Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Warez P2P


Kovács Gyula (MiniDisk)

Recommended Posts

Kovács Gyula (MiniDisk)

Kerestem egy programot. Nem a KaZaA-t, meg ehhez hasonlót, de ráakadtam a mûködõképes utódjára. Ugyanúgy néz ki (kicsit szebb talán) az elve is ugyanaz, a letöltések gyorsak, ingyenes, skinezhetõ, és honosítható. A program neve nemes egyszerûséggel az, amit ezen a fórumon tilos. :D

Link to comment
Share on other sites

google

Ha jól értem, akkor w-vel kezdõdik? ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Igen. És arezra végzõdik. :D De elvileg "hivatalos" a program. :hááát:

 

Itt a linkje.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Hogy érted hogy hivatalos? Egyébként ezzel a névvel szerintem nem sokáig fog "életben maradni", mert a kiadók valószínûleg hamar rászállnak majd.

 

Én pedig átneveztem a topikot, hogy benne legyen a címben a program "becses" neve.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Úgy értem, hogy ugyanolyan, mint a BitTorrent, vagy mint a fizetõs KaZaA! Tehát egy P2P fájlmegosztó szoftver. Aminek az érdekessége csupán annyi jelen helyzetben, hogy a megszünt KaZaA Lite-al teljesen megegyezõen egyforma! Ugyanúgy néz ki, ugyanúgy mûködik, stb. A névválasztás kicsit bugyuta, de ez van. :D

Link to comment
Share on other sites

Adani

Nem tudnak a kiadók rászállni, ha a KaZaAra, DC-re és a Torrentre sem tudtak. Egyébként sem lehetne egy valamit megbüntetni mert rosszra is lehet használni, csak azt akiről bebizonyítják, hogy rosszra használta. Egy klasszikus vicc jut eszembe erről:

 

Férj elmegy horgászni az asszonnyal, megérkeznek a tóhoz vízre teszik a csónakot, a férj elmegy üdvözölni a haverokat, addig az asszony a csónakkal bemegy napozni a tóra. Elkapja a halőr:

-Megbüntetem engedély nélküli horgászatért.

-De hát én nem is horgásztam!

Mire a halőr a horgászbotra mutat:

-De a felszerelés ott van magánál!

-Jó, de akkor én is feljelentem nemi erőszakért

-De hát én hozzá se nyúltam magához!

-Igen, de a felszerelés ottvan magánál!

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Jó, de ennek a programnak már a nevében is benne van a warez szó. A kiadók ügyvédei pedig ha nagyon akarják akkor miszlikre szedik õket. Náluk a pénz, õk diktálnak.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Feltettem, majd le is szedtem :!: :mérges:

Tele van pakolva New.net (NewDotNet) spyware-rel, az MS AntiSpyware, és a PestPatrol is kiabált miatta, és le is kapta a gépről.:!:

 

Eddig a Kazaa Lite volt a legkevésbé gyanús, ezért ezt használtam. Az előbb olvastam, hogy vége. :ötlet::?: :!: A lányom gépét most raktam újra, lehet, hogy ezért nem tud a "connecting" létrejönni? Tud valaki valami trükköt, hogy lehetne mégis kapcsolódni?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Sehogy. A KaZaA fizetõs lett. Ebbõl meg utólag le lehet szedni szépen a kártevõket, és megy szépen. Nekem már "tiszta" a program. És már magyar is! :D teljesen olyan, mint a régi KaZaA. Illetve jobb annál. Biztosabban kapcsolódik, jobb a letöltõmotorja, több helyrõl képes összeszednmi az infót. Mint a BitTorrent. Nem ál egy helyben órákig a letöltés.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

A DC++-ért nem kiabál egyik progi sem....

 

ADANI: igazából a dc-t meg ezeket nehéz úgy használni, hogy legálisan. Azért ne mond, hogy nem töltöttél le egy zeneszámot vagy valamit... Akinek fent van a gépén, az használja is arra, amire nem lehet. "Most kit zavar egy zeneszám" meg ha "én letöltöm abból nem lesz semmi" stb. És ez így is marad amíg nem fog társadalmi normákba ütöközni...

Link to comment
Share on other sites

nascar

@ Minidisc

 

Ha elmondanád a pontos lépéseket, hogy hogyan kell megtisztítani, és lemagyarítani, nagyon hálás lennék! :)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Feltelepítettem a programot, utána csökkentett módban lefuttatam az Ad-Aware-t, majd a Microsoft AntiSpyware-jét.

 

Honosítás: A Lang mappában van egy csomó .txt fájl. Abból egyet kiválasztasz - amelyik nyelven értesz - csinálsz egy másolatot, átnevezve pl. magyar.txt-re, és lefordítod a benne lévõ szavakat. Én elkezdtem csinálni, 50%-osan kész is. Egy dologra kell figyelni: A program nem fogadja el az ékezeteket, tehát ékezet nélkül kell írni ... :S

Link to comment
Share on other sites

nascar

Köszönet!! :P:P

 

Késõbb: Telepítésnél ki lehet választani, hogy mi települjön! New.net elõl pipa kivéve, és nem települ! Ez így nagyon OK.! ;)

Az Ad-Aware, PestPatrol, MS Antispyware sem talál semmit! :P

Link to comment
Share on other sites

nascar

Akit esetleg érdekel, elkészültem a teljes magyarítással! :!: :P

A fájl "magyar.txt" névre hallgat, csak be kell másolni a a Warez Lang könyvtárába, majd elindítva a Warezt, a Main menüben a Preferences-re kattintva megjelenik egy ablak, és ott ki kell választani a "magyar"-t, majd egy Apply, és kész :!:

A program sajnos nem veszi az ékezetes betüket, de sebaj! ;)

Ha valahol nagyon magyartalan lennék, vagy hibát észleltek, szóljatok bátran!

>>Warez magyar nyelvi fájl<<

Fájl letöltése FireFox-val: A linken Alt+egér bal klikk

Fájl letöltése Explorer-vel: A linken jobb egér klikk, majd cél mentése

Aki akarja használja egészséggel!

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Bencce

 

Azért lehet. Van pl: Starcraftos Dc Hub is, ahol nincs min. megosztás, tehát, akár elég, ha csak a replayeket osztod meg, vagy a nyerő stratégiákat :D Sőt ha te nem osztasz meg semmi jogvédett dolgot, és csak filmet és zenét töltesz le akkor is legálisan használod.

Link to comment
Share on other sites

Greene

Nekem az ilyen KazaA és Winmx típusú cserélgetõkkel az a bajom, hogy egy csomó hamis dolog van fent, aminek csak a neve az ami, de a tartalma egészen más :hááát: . Az adware-ek már más tészták. Ha már mindenképp KazaA stílusú progi kell akkor e-donkey, az is csak végsõ esetben :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Ez nem KaZaA, hanem csak úgy néz ki, kinézetileg. Egyébként - egyelõre legalábbis - az jön le, amit a fájlnév takar. Eddig 56 letöltésbõl 56 stimmelt. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Sajnos nálam nem akar csatlakozni :(

 

Connecting... felirat megy már mióta, de nem connectingol.

 

Hogyan oldgatom meg ezt a problémát?

Link to comment
Share on other sites

Adani

@Greene

 

Ezért kell Torrentet vagy DC-t használni. Ott szigorúan nézik az ilyet, és azonnal kivágják azt, aki fake dolgot pakol fel.

Link to comment
Share on other sites

Greene

@Adani: Tudom, én Bittorrentet használok, és DC++-t is használtam egy ideig. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
Sajnos nálam nem akar csatlakozni :(

 

Connecting... felirat megy már mióta, de nem connectingol.

 

Hogyan oldgatom meg ezt a problémát?

Ha a letöltendõ fájlnévnél van írva, akkor az azt jelent, hogy a megosztó kilépett. Akkor várni kell. Illetve jelenleg egy olyan ember sincs, akinél ez a fájl elérhetõ lenne.

 

Adani, Greene: A BitTrorrent jó lenne, ha nem lenne veszett lassú még 1 órás töltési idõ után is.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Melyik trackeren próbálkozol. A magyaron tökéletesen jön minden sok Seeder van, és villámgyorsan töltõdnek a cuccok.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nem tudom hol próbálkoztam, de biztosan nem magyar volt...

Link to comment
Share on other sites

Greene

Én nagyon keveset használom, legutóbb a Dream Theater - Octavarium-ot töltöttem le, de kitûnõen jött lefelé. Sokkal gyorsabb ez a fajta P2P, mint pl. egy DC...

 

Sõt amíg megvolt a másfél megabites netem, addig egész DVD-ket szedtem le. A mi lassan jött az is lent volt egy nap alatt...

 

Hátránya viszont a BitTorrent-nek, hogy kevés jó cucc van fent...

Link to comment
Share on other sites

Adani

Van azért elég sok, de fõleg olyanok, amik nemrég jleentek meg, újdonságok. Ezeket jobb Torrenten leszedni, ritkaságokra megott a DC.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...