Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Voice over IP


csum-pi

Recommended Posts

ProFiler

Sokan regisztráltak már. Próbálkozz más névvel/jelszóval.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

kicsiwuki
:dühös: Hát én bármilyen névvel probálom csak azt irja ki,hogy ismeretlen hiba miatt a regisztrácios kérést elutasítja.És az a pláne,hogy tuti én vagyok a béna,mert nemcsak a VoitBustert,hanem a FreeCallt és az InternetCallst is letöltöttem és mindegyik bejelentkezésnél ezt irja ki.Valami varázsige is kell?
Link to comment
Share on other sites

Forevör

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség... Kéne egy program ami tud fogadni és közvetíteni hangot, de nem szerver alapú (nem MSN), hanem egy olyan ami 2 gépet IP vagy más alapon össze tud kötni! Remélem tudtok válaszolni!Köszi

Link to comment
Share on other sites

kicsiwuki
:dühös: Hát én bármilyen névvel probálom csak azt irja ki,hogy ismeretlen hiba miatt a regisztrácios kérést elutasítja.És az a pláne,hogy tuti én vagyok a béna,mert nemcsak a VoitBustert,hanem a FreeCallt és az Intejava script:emoticon(':m%C3%A9rges:', 'smid_14')rnetCallst is letöltöttem és mindegyik bejelentkezésnél ezt irja ki.Valami varázsige is kell?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
mobilmano

:ötlet:Látom már nagyon rég nem szólt hozzá senki ehhez a topikhoz, pedig újabbnál újabb VoIP programok röpködnek a levegõben, de talán a legügyesebb mostanában a fring, amit letöltöttem egy sms útján a honlapjukról....

http://www.fring.com

...a mobilomra...és ingyen tudok vele telefonálni...fring, Skype (beleértve SkypeOut), MSN messenger, Google Talk és SIP Phone haveroknak...semmi átverés, teljesen ingyen van...kell hozzá egy harmadik generációs Symbianos mobil, fõképp Nokiákon mûködik egyelõre és egy jó kis internetes adatcsomag...vagy WiFi hotspot környékén kell mászkálni...lassan már itthon is kezdenek cikkezni róla, és a Nokia is megválasztotta egyik héten kedvenc applikációjának

http://www.nokia.com/link?cid=EDITORIAL_119755

...ez bizalomkeltõ legalább, hehe :oké:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Soma01

Melyik az a progi ahol az egyenleg legkönnyebben feltölthetõ itthonról. Mindhez bankkártya kell vagy paypal? Nincs valami kártya vagy mittudomén mi?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nekem a Skype feltöltése pillanatok alatt megvan. Bankkártyával, nagyon egyszerûen lehet fizetni. Megoldották mostanra úgy, hogy mindössze pár kattintás az egész.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Soma01

Thaiföldre kellene telefonálnom, de nem olyan sokat, kb. 2 hónap alatt 1 órányit. A Skype nem olyan olcsó oda, a voipbuster-re akarnék befizetni, de az egyenleg meddig használható fel általában ott ill. a Skype-nál?.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Sliders

Szervusztok!

 

Örülnék ha tudnátok segíteni nekem. Szóval németországi mobiltelefont kellene hívnom, és sajnos itthon még mindig borsosak az árak. Hallottam róla, hogy vannak alternatív lehetõségek is. Viszont nem vagyok benne járatos.

Részemrõl nem baj ha fizetõs, csak tudjam használni és jóval olcsóbban (ezen lenne a hangsúly) mint a mobilokat vagy vezetékes telefont. Illetve neten kivül lesz valamilyen plussz hardverre szükségem? Internetes fizetéshez van bankártyám, szóval az egyenleg feltöltése nem lenne gond, csak olcsó legyen és megbízható szolgáltatás. Ez fontos lenne, az már csak hab a tortán ha sms-t lehet küldeni.

 

Kérlek segítsetek nekem, és bocsássatok meg de kezdõ vagyok a témában, ha olyan kérdéseket is érintettem mint ami már alapnak számit. Nem baj ha több lehetõségrõl is írtok.

Köszönöm szépen elõre is, irjatok mihamarabb fontos lenne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...