Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay


Neohacker

Recommended Posts

bukeszke

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
fahejascsiga

Sziasztok!Nekem sem működik :D. Nekem Ati radeon 9600am van és Windows 7et használok.Ez az OpenGl dolog okés,ezzel nincs probléma.Viszont egy csomószor újra rakosgattam, mert indításkor ilyet ír ki hogy "game was crashed".A patcheket is kipbróbáltam, meg crackkeltem is, de semmi.Ugyan ez.Az hogy windows 7et használok az nem hinném hogy probléma lehetne,mivel az ismerősömék is arról játszanak(csak jobb kártyával :D)....Ha tudnátok orvosolni ezt a problémát azt nagyon megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

Temporary

slékdnalésdfnégs

Link to comment
Share on other sites

Temporary

....Viszont egy csomószor újra rakosgattam, mert indításkor ilyet ír ki hogy "game was crashed".A patcheket is kipbróbáltam, meg crackkeltem is, de semmi....

Ezek után én inkább rögtön egy windows újratelepítéssel és frissítéssel kezdeném, majd a megfelelő driver

http://support.amd.c...ages/index.aspx

telepítése után tenném fel a játékot..

Ez lenne a kiindulási alap.

Link to comment
Share on other sites

fahejascsiga

Értem.Maradhat ez a Win7 vagy inkább az Xp lenne a jobb hozzá?

Link to comment
Share on other sites

Temporary

Ha az ismerősödék is úgymond, "ugyanezzel" a win7-el játsszák "ugyanezt" a játékot" ;) hiba nélkül, akkor tehetsz egy próbát vele, de a régi videokártyádból ítélve az XP optimálisabb lenne gépedhez.

Link to comment
Share on other sites

fahejascsiga

Nekik azért nem egy 2003as kartyájuk van,de akkor ja az Xp jobb lenne.Na,hát köszönöm szépen a válaszodat! :) Neki is látok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...