Jump to content
GSForum - Segélyvonal

FSP BlueStorm tápegység beszerelése


smile=)

Recommended Posts

smile=)

Nos!

Nem akartam más topikaba írkálni mert ott csak elveszne a sok más között ezért hoztam létre ezt!

Neem, nem vagyok ennyire hülye, ;) hogy ne tudjak egy tápot beszerelni de akadt egy kis hiba a mátrixban! :hááát:

Mégpedig, hogy az eddigi tápom 8cm-es hátsó kisventivel volt megáldva szemben a Bluestorm 12cm-es felsõ ventijével.Az elõbbit éppen ezért - az oldalán lévõ matricát nézve - fejjel lefelé kellett beszerelni mint ahogy azt a házon lévõ furatok is megadják.Namost, a bluestomot is így kéne beépítenem - a rajta lévõ furatok szerint - csakhogy akkor a 12cm-es ventin "állna" és annak 2/3-át eltakarná az az alumíniumlap amin normál esetben felfekszik.

Remélem nagyából érthetõ amit leírtam. :upsz:

A kérdésem: gáz-e ha nem fejjel lefelé, hanem a ventivel a ház teteje felé szerelem be?

Ja amúgy a ház egy "nagy torony", így a táp kb a felénél helyezkedik el :!:

 

Elõre is köszi a segítséget!Ha nem gond, sûrgõs lenne :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Machado

Szerintem elég nagy gáz :hááát:, vágd le az alumíniumlapot, a csavarok bõven megtartják :)

Link to comment
Share on other sites

smile=)

Megkérdezhetem,hogy miért :?::upsz:

A venti így is elszívja a meleg levegõt a házból és ki is pumpálja belõle!(Nem?)

Vettem hozzá egy külön ventit is fölé, hogy jobban mozogjon a lég.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Szerintem ha ventillátorral felfelé szereled be, akkor nagyon hamar be fog porosodni és tönkre fog menni. Jobban jársz ha szépen berakod ahogy kell, még az sem baj ha részben eltakarja az alumíniumlap.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

A ventillátornaík lefelé kell lennie, mégha a lemez ki is takarja egy részét.

Ha felfelé mutat, akkor hamar befülled, és meghal. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Machado-nál lesz az igazság! Miért nem vágsz ki egy daradot az alulapból? :?::ötlet:;)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Csak akkor szabad, ha ezzel megmarad a ház stabilitása! :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

smile=)

Még csak 1-2 napja van beszerelve de eddig semmi rendelleneset sem tapasztaltam.Minden megy ahogy kell és a hõmérséklet sem nagyobb az eddigieknél.....azért holnap megfordítom! :( Azaz megpróbálom!

 

Ma 2 és fél órás szenvedés árán megfordítottam azt a csuda-tápot :S:dühös::mérges::nyíl: ;) Miért nem csinálják a házakat szabvány szerint,hogy minden típusú tápot bele lehessen tenni.. csak úgy simán,minden gond nélkül :?::hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Predator

Hi

Hasonló a problémám. A tápon a 12 cm-es ventillátor a ház plafonját nézné, ha úgy szereltem volna be. Én most fejjel lefelé szereltem be, úgy hogy a master cooler processzor hûtõmmel szemezik a két ventillátor. Lehet-e ebbõl gond, hogy fordítva szereltem be a tápot? A tápom márkája ENCASE 450W. Ismeri-e valaki ezt a tápot?

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Most van jól benne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...