Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Régi TV-s topik


CartmanSP

Recommended Posts

KGigi

Jónak kellene lennie így, ahogy van. Nekem úgy van megcsinálva asztali DVD lejátszóra, hogy a gép sztereó kimenetébe van bedugva a hang, ami kettéválik csatornákra. Illetve jön egy kompozit kábel a videókártyából. Ez a három megy aztán az AV In-be. A kártyánál semmi nincs beállítva, sima kiterjesztett Windows asztalt használok.

Link to comment
Share on other sites

anod26
Jónak kellene lennie így, ahogy van. Nekem úgy van megcsinálva asztali DVD lejátszóra, hogy a gép sztereó kimenetébe van bedugva a hang, ami kettéválik csatornákra. Illetve jön egy kompozit kábel a videókártyából. Ez a három megy aztán az AV In-be. A kártyánál semmi nincs beállítva, sima kiterjesztett Windows asztalt használok.

 

most próbálgatom épp.

az asztali dvd lejátszót már összekötöttem a hordozhatóval,és meg is jelenik a kép a hordozhatón.

az asztaliba jön egy s-videó kábel a pc-bõl.ha jól értem ezt az s-videó jelet kéne bevinni a hordozhatóba.állítgatom az asztali dvd menüjét de eddig még nem jelent meg a pc monitor képe a hordozhatón.

a végén még belegabalyodom.

 

Link to comment
Share on other sites

ezermester

KGigi! Tökéletes!

 

anod26!

A videokártyádon analóg kimenet van. Az s-video, az az AV-nek a V-je. Csak éppen Super.

 

Közvetlen a TV Euro AV-ben próbáld elõször, mert ott egybõl látod ha lesz valami.

A videokártyához, kaptál egy átalakítót. Ami 4-7-8 tûsbõl egy RCA csatlakozóra alakít. Ez csak video jelkimenet.

Ez van egy kéteres kábelen elvíve a TV-hez. És ott be van kötve az AV csatlakozóba, a MEGFELELÕ helyre. Egy video, és egy árnyék szál. Egymás mellett. Kint a szélén.

 

A másik, egy audió zsinor, mely a hangot hivatott vinni. A hangkártyádból indul, mono. vagy sztereo, 1-2+ árnyél szál. Ez egy külön zsinor, de szintén az euro AV csatlakozóban a helye. Ha jól emlékszem, a videohoz képest, a másik végén.

Ha minden jól van bekötve, akkor már csak beállítási problémád van.

Az Euro AV 20+1 szálu csatlakozót takar. A szerelhetõ változat, meg van számozva, egytõl 20-ig. Így ellenõrizheted, hova van bekötve a video, és a hang.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...