Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Konvertáló programok


Computerfriend

Recommended Posts

Computerfriend

Mit gondoltok a konvertáló progikról? Nekem nagyon bejött a dbpoweramp music converter. Már szedtem le kodekeket hozzá a honlapról. Ingyenesen. Többfajta mp3 konvertálás és nagyon sokminden. Még régi hangkiterjesztéseket (pl.: mod) is át tud konvertálni egy kodekkel mp3-ba. Nagyon jó. Nekem legalább is bejött. Mindenkinek ajánlom. Az internet cím ahol információkat találtok: www.dbpoweramp.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kovács Dávid ( Davs )

Nagyon jó a progi! Már én is azt használom! Ingyenes, teljes ,korláltan!

Link to comment
Share on other sites

cölöp

Csak néhány érdekesebb konverziót felejt el , meg a CD írást , meg egy-két apróságot.

Szinte minden megy tovább :)

(ezt a progit mondtam a fórumtalin)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
norc

Az a kérdésem,hogy a DVD-hangját hogy tudom leszedni, és abból, hogy tudok mp3-mat késziteni?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
csibefarhat

Lenne egy nagy problémám...

Diktafonnal szoktam felvenni dolgokat, amiket dvf formátumban tudok letölteni a gépre. A gond az, hogy Adobe Auditionnal szeretném szerkesztgetni, de ezt a formátumot nem ismeri. Ha simán átnevezem wav-ra a media player gond nélkül lejátssza, de az Adobe Audition így sem veszi be. Hogy vagy mivel tudnám a dvf-et úgy átalakítani, hogy jó legyen?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Shiwer

Van egy-két 20-30+ megás számom, azt szeretném MP3ba átkonvertálni, azt programot keresem, amivel úgy tudom átkonvertálni, hogy a legkevésbé romoljon a minõsége. (méret nem számít) Próbáltam az Audiograbberrel, de elég rossz lett a minõsége. Melyik progi a legjobb ilyen célra?

Link to comment
Share on other sites

zico

Próbáld ki ezt.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Köszi mindkettõt, nekem az utóbbi jobban bejött. :istenvagy::oké:

Link to comment
Share on other sites

---===K1mSt3r===---

hy all

 

van olyan konvertáló program ami mp3-ból audio-ba vissza tudja konvertálni?

Link to comment
Share on other sites

zico

Néro Audio Cd készítése például. Vagy ez.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Audió CD-t csinálhatsz a Nero-val. Ha meg WAW fájlt szeretnél elérni, itt egy pár pl:

- Sound Forge

- Audacity

- GTX Transcoder

- FairStar Audio Konverter

 

Van közöttük ingyenes is, válogass...

Link to comment
Share on other sites

---===K1mSt3r===---

THX :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Crocket

Tudtok olyan progit, ami MP3-ból MIDI-t csinál?

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Tessék én ezt találtam neked, ami ingyenes, de azon az oldalon van még egy-két shareware hasonló progi is! ;)

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Köszi! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Netkaloz

Üdv Mindenkinek!

 

Elindítottam egy topic-ot, de ide is leírom a problémámat, mert témába vág:

 

Nemrégiben találkoztam az ape kiterjesztésû fájlok problémakörével, amire a megoldást a Monkey's Audio program jelentette, amely gond nélkül wav-ot készít ezekbõl a fájlokból, amit aztán egy másikkal mp3-má alakítok (bár egy lépésben jobb lenne, de olyat még nem találtam).

 

Azonban sikerült hozzájutnom egy olyan zenei anyaghoz, amely image-fájlként van, és a legnagyobb meglepetésemre a következõ két file alkotja:

 

CDImage.ape

CDImage.cue

 

Az utóbbival nincs is gondom, egy bin-t vártam volna, de nem, ape van mellette.

Az Alcohol nem tudja csatlakoztatni, de amikor azt választom, hogy képfájl írása, akkor beolvassa, de én nem szeretném ape-ként kiírni.

 

Van valakinek valami ötlete, hogy miként tudnék belõle legalább ape fájlokat elõcsalogatni?

 

kösz :

Leenux

Link to comment
Share on other sites

Bata László

 

A .cue egy egyszerû szövegfájl, ami a másik fájl, esetünkben a CDimage.ape szerkezetét írja le. Ha szerencséd van, akkor ez utóbbit átnevezed CDimage.iso-ra, és onnan kiírod a fájlokat. Ha bonyolultabb a dolog, akkor valamilyen image-olvasónak (ISOBuster, Daemon Tools stb.) kell megadnod a .cue fájlt, majd a virtuális diskbõl kimásolod a kellõ cuccot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
mazda6diesel

:szia:

 

Olyan gondom akadt, hogy kaptam egy mp+ fájl-t és szeretném konvertálni mp3-ba de még nem találtam olyan progit amivel sikerült vna! Eddig ezeket próbáltam: Konvertore, CDEx, MediaJukeBox, Transcode.

 

A konvertore el sem indul, A CDEx csak cd-ról olvas be fájlokat és ha kiírom a fáljt akkor sem mûködik, a mediaJukeboxxal meg sem tudom nyitni, a Transode pedig mindig lefagy. Van ötletetek?

 

 

Megoldva! Egy AMR nevû progival sikerült!

Edited by Bazs1981
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Deaf

Sziasztok!

Nem tud valaki egy olyan konvertálót ami SMW-be tud konvertálni ??? Nagyon kéne.

Vettem egy mp3 lejátszót és csak ebben a formátumban tud videókat megnyitni, de progit azt már kispórolták belõle. Elõre is kösz..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mkm

ingyenes 3gpbe konvertáló?

Link to comment
Share on other sites

girl with crimson na

Sziasztok! Én a szülinapomra kaptam egy mp4 lejátszót és csak az amv formátumú videókat támogatja. Nem tud valaki egy jó kis konvertálót, mert az én videóim avi formátumúak és a program, amit adtak hozzá nem akar mûködni.

Ha valaki tud mondani azt nagyon megköszönném!!:)

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

A Super 2007-et kipróbáltátok? (Segélyvonal CD)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...