Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MP3-lejátszó vásárlás


google

Recommended Posts

kdavid

Sziasztok! Windows98 felismeri a(z) USB-t, ha rányomom az mp3 lejátszóm?!

 

Légyszíves máskor ilyen stílusban ne írj hozzászólásokat - fõleg nem is a megfelelõ helyre! Használj ékezeteket! :dühös: <PF>

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nagyon OFF, de azért válaszolok:

 

Az USB-t nem kell felismernie, mert ha fennt vannak a driverek, akkor alapból felismeri. Ha viszont rákötöd az mp3 lejátszót, akkor annak a W98-as driverét telepíteni kell (ha egyátalán van ilyen). Egyes esetekben felismeri.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mizsi

Van egy ilyen mp3 lejátszóm, 512 MB-os.

Ismerõsömnek ilyen van, de az csak 256 MB-os. Mind a kettõ vadonat új. Kérdezte tõlem cseréljünk-e? Neki tetszik az enyém, nekem az övé. Viszont ugye az õvében van FM-rádió + videólejátszó, de az azt a 256 MB-ot akkor is sajnálom. Mi a véleményetek?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ezt inkább Te tudod. Ha a rádió kell, akkor azzal jobban jársz, ha több (saját) zenét szeretnél hallgatni, akkor a jelenlegivel jobban jársz.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dávid Csaba

A következõ az igényem: 512Mb alapmemória, bõvíthetõség, USB 2.0, jó hangminõség, könnyû kezelhetõség, stabil burkolat, nem noname.

Jelöltem: Sandisk Sansa E130 512MB

Link: http://www.edigital.hu/home.php?cat=531&page=0:

 

A kérdésem az lenne, hogy tud-e valaki valamit a hozzá adott fülhallgatóról, a lejátszó hangminõségérõl...stb?

 

Elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Szeretnék Mp3 lejátszót vásárolni, az alábbi kritériumokkal:

- Belsõ memória egyáltalán nem lényeg, az se baj, ha nincs is benne

- SD kártyával lehessen bõvíteni

- Jó hangminõség

 

Az, hogy a kijelzõ milyen, meg, hogy hogy néz ki nem érdekes. Csak az a lényeg, hogy jól szóljon, meg lehessen bele SD-t tenni. Jó lenne, ha márkás lenne, de ha jól szól, nem feltétel. Mennyi körül mozog egy ilyen? Mit tudtok ajánlani?

Link to comment
Share on other sites

KrisZ_88

Hello!

 

Egy régebbi mp3lejátszóval kapcsolatban.. A creative muvo slim, tx és társai kezelnek alkönyvtárakat?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

A Muvo igen, a TX nem tudom.

Link to comment
Share on other sites

KrisZ_88
Szeretnék Mp3 lejátszót vásárolni, az alábbi kritériumokkal:

- Belsõ memória egyáltalán nem lényeg, az se baj, ha nincs is benne

- SD kártyával lehessen bõvíteni

- Jó hangminõség

 

Az, hogy a kijelzõ milyen, meg, hogy hogy néz ki nem érdekes. Csak az a lényeg, hogy jól szóljon, meg lehessen bele SD-t tenni. Jó lenne, ha márkás lenne, de ha jól szól, nem feltétel. Mennyi körül mozog egy ilyen? Mit tudtok ajánlani?

Hello Sanzi!

Szerintem a te lejátszód az MSI megastick lesz.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nekem több osztálytársam is vett mp3lejátszót, a többsége nagyon hamar megadta magát, én ezért inkább egy mp3 kompatibilis discman-t kértem és kaptam karácsonyra! :D

Link to comment
Share on other sites

Sanzi
Hello Sanzi!

Szerintem a te lejátszód az MSI megastick lesz.

Még annyit, hogy esetleg valami olyan, hogy FM rádió nélkül, és diktafon se kell bele. Ez mennyire nyomná le az árát? WMA lejátszás is abszolút felesleges...

Meg én amit neten találtam róla sehol nem írták, hogy lehet bõvíteni. Vagy csak én nem találtam? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Athos

@gyoridanee

Az enyém már 1,5 éve bírja. :) Nekem méretben jobban megfelel egy memóriás lejátszó. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nekem elfér a zsebembe és a 750mb mp3 egy darabig kitart, tudom van 1gb-os mp3lejátszó is! :P

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Én most kaptam egy Sony MP3 lejátszót a dárga barátnõmtõl :) De miért jó az, hogy csak ATRAC3 vagy milyen formátumban lehet rámásolni? A boltban azt mondták mert ennek jobb a minõsége. De ha már egyszer MP3-ra van tömörítve, akkor abból nem fog jobb minõséget csinálni, ez olyan mintha egy 800*600 jpg képet akarnál 1280*1024 re nagyítani... Semmi nem történik nem?

Link to comment
Share on other sites

$entinel

Sajnos a Sony külön világban él és fog élni ezt jobb tudomásul venni.

@gyoridanee!! Mibõl gondolod, hogy a mp3-as discmaned jobb minõségû mint egy memóriás mp3 lejátszó? ebbõl is lehet No namet venni és minõségit is!

Link to comment
Share on other sites

KrisZ_88
Hello Sanzi!

Szerintem a te lejátszód az MSI megastick lesz.

Még annyit, hogy esetleg valami olyan, hogy FM rádió nélkül, és diktafon se kell bele. Ez mennyire nyomná le az árát? WMA lejátszás is abszolút felesleges...

Meg én amit neten találtam róla sehol nem írták, hogy lehet bõvíteni. Vagy csak én nem találtam? :pislog:

Ennek názz utánna a gyártó lapján. http://www.msi.com.tw/program/support/down...list.php?kind=6

A http://hardverbolt.lap.hu/ online bolt menüntjában kiszagolhatod, hogy hol mennyit kérnek érte.

 

Nem tudok róla hogy létezne limitált darab belõle, a limitácjó náluk annyit jelent hogy integrált memóriás.

 

Valaki nemtudja hogy a CREATIVE MUVO XT kezel-e alkönyvtárakat???

Link to comment
Share on other sites

norc
De ha már egyszer MP3-ra van tömörítve, akkor abból nem fog jobb minõséget csinálni,

Hát szerintem nem mp3-ból kell csinálni ATRAC3-at hanem audio lemezrõl például, nem is a jobb minõség a lényeg az ATRAC3-nál, hanem hogy kevesebb helyet foglal mint az mp3! Nem rossz találmány ez a sony-tól!

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Csak nem valami nagy a kompatibilitása... Lehet, hogy jobb, de nem nagyon elterjedt, és ez nagy hátrány...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sanzi

Néztem még egy playert, de van ahol azt írják, hogy lehet bõvíteni, viszont van ahol ezt nem említik. SV-MP110V

Link to comment
Share on other sites

mizsi
Valaki nemtudja hogy a CREATIVE MUVO XT kezel-e alkönyvtárakat???

K.B. fél órás keresés után sem találtam olyan oldalt, ahol konkrétan írták volna, hogy kezel-e, vagy sem. Szerintem érdeklõdj egy árusítóhelyen.

Link to comment
Share on other sites

arpsoft
Remember to create a folder to place all non audio files and folders into one folder (for example E:\notaudio\ ) as each folder and file will decrease the number of songs you can have in the root directory. Furthermore, note that only MP3 and WMA files in the root directory can be played.

 

Csak a gyökérben lévõket tudja lejátszani.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Na ezt én nem láttam sehol. :D

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Még a májusi PCW-ben olvastam az Olympus mr:100asról és nagyon megtetszett. De van egy másik versenyzõ a 4GB iPod mini. Kb 1-2e FT-os eltérés van a kettõ között melyik a jobb? Az iPodra csak az iTunsal tudok zenét másolni igaz?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Egy mp3 lejátszót szeretnék beszerezni, ami memóriakártyás max 20 e ft-ért. Mit tudtok ajánlani? Jó lenne, ha bõvíthetõ lenne valamilyen memóriakártyával ( a legjobb a CF lenne).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...