Jump to content
GSForum - Segélyvonal

SonyEricsson topik


Timer

Recommended Posts

Molt@m

Nekem a SE-n ha leveszem a hangot, akkor a kamerának se lesz!

Link to comment
Share on other sites

Baludada

K500i-m van és azon akkor is van hang. Neked mid van?

Link to comment
Share on other sites

Blueeight
- Telepítsd fel a SonyEricsson gyári szoftverét, amit letölthetsz innét.

- Restart után dugd rá a Bluetooth egységet a gépre, és fontos, hogy NE telepítsd az eszköz drivereit, a Windowsos Widcomm kell neki (az meg gyári SP2 tartozék)

Hello!

 

Elõször is nem találom azt a programot amit le kellene töltenem :upsz: .

Másodszor pedig nem értem azt a widcommos dolgot. Leszedtem a bluetooth dongle driverét és próbáltam telepíteni azt amit írtál de nem találom sehol. Van az .inf file-nak valamilyen neve? Hátha úgy egyszerûbben megtalálnám.

 

Köszi.

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Shiwer

Van egy SE K300i-s mobilom, szereztem egy USB-s infraportot. A drivert feltelepítettem, eddig OK. De amint rádugom ezt a kütyüt az USB-re nem ismeri fel, nem is írja ki, hogy új harder észlelve... Valahol máshol kéne ezt felismertetni az XP-vel? Vagy hibás lenne az eszköz? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Próbáld meg az új hardver varázslót. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

A Harder hozzáadásánál, a vezérlõpultban?

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Mostmár ott tartok hogy felismeri, és amikor telepíteni akarja, akkor azt írja, hogy telepítés során hipett fel, stb. :Sír:

Utólag:

siker! Fel tudtam telepíteni, felismerte a K300i-met is. Na, most lenne egy keresztkérdésem: Hogyan lehetne a PC-mrõl pl. zenét küldeni a tellára? Egy külön progi?

Link to comment
Share on other sites

Neo

A következõ lépéseket csináld!

 

1. Mobilon az infravörös opció: be.

2. Helyezd el a mobilt az IrDa közelébe (Ha megjelenik "Van másik közeli számítógép is" felirat, akkor a kapcsolat él!).

3. Az asztalon megjelent "Fájlok küldése másik számítógépre" parancsikonra dupla klikk.

4. A fájlok küldéséhez válaszd ki a helyet és jelöld ki a fájlt, akár egyszerre többet is.

5. Klikk a "Küldés" gombra.

6. A mobilon fogad a bejövõ tételt.

Link to comment
Share on other sites

titusz1

Ha a telefonhoz nem adtak akkor a gyártó weblapjáról valószínû le lehet tölteni az ehez szükséges programot.

Link to comment
Share on other sites

Neo

Nem kell hozzá külön program :!:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Végülis a Sony Ericsson File Manager 2.6.6.0 al csináltam meg, köszi mindenkinek a segítséget. Ja, és hogy alamit a témához is szóljak: Nekem tetszik ez a K300i, csak én kicsit kevésnek találom a memóriáját. Kár, hogy nem lehet bõvíteni. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Neo

"Sony Ericsson File Manager 2.6.6.0" programhoz használtad az IrDA - USB adaptert :?::hmm: Ha nem tévedek, a program csak eredeti kábellel mûködik, ami a soros portra csatlakozik, de ha ez van, amikor miért kínlódtál az adapterrel? A program teljes körû használatot ad a mobilon tárolt adatok szerkesztésére, még az IrDA - USB adaptert csak a fájlok oda - visszaküldésére tudod használni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tom100
Hali!

 

Letöltöttem egy kis progit: a MyPhoneExplorert de nem mûködik, mármint nem ismeri fel a telefonomat/T68/ és a páromét sem /T610/.

Adat kábelen csatlakozom a pc-hez. Az OBEX protokol baállítását kéri.

Más: nem tudtok valamely progiról mellyel a telefonon lévõ képeket letudnám tölteni?

 

üdv ut

Megoldódott a problémád? Nekem T630 van és azzal sem megy.

Ha sikerült elárulod mi a franc az OBEX protokol és hohy kell beállítani.

Üdv Tom100

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Na, ma megtudtam a kártyafüggetlen W900-as árát: 154 ezer... :pislog: Na egy kicsit akkor várunk vele... :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Baludada

Most játszotam az egyik nokián egy játékkal ami nagyon tetszett azt hiszem ez volt a neve: Bounce. Le tudom ezt tölteni valahonnan a SEK500i-ra? Vagy Valami nagyon hasonlót?

 

Légy szíves ne használj a fórumon ennyi rövidítést! <PF>

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Sajnos ez legálisan nem tölthetõ le, fizetõs program. Hasonlóról nem tudok - fõleg nem SE-hez.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Cheater
Nekem a SE-n ha leveszem a hangot, akkor a kamerának se lesz!

Neked gyári független az SE-d ? Mert nekem k700i-m van és az gyári független, de az osztálytársaimnak T-Mobileos meg Vodafoneos és nekik nem megy le a kamerahang, de nekem igen.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Shiwer

Az hogy lehet, hogy barátomnak is K300i-je van (Pannon), nekem is (T-mobile) és nekem fényképezéskor ad ki hangot, neki nem, pedig le van némítva. Nem találtam erre vonatkozó opciót a telefonban, és a leírásában sem. Õ csak simán megnyomja a némítás funkciót, azután nincs hangja. Azért, mert T-mobile, már nem is lehet némán fényképezni? :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Talán azért, mert a T-Mobile és a Vodafone spec szoftvert tesz be a készülékbe. Az Ericsson szervíznél esetleg beteszik neked a gyári szoftvert, ha garis, de akkor már nem sokat segítenek neked a nagy telefontársaságok...

 

Én meg várom, hogy olcsóbb legyen végre a W900-as... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Akkor a T, és a V elmehet a mocsárba a spec szoftverrel. Meg a T-zones gomb, amit szintén utálok. :dühös::mérges:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sanzi

Nem lehetne valahogy a T610-esemrõl az sms-eket gépre átküldeni?

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Apokalipszis!

Nekem egy K700i telóm van, nekem is T-mobilos. Én is utálom azt a t-zones gombot. Volt kábé 2000 Ft, véletlenül lenyomódott, és levett annyit, hogy csak 687 Ft-om maradt. Azt a gombot nyugodtan kivehették volna. :reklamál:

 

Most játszotam az egyik nokián egy játékkal ami nagyon tetszett azt hiszem ez volt a neve: Bounce. Le tudom ezt tölteni valahonnan a SEK500i-ra? Vagy Valami nagyon hasonlót?

 

Én tudok ajánlani egy honlapot, amelyen egy csomó hangot, képet, játékot lehet letölteni.>>>>>LINK<<<<<<<

Csak letöltöd egy mappába, infrán, vagy Bluetooth-on átküldeni, fogadni, és kész.

A k700i-seknek is van ilyen honlapja

>>>>>>link<<<<<<<

Link to comment
Share on other sites

Halasi Miklós

Van egy félig legális trükk, amit egy másik fórumon olvastam: bevitték a SE szervízbe hibával, és ott átflashelték eredeti szoftverre. ;) Csak a gari ezután a szervízben érvényes. ;)

Link to comment
Share on other sites

Timer

Új szerelem a láthatáron: M600i.

Link to comment
Share on other sites

krissz

Hello all!

Tudna nekem valaki ajánlani 1 oldalt, ahonnan témákat, csengõhangokat lehet tölteni?

természetesen SE-re, de ha tipus szerint van, akkor K 700i

Köszi!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...