Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Skype 7


Dzsedai

Recommended Posts

BlueNeon

DivX 6, Xvid, QuickTime Alternative, AC3 Filter, WinDVD, Nero!

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

:hmm: Van egy olyan érzésem, hogy ezek közül valamelyik zavarja.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
mazda6diesel

:szia:

 

Szerintetek hol találok a Skype használatáról magyar nyelvû anyagot? Valami használati utasítás-féle kellene. Azt hiszem valamelyik PCW-ben is volt egy rövid bemutató csak már nem tudom melyikben. :S Link is jöhet! Elõre is köszönet!

Link to comment
Share on other sites

kori

Ha valamelyik fórumtaggal szeretnék beszélgetni, akkor csak el kell kérnem a Skype-nevét és kész? :?: Honnan tudom, hogy itt ki a Skype tag?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Szerintem már kevés olyan ember van, aki nem használja. ;)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

kori

Hát ez szuper. Nekem nagyon tetszik a progi. Lányaim az MSN-t használják, én ezt fogom, mert szimpatikusabb. :D

Link to comment
Share on other sites

elme

Sziasztok!

 

Feltelepítettem a legújabb Skype-ot (2.0.0.81) a céges asztali gépemre, a laptopra, illetve az otthoni gépemre.

 

Ettõl fogva nem hajlandó beengedni sem az otthoni gépemen, sem a laptopomon, azt írja, hogy a Skype név és jelszó hibás. Ami nem lehet, mivel a céges asztali gépemen probléma nélkül mûködik.

 

Valaki tud esetleg megoldást...?

 

Elõre is köszönöm!

 

lm

 

Ja igen, és még annyi, hogy a regisztrációkor egy azóta már nem létezõ céges email címet adtam meg, így esélyem sincs arra, hogy elküldje nekem a megfelelõ jelszót :(

Link to comment
Share on other sites

Lex

Próbáld meg gépenként más névvel (és jelszóval), mert egy login egyszerre csak egy gépen megy. Mert ugye, ha téged hívnak, akkor nem tudná, hogy hova "kapcsoljon"

Link to comment
Share on other sites

ProFiler
mert egy login egyszerre csak egy gépen megy

Ez nem igaz. Én folyamatosan járatom egymás mellett a gépeimet és mindegyiken egy néven vagyok Skype-on bejelentkezve. Ha hívnak, akkor mindegyik csörög, ha üzenetet kapok, akkor mindegyik gépen megkapom. :) Az MSN-né van az, hogy egy névvel csak egy géprõl lehet bejelentkezni. Ellenkezõ esetben az kiírja, hogy másik számítógéprõl jelentkeztem be.

A Skype-nak így mûködnie kellene rendesen. Ott valami más probléma lesz. Pl. a tûzfalad kiengedi a Skype-ot?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Lex

Az egymás melletti gépeid, gondolom, kifelé azonos IP címen mennek. Lehet, hogy a különbözõ IP címek zavarják. De ez csak tipp. Lehet, hogy ProFilernek van igaza és a tûzfalnál van a bibi.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Igen, ha itthon vagyok, akkor egy IP-rõl megy mindegyik, ellenben van olyan szituáció is, hogy a munkahelyen kell bejelentkeznem - attól még otthon úgyan úgy megkapom azokat az üzeneteket. Pedig ott már teljesen más az IP-cím.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

elme

Hello!

 

A Skype korábbi verziójánál nem volt semmiféle probléma, azaz a munkahelyemen valóban mind a kettõ csörgött, ha hívtak. Otthon mindig is csak egy gépen ment a Skype, szóval más nem kavarhatott be.

 

Ugyanakkor megpróbáltam biztos ami biztos alapon úgy is, hogy egyszerre csak egy helyen legyek bejelentkezve, de ezen a két gépen akkor sem hajlandó beengedni. :(

 

Vissza kell telepítenem a régit?

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Esetleg szedd le teljesen, majd telepítsd fel újra!

 

Egyébként még nem válaszoltál: használsz tûzfalat?

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hali!

Van egy olyan problémám, hogy beszélgetek haverral nagyban, akkor lerakjuk, visszahívom, felveszi és akkor én hallom õt, õ hall engem amig beköszönök, utána nem!

Ha õ hív, akkor is ugyanez, én hallom, õ nem! Utána próbáljuk, és egyszercsak jó!

Az automatikus mikrofon állítást is kilõttem! Amikor skype -n nem hallja haverom, közben MSN hangklippen meg tökéletesen megy a hang!

Mi lehet a baj?

Segítsetek!

Köszi.

Üdv.

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ilyen van nálam is néha. Szerintem csak az új Skype bugja. Várjunk a hibajavításra.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Biztos sokaknak van Skype-ja, aki esetleg úgy gondlja, pü-ben, elküldhetné a nevét, hogy fel tudjam venni. Köszi. ;)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

:hááát: Ennek mi értelme? Ha akar valaki Veled beszélni, akkor majd úgyis felvesz.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Bocs... Hát nem feltétlen, mert nem is biztos, hogy ugyanaz a Skype nevem, mint itt, de mindegy.

Link to comment
Share on other sites

elme

Hello!

 

Elnézést a kései válaszért - nem, nem használok tûzfalat. :upsz:

 

Elme

Link to comment
Share on other sites

Babó22

Nekem a skypeommal lenne egy probléma. Letöltöttem a 2.0-ás verziót, és amikor kapcsolódni akarok mindig azt írja ki, hogy a gépem egy tûzfal mögött van. Pedig a windows és a Sygate tûzfalában levettem a tiltást, és még most se hagy bejelentkezni. Mit tegyek?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
:hmm: Furcsa. A Skype oldalán azt látom, hogy a legújabb verzió a 2.0.0.90-es, de ha letöltöm, akkor a 2.0.0.81-es jön le ... :hmm:
Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Reggel letöltöttem és nekem a 90-es jött le. :)

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Nekem is. De 2.0.0.81 néven ... :D Na mindegy, lényeg, ha megvan már. ;)

Link to comment
Share on other sites

ProFiler

Ja én nem töltöttem le a merevlemezre, csak azonnal futtattam a telepítõt.

 

Ciao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...