Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Látogatottság számláló


Blueeight

Recommended Posts

Blueeight

Hello!

 

A régi fórumon van már megoldás látogatottság számláló beszúrására. Szöveges alapú és Képes. (csak az új fórumtagok miatt)

 

Nekem bonyolultabb a kérdésem.

Internetes naplót vezetek a Blogspotnál. Ide szeretnék egy számlálót. Próbáltam már az interneten találtak közül jópárat, de velük pont az a baj, hogyha õk megszünnek akkor nálam is vége a mókának. Most is így jártam.

Szeretnék egy normálisan mûködõt a saját tárhelyemrõl üzemeltetni. A napló maga szerintem nem php alapú.

 

Hát erre kérnék javaslatokat.

 

Köszi

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Azt nem értem hogy neked miben kell más mint az eddigi számlálók??

Link to comment
Share on other sites

tzoli

1. Mivel megy rajta az üzenõfal, ezért php-s a tárhely, vagyis felhasználhatod mindkét scriptet.

2. Ha jól látom van egy számláló az oldaladon. Akkor most mi a baj? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Blueeight

Hello!

 

Van ugyan számláló az oldalon, de itt Angliában én általában csak piros X-et látok. Nagy ritkán számokat is. A PHP-s üzenõfal frame-elve van az UW-os tárhelyrõl.

Így gondolom, hogy a naplós oldalnak nem kell tudnia futtatni a PHP-t. :upsz:

Magyarországon gondolom jól látható, de itt kint más a helyzet. Az ATW-vel is azért kellett szakítanom, mert MO-on ugyan jól volt látható minden, de itt még egy sima ftp feltöltéshez is napokat kellett várnom, hogy elinduljon.

A számlálót, amit ti láthattók a lap tetején, én például egy hete nem látom csak a piros X-et.

 

Hát ez a baj. :(

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

ocsi

Ez tényleg rossz lehet, de nem tudom, hogy van-e olyan ingyenes szolgáltató ami nagyon törné magát a külföldi elérhetõségért...

Viszont te meg tudod nézni számláló állását ftp-n keresztül. (A szövegfile-t amiben tárolod a számot vagy a MySQL adatbázisban!)

(Azt nézd meg hogy a képek miért nem töltõdnek be: A php nem generálja jól az elérési utat, vagy minden ok, csak nem jönnek le a képke?!)

Link to comment
Share on other sites

Blueeight

Viszont te meg tudod nézni számláló állását ftp-n keresztül.(A szövegfile-t amiben tárolod a számot vagy a MySQL adatbázidban!)

Hello!

 

Azt a számlálót a http://free.enveco.hu oldalon regisztráltam. Az oldalba, aminek a template-jét tudom szerkeszteni, csak egy kódot kellett beszúrni. A tárhelyemrõl egyetlen számláló sem mûködik.

Azt szeretném ha mûködne valamilyen. Ezért tettem fel a kérdést itt.

 

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...