Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Őrjitő reklámszövegek


ocsi

Recommended Posts

warynski

Nekem a halál listámon most az a reklám az elsõ - azt sem tudom mit reklámoz, olyan zavaros - ahol a az elsõ fiú mittudmén mi lett, a második, zenész, a harmadik pedig király.

Ez vérborzalom!!!

Link to comment
Share on other sites

eremit

Az egyi autó reklámjában átalakul robottá. Szerintem tök jó! Talán Rönó?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

Citroen C3 vagy 4?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Az a 4.

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Nekem a Tibi+Hajós reklám tetszik. :nevet:

 

Viszont régebben ment egy reklám, kirázott tõle a hideg: Lacika és a fehér ruhákba szerelmes tanárnõ... brrrrr.... 2 hónap után meguntam az életem.... :S

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Mitõl boldog egy autó? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Adani

A Tixes, az tényleg gáz volt. Abból az jön le tanulságként, hogy semmiképpen nem szabad ragyogóán fehér ingben suliba menni, mert nem lesz egy nyugodt perced sem, a tanárok téged vesznek majd észre, te csinálod a kisérletet, te olvasol fel könyvbõl stb.

Link to comment
Share on other sites

Gigah3rtz

Neked kell hazakisérni a tanárnõt :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Viking6

És az miért van, hogy csak

 

- sör

- fogkrém

- mosópor

 

hirdetésekkel van tele egy reklámblokk? Ezen kívül nincs más amit fogyasztunk? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

fapuma

Régebben még jobb volt a helyzet: pár éve még az intim betétek taroltak! :lol::mérges:

Most is van ilyen reklám, de már kevesebb.

Link to comment
Share on other sites

Viking6

Meg amitõl elszáll az agyam, azok a nõi arckrémek!

Nvidia :))

 

Iszonyú alapozással fiatalodott a bõre...

 

Q10 enzim vagy micsoda...

Link to comment
Share on other sites

eremit

Naa! Azért autó, ablaktisztító, kutya(macska)eledel, mobiltelefon, testápoló (Garnier, lovedove), tusfürdõ, AXE, intim betét (ez lehetõleg ebéd- vagy vacsoraidõben), Canesten lábápoló und so weiter!

Link to comment
Share on other sites

google

És ne feledkezzünk meg a vacsora közben leginkább kedvenc pelenkareklámokról sem! :démonikacaj:

"Már nem nedves a baba bõre..." :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Igazad van, nameg "ki vigyáz majd Marci popsijára". Ki a francot érdekel vacsora közben? Meg ottvan az a Joghurt, amiben Bifidus eszenzisz van, amirõl már valahol lerírták, hogy ilyen anyag nincs is, de beteszik a reklámba, mert jól hangzik. A 80as években, még voltak eredeti és jópofa reklámok (pl: Hurkareklám), azóta semmi. Esetleg ki emlékszik még a Tixes becsöngetõs mindent fehérre mosós reklmára? Itt figyel a wincsimen valahol, egy a reklámban szereplõ háziasszony vallomása, vagyis, hogy a valóságban mi történt. Ha érdekel valakit elõkotrom és beteszem ide. Elég érdekes az biztos.

Link to comment
Share on other sites

Gereby

@ Adani: arra kíváncsi vagyok fölteheted :)

 

Azért mondjuk a sport szelet reklámja is eléggé eredeti meg van még egy pár jó ötletes reklám.

 

Egyébként ami nekem még az agyamra megy: *ubu gyümölcsös rostos.... egészséges televitaminnall..... :S

Ami annyira ihatatlan (én nem kóstoltam de mikor megjelent haverom anyukája vett egyet és 2hónapig rodt a hûtõbe...... aztán kidobták....)

Aztán az osztályba elkezdõdött a szöveg átírasa.... :) *ubu gyümölcsös rostos ka** egészséges tele kokainnal :)

 

De valami iszonyat lol reklámokat alkodtak azzal a macival meg *ubu tól erõsödõ gyerekekkel....

 

 

A másik amit nagyon utálok: A gyerekek fejlõdéséhez elengedhetetlen a *anonino

 

Érdekes én nem ettem danonínót mégis megnõttem akkorára amekkora vagyok és még növök is nélküle tovább... sõtt szüleimis fölnöttek nélküle....

 

De azért elengedhetetlen....

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Azért mondjuk a sport szelet reklámja is eléggé eredeti meg van még egy pár jó ötletes reklám.

Szvsz az elsõ talán még az volt, de azóta ugyanazt erõltetik. :gonosz:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Persze az is olyan mint bifidusz eszenzisz :D

 

Közben megpróbáltam elõásni, de nem találom sehol, ezért csak emlékezetbõl. Gondolom azt mindenki levágta a Tixes reklámnál, hogy nem random módszerrel csengetett be a házakba Búza Sanyí, de ez még nem jelenti azt, hogy a mosópor rossz. A történetben szereplõ háziasszonynak valamennyi mosóport és öblítõt ajánlottak, ha a kamerák elõtt mosolygova elmondja, hogy a Tix az milyen jó. Aztán persze jött a becsengetõs móka, ahogyan tv-ben láttuk jöttek a kamerák, a család meg elõtte összeszedett pár igen koszos ruhát, ahogyan azt megbeszélték, pl: pólót, meg egy hótkosz zoknit, ami elõtte egy több napos sátorozáson volt. Ezeket aztán, ahogy a TV-ben is láttuk be a mosógépbe Tixet bele, majd a kamera elõtt lepecsételték a gépet. A Tv-ben ugye azt látjuk, hogy a mosás végén hófehér állapotban jönnek elõ a dolgok, a valóságban viszont sötétbarna színben szedték elõ a cuccokat a gépbõl. Aztán kicsit tanakodtak, hogy mitévõk legyenek, ezt mégsem lehet a TV-be adni, mit mondjanak? Jó mosópor a Tix csak a mosógép nem volt vele kompatibilis? Ezzel elvoltak pár percig, mire a háziasszony elõvette a jól ismert hipót, beáztatta és utána valóban ragyogóan fehér lett minden. Örült is a stáb, gyorsan bevágták az egészet a mosógépbe és felvették a reklám másik felét. Érdekes módon pecsétjük volt több is.

Link to comment
Share on other sites

google
Itt figyel a wincsimen valahol, egy a reklámban szereplõ háziasszony vallomása, vagyis, hogy a valóságban mi történt. Ha érdekel valakit elõkotrom és beteszem ide. Elég érdekes az biztos.

Igen! :oké:

 

A samponoknál meg azok az idétlen animációk, ahogy a hatóanyag beleépül a hajhagymákba. :S:hááát:

 

Elengedhetetlen: :lol::nemoké::kocc:

Link to comment
Share on other sites

Gereby

lol

 

meg észrevettétek hogy a külömbözõ mosópor és folteltávolító teszteken milyen szép vasalt ingeket bányáznak elõ a mosógépbõl :)

Link to comment
Share on other sites

Viking6

És a Túró Rudi? Az milyen gáz volt... :upsz:

 

"Szuper a Rudi, nem baj nyugi-nyugi"

Link to comment
Share on other sites

google

Juj :pislog::nemoké::lol:

 

Egyébként a legtöbb elég gáz, amiben ilyen idétlen dalcsokát énekelnek kórusban szlogenként. "Minden, mi számít, ... ". Meg "Minden héten ... ". :pfúj:

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Egyébként a legtöbb elég gáz, amiben ilyen idétlen dalcsokát énekelnek kórusban szlogenként.

"..anyu varázsol, tûnnek a foltok" :o

Link to comment
Share on other sites

Gereby
:pislog: neeeee ne emlegesd!!!
Link to comment
Share on other sites

breinichadam

Ezt még nem is láttam... :hááát: Lehet, hogy túl keveset nézek TV-t... :démonikacaj:

 

Zwiebi

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Kicsit régi reklám, biztos láttad, amikor a család a patyolattiszta fehér felszerelésben indul a folyóba puszta kézzel halat-békát fogni, közben meg egy idétlen gyerekghang kornyíkál - nem énekel - a reklám alatt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...