Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MSN/Hotmail


Guest GoodSpeed

Recommended Posts

Guest GoodSpeed

Sziasztok!

 

éppen ma vettem észre, hogy az msn-es címem eddig 2 MB-os tárhelye,- melyet sûrûn kellett átnéznem a kis tárhely miatt - 1000x-esére nõtt, és immáron tehát 2000 MB-os tárhely elérhetõ rajta - így már nem kell olyan sûrûn átnéznem :)

Link to comment
Share on other sites

pannonboy

És ez ingyenes? Mert akkor rögtön létrehozok magamnak egyet.

Pop3, Imap elérhetõsége van ezeknek?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
fecogee

Én úgy tudom, hogy a hotmail Magyarországon "csak" 25 MB tárhelyet ad.

Link to comment
Share on other sites

aadaam

Nekem még mindig 2 MB-os?

 

Most mi van?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
szpetya

Sziasztok!

 

Valaki esetleg nem tudja, hogy Hotmail en belül hol kell beállítani azt hogy az elküldött leveleket elmentse?

Elõre is kösszi :)

 

Üdv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
DJGABI

A Hotmail is belekerült a Live-os szolgáltatások közé!

Mostmár az 1 helyett 2 GB a tárhely, mindez tök ingyé'! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
titi

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Nem tudok sem üzenetet küldeni, sem törölni a hotmail-en, illetve máshol sem, hogy regisztrálni tudjak kellett csinálnom egy másik email címet, a gépemmel lehet valami, mert másik gépen működik minden, nem értem? Nekem egy (asus f5m) típusú hordozható gépem van, ha tud valaki segíteni, hogy mit sikerült elállítanom vagy mi történhetett, akkor azt nagyon megköszönném. Előre is köszi! :titi:((

Link to comment
Share on other sites

Omega32

A hordozható gépeden milyen böngészõvel próbáltad?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Neo

500 GB-os lett a Hotmail fiók! A Microsoft nem erõsítette meg, de úgy tûnik, hogy igaz. Szépen csönben megnövelték a hotmail méretét. Bár ugyanúgy ahogy az 5GB-os (kezdetben) tárhelyet úgy az 500 Gb-o t se fogjuk megtölteni, de azért cool, hogy akár meg is tehetnénk... :)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
sonykor

Live Hotmail-ban levelet írok. Csak ilyen linket tud beilleszteni a levelezõ:

 

IPB kép

 

 

Egy weboldal linkjének a szövegét akartam bemásolni a levélbe és nem csak a szöveget másolta be, hanem a linket is. Ime:

 

IPB kép

 

Erre kattintva megnyílott a weboldal.

Hogy kell ilyen linket készíteni a hotmail-os levélbe? Mert úgy tûnik, hogy lehet.

Link to comment
Share on other sites

aadaam

Az mitõl függ hogy melyik Hotmail/MSN emailcímet ill. postafiokot lehet használni az outlook.com felületén keresztül ?

 

Thx.

Link to comment
Share on other sites

geri005

@sonykor

Berakod a linket, és fent formázott szöveg (RTF)-bõl HTML kódban való szerkeztésre váltasz.

<a href="http://google.hu/">http://google.hu</a>

Itt a második http://.....-t átírhatod amire akarod.

@aadaam

Ezt próbáld meg!

Link to comment
Share on other sites

aadaam

@geri:

 

Köszi, de nem erre gondoltam. Bár érdekes az is amit belinkeltél.

Hosszas keresés után megtaláltam a neten a válaszomat.

Az outlook.com oldalon keresztül (Microsoft Outlook Live Beta) csak olyan live azonosítokkal lehet belépni amik oktatási intézményhez vagy üzleti céghez tartoznak, mezei MSN címmel nem.

Link

Mert van egy címem ami müködik az outlook.com-on és annak jobban tetszik a felülete, mint az MSN Hotmail-é - ezért gondoltam a másik MSN Hotmail címemet is ott akarnám használni, de ez nem fog menni.

 

Egyébként az Outlook connector amit belinkeltél az automatikusan beállítja az SMPT is fiókhoz ?

 

HALI

 

Link to comment
Share on other sites

geri005

Ne haragudj, figyelmetlenül olvastam el...

 

IDÉZET(aadaam @ 2010. március 1. 21:27) 414565[/snapback]

@geri:Egyébként az Outlook connector amit belinkeltél az automatikusan beállítja az SMPT is fiókhoz ?HALI

 

Amennyire én tudom igen... nekem a kimenő levelek is simán mentek...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
sonykor

A Hotmail és a Windows Live Mail levélküldõket összekapcsolták és ugyan az látható mind a kettõben. Ide szeretnék felvenni egy indamail-os fiókot. Vagy új mappának is lehet nevezni. A korábbi beállítást meg tudtam csinálni, de most teljesen átvariálták az egészet és nem igazodok ki.

Le tudnátok írni a lépéseket hogy kell felvenni egy új indamailos fiókot a Hotmailba?

 

Nagyon köszönöm a segítséget! BUÉK!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
Godzillamessage

Van valakinek ötlete, hogy a hotmail-os (Outlook) fiókomból hogyan tudom kitörölni a Skype integrálásakor beragadt kapcsolatokat?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...