Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Skype 7


Dzsedai

Recommended Posts

balcsida

Nagyon jó a Skype 2.0!

Remélem sokáig így lesz! :D

Link to comment
Share on other sites

Timer

A Skype-ban van valamilyen olyan beállítás, amivel a sávszélesség-igényét tudnám csökkenteni? Tudom, hogy a hagnminõség rovására megy, nekem mégis jó lenne, ha kevesebb adat mennyiséggel is beérné!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
arpadvezer

Sziasztok!

 

Bocs, ha már volt, de nem értem, hogy ha megy a Skype (figyeli a 80-as portot), akkor a Wigwam tûzfaltesztje miért írja ki, hogy a 80-as port válaszol. Pedig ZoneAlarm tûzfalam van.

 

A Segítségeteket elõre is köszönöm!

 

Árpád

Link to comment
Share on other sites

Richy

Vedd ki a figyelés elõl a pipát és már nem nyitja ki :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
aty

Láthatom annak a partnernek az állapotát, hogy online-e akinek nem szerepelek a listáján? Mi erre a szabvány Skypéknál?

Link to comment
Share on other sites

Crocket

Szerintem nem. Ha fel akarsz venni egy partnert a listádra, elõször meg kell várnod a visszaigazolását, különben csak egy kérdõjel lesz az állapotjelzõ helyén. Ugyanez fordítva is így mûködik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
stevevai1

Épp a próbahívásnál tartok a skype programmal és habár én hallom a fülesben a saját hangomat,mégsem rögzíti.Az elõbb hívott egy haverom rajta,õt hallom de õ engem nem.mitõl lehet ez?Ha a mikrofon rosszul lenne beállítva,nem hallanám magam a fülesben vagy rosszul gondolom?

Link to comment
Share on other sites

arpsoft

A keverõpultban a felvételnél ki van választva a mikrofon? A lejátszásnál meg kapcsold ki, akor nem fogod magad hallani.

Link to comment
Share on other sites

stevevai1

Igen.Akár "what you hear"akár mikrofon,sehogyse megy.letöröltem a 2.5-t,újratelepítettem és mégse.A gépen simán felveszem a headset hangját és visszahallgatom,a skype-ba viszont valmiért nem megy be habár automatikusan az alapértelmezett windows eszköz van kijelölve az ottani mikibeállításoknál.koliban lakom,a többiek gond nélkül skypeoznak ugyhogy az internet se lehet.Napi két órában már csak ezzel játszok ha van még ötlet heeeelp!

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Tüzfal beállaításainál nincs valami korlátozás a Skype-ra? Skype beállításainál nincs véletlenül lenémítva a mikrofon?

Link to comment
Share on other sites

stevevai1

Megvan a megoldás, audigy platinum hangkártyám van elöl sok extra bemenettel,többek között mikibemenettel.soha nem használtam a gép hátulján a "kisdzsekkeket"mert azért van elöl gondolnám,és mûködik is(minidisc felvétel stb)Ha elöl bedugom a mikit ugyanúgy hallom magam és felveszi a gép is de a skype-ba csak hátul bedugva mûködik. Az már nekem az asztrológiához tartozik kb hogy miért de megvan a megoldás. :mérges: Köszi a segítséget azé. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ProFiler

A hagyományos számok közvetlen hívása egy érdekes funkciónak ígérkezik. Még nem próbáltam, elvileg külön kell telepíteni. Meglátjuk. :)

 

Skype 3.0 Béta

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
KeLa

A Skype mint megfigyelõ kamera szoftver. Link

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
manteck

sziasztok nem tudom föl telepiteni a skypit valami dll meg egy sor számot ir ki kér egy okét aztán annyi mit tegyek?köszi elöre is

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Bocs, hogy ilyen későn szólok, de ma ajándékosztás van a Skype oldalán! Konkrétan ajándék Skype Out és SMS egyenleg feltöltés van a Skype regisztrációnkhoz!

 

Siessetek! Aki erről lemarad, csak következő csütörtökön kaphat újra.

 

Skype jóváírás

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

KeLa
PAMELA, üzenetrögzítő Skypehoz. A Basic Version ingyenes! Link :király:
Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Megjelent a teljes, 3-as verzió!

 

Letöltés

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ProFiler

Jövõre ingyenes szélessávú TV szolgáltatás is elérhetõ lesz a Skype programban. Már jelenleg is tesztelik a "The Venice Project"-ben, eddig minden rendben halad. :)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
bcili

Sziasztok, tudja valaki melyik version volt a piros parancsikonos skype? És honnan lehetne letölteni?

A világoskék nem megy a PII-es gépen jól. Túl sok memóriát foglal és véletlenül ráinstalláltam a régire.

Sürgõs lenne mert nem tudok dolgozni...

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Épp tegnap szedtem le egy régebbi gépemrõl. 1.4.xxx.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

donathl

Sziasztok!

 

Nekem egy régebbi 2.x verzióju Skype volt fent, ami rendben mûködött. Utánna felraktam a 3.0-t és az a bejelentkezésnél megállt. Akárhányszor probálkoztam mindíg így jártam. A béta viszont mûködik. A3.0 újratelepítése sem oldja megí problémát! Szerintetetk mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...