Jump to content
GSForum - Segélyvonal

SMTP server


tacsi

Recommended Posts

tacsi

Én az index ingyennetet használom és nincs hozzá SMTP cím. Nam tudna valaki segíteni hogy akár levelezõ programmal is tudjak leveleket küldeni. kösz, Tacsi

e-mail címem:tacsi6600@citromail.hu

Link to comment
Share on other sites

Ajnász

Ezzel a szoftverrel saját smtp servert indíthatsz a gépeden, amíg a levelet elküldöd. A kliensedben állítsd be a localhostot a server címének.

http://www.softstack.com/freesmtp.html

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Ez a virtuális smtp szerver program nagyon jó! Én is ezt használom... ha valami problémád van, készséggel állok rendelkezésedre, és remélhetõleg meglesz a probléma oka :D !

 

A régi fórumban indítottam egy témát, mert nekem is voltak problémáim! Nézd meg ITT! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest

WoW ez tényleg király.

 

Esetleg nem tud valaki egy forráskódot, vagy komponenst Delphi -hez? Mert én is szeretnék egy beépített virtuális szervert az e-mail küldõ progimba, mit mostanában fejlesztgetek?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
szpetya

Sziasztok!

 

Notebookomra kéne egy olyan smtp szerver. Kipróbáltam már egy kettõt és egy idõ után mindegyik behalt. Lényeg az hogy a notebookomat nem szoktam kikapcsolni csak készenléti állapotba tenni és mikor visszakapcsolom a notebookomat akkor szokott behalni az smtp szerver. Nem küldi el leveleimet csak mikor õ jónak látja stb stb... Esetleg nem tudtok olyan smtp szervert ami ezt a problémát át tudja hágni?

 

Üdv

P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Blueeight
Ez a virtuális smtp szerver program nagyon jó! Én is ezt használom... ha valami problémád van, készséggel állok rendelkezésedre, és remélhetõleg meglesz a probléma oka :D !

 

Szia!

 

Nekem gondom van a FreeSMTP serverrel. Nem hajlandüó mûködni, pedig régebben még angliában tudtam használni. Most két netszolgáltatónál is próbáltam sehogy sem mûködik. Segíts ha tudsz, kérlek

 

IPB kép

 

BLUE8

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...