók beállitásokat?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...