Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MP3-lejátszó vásárlás


google

Recommended Posts

eremit

Köszi! Még érdeklõdök, nézelõdök tovább, mielõtt veszek egyet!

A felvett hang egyébként kielégítõ minõségû? És pl. egy órai folyamatos felvételhez mennyi memória kellene?

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Általában ki lehet választani a hangminõséget (nálam ez 8000, 16000, 32000 és 48000 Hz). A fájl mérete (és ennél fogva a hossza) a kiválasztott hangminõségtõl függ. Minnél kisebb Hz, annál rosszabb a minõség, viszont annál több fér rá.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Tetszetõs kinézetû, de számomra ismeretlen gyártó. Csakis hosszas próbálgatás után mernék mellette dönteni.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko
Érdemes ezért pénzt adni?

Szvsz, nem. Tipikusan olyan eszköz, ahol nagyon vigyáznék a minõségre, és no-name márkát nem vennék.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Köszi fiúk, meggondolom még kétszer!

Link to comment
Share on other sites

norc

Sziasztok!

 

Errõl van valakinek valami tapasztalata? Hangminõség stb.

 

Sony Network Walkman

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Más fülhallgatóval élvezhetõbb, de nekem túl tompának tûnt a hangja.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Dr. Watson

Tudtok nekem segíteni? HD-s MP3-lejátszót keresek, ami rádióként is diktafonként is funkcionál. Legyen min. 5 GB memória benne Sztetek mi a legoptimálisabb megoldás? Kinek milyen van és mik a tapasztalatok?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nekem Apple iPod Photo 20GB, a legjobb tapasztalatokkal, csak nincs benne rádió. Ha rádiós kell, akkor ajánlom figyelmedbe az iRiver H10-et. Nekem az is nagyon tetszett.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Én az iAudio-t ajánlom továbbra is.

Link to comment
Share on other sites

Quo Wadis

Sziasztok!

 

Ehhez a lejátszóhoz mit szóltok?

 

Telstar UFM-320 512MB MP3 lejátszó + beépített FM rádió

brutto 17820Ft

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Ugyanezt:

Tipikusan olyan eszköz, ahol nagyon vigyáznék a minõségre, és no-name márkát nem vennék.
Link to comment
Share on other sites

Dr. Watson

Kösz a tippeket, de én egyel alacsonyabb árkategóriára gondoltam... mit szóltok pl. ehhez:

Link

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem jó gép, csak nehéz és nagy. A hangja viszonylag elfogadható.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Dr. Watson

Ezt mondjuk én se értettem, a linken 108 grammot írnak (aksival együtt), az e-digital honlapján meg 203at (mondjuk, ott egy csomó dolgot nem is írnak, de lehet, hogy pont ebben van igazuk)

Link to comment
Share on other sites

Dr. Watson

Bocs! :)

Ezt a linket én is megtaláltam, csak megzavart, hogy itt unciában adták meg súlyt: 7.05 oz, ami nagyjából 200 g - nekem mondjuk megéri a súlytöbblet azt a 20-30 ropit!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
kdavid

Sziasztok! Én is szeretnék vásárolni magamnak egy MP3 lejátszót, meg is van a kiválasztott, csak az a kérdésem hogy azt a Windows'98 is felismeri?

 

Elõre Kösz.

Edited by ProFiler
Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Kapsz hozzá elviekben drivert.

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Attól függ milyen a lejátszó, ha a gyártó rendes akkor mellékel hozzá drivert. Ha nem akkor elméletben le lehet tölteni a netrõl. De nézz utána, hogy van-e hozzá Win98-as driver.

Milyen típus?

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

:szia:

 

Olyan mp3 lejátszót szeretnék ami bõvíthetõ memókártyával (SD) és meg tudja jeleníteni az ékezetes ID3 információkat! Ez a két legfontosabb szempont. A harmadik az ár lenne, tehát ne kerüljön tízezrekbe.

Én kinéztem magamnak a THOMSON PDP2556-os tipust csak azt nem tudom, hogy tudja-e az ékezetes(magyar nyelvû) ID3-at.

 

Tipp/javaslat?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Nekem van egy Thomson mp3 lejátszós discmanem. Eléggé sokat strapáltam, de mégis nagyon jól bírja. A memóriás mp3-jejátszóiknak csak a hangzásával volt problémám.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Köszönet! Nekem is voltak/vannak thomson cuccaim és szerintem audio-ban egész jók, de videoban már nem annyira. Esetleg tudtok olyat javasolni ami magyar nyelvû id3-at is ismeri és sd-kártyás?

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Nem találtam róla semmit. Nem valami népszerû típus. Kérdezd meg a boltot mi is van hozzá és, hogy tudja-e az id3-mat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...