Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty I és II


Alph@

Recommended Posts

Sanzi

És a játék újratétele után is jelentkezik a probléma? A MOD-ok nem kavarnak be? Csak ennél az egy Online játéknál jelentkezik a probléma?

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Nekem pedig eleinte az alacsony 'pingesekkel' volt a bajom, olyankor nem engedett belépni az adott szerverre, mert észveszelytõen alacsony pinggel rendelkezõ játékosok voltak az adott szerever(ek)en. Már alapból nézem, hogy magas legyen a ping, mivel az enyém is nagy, és így jobb a kapcsolat, és stabilabb a game is... :)

Tegnap szedtem le én is az 1.2-es patch-et, de akkor még nem teszem fel, ha nem álltak még át a szerverek...

Amúgy sztemjól jön, hogy a patch fennlétével kiszûrhetõk a csalások, és kíváncsi vagyok a plusz két pályára is.

Azt meg jogosnak tartom, hogy csak legal telepítésû game alá lehet feltenni...(tegnap épp próbáltam felrakni, s a game még "letöltött verziójú" volt, csak a legal kódomat használtam hozzá, és észrevette a patch, hogy "not valid install", és meg is szakadt. Ezért ma feltettem a legal játékot, hadd kopjon kicsit a DVD...).

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ez már nem állítja meg sajna a warez játékosokat. Ügyesnek kell lenni, ehhez is van már crack. :S

És gondolom azzal sem mondok újat, hogy így sem lehet 100%-ig kiszúrni a csalókat. Ha nincs KillCam, akkor a fene nem mondja meg, hogy cheat-elsz, vagy egy félprofi gamer vagy.

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Épp ezért részesítem elõnyben a Killcam-es szervereket. Meg jó tudni/látni, hogyan likvidáltak. Érdekes.

Csalóknak meg mérget :!: :!: :!: :démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj::démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Én fel tudtam rakni, pedig..... DE ha lesz egy kis fölös pénzem bizti megveszem, mert most már látom, hogy multiban megunhatatlan és egy jó játék arra, hogy képezzük magunkat az ilyen fajta akciójátékokra. A WH-sokat én is gyûlölöm, mert elcseszik a többi játékát és csak saját magukat csapják be azzal, hogy 50-0ás statjuk van. Meg mi a jó abban, ha beleeresztek egy tárat és utána felkel a földrõl és pisztollyal fejbe kap... Nekem is volt már 230-193as 1 óra játék után, de "nem volt megfelelõ a székem puhasága" :P ezért abba kelett hagynom. Meg szeretem, ha jó fejekkel játszok, akik nem méregbõl írtanak, hanem a játék miatt és tudunk közben beszélgetni. Egyszer pl. tök jóba lettem egy Milko nevû játékossal pedig az ellenben volt. Hallottatok már a "létrás trükkrõl"? A játék hibája, egy bug.

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Oszd meg velünk mi az a létrás trükk :hááát::)

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Még sosem csináltam meg, de a lényege az, hogy ketten mentek fel egy létrára, te felmész a tetejére én pedig csak rámegyek a látrára, de nem indulok el felfele közben mindketten nyumjuk az F-et és én elindulok felfele átmegyek rajtad és "kimegyek" a levegõbe. Tehát repülök, addig, amíg nyomva tartom az F betût, ha elengedném lezuhanok. Ha az F-et átállítottad másik gombra akkor értelem szerûen azt kell nyomnod. Az, hogy hiteles-e az információ nem tudom, de csit nélkül meg lehet csinálni, mert láttam, hgy megcsinálták és azok mesélték ezt a technikát.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nemtudom, hogy mire gondolt, de sok pályán vannak olyan részek, ahol olyan helyeken is vannak tereptárgyak, amik nincsenek texturázva, tehat nem látod õket, de rájuk tudsz ugrani. Ott vannak, de nem látod õket. Így olyan helyekre tudsz felugrani, amiket nem látsz. Olyan helyekre tudsz így felmenni, hogy csak néznek, hogy honnan lõtted le õket. COD1-ben volt olyan pálya, ahol ki tudtam ugrani a pályáról. Nagyon LOL. És ha úgynézed ez nem minõsül cheat-nek, csak kihasználod a pálya "adottságait".

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Hm. Érdekes dolgok. Jó lenne egy leírás a "trükkös" helyekrõl....

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A nagyobb klánok oldalán találsz videókat a különféle Jump részekrõl. De egy dolog látni, hogy mit kell csinálni, és másik megcsinálni...

Link to comment
Share on other sites

G@bor

Hello!

Szeretnék segítséget kérni multiplayer ügyben.Én sajnos amatõr vagyok ebben a témában, mert még sosem játszottam multiplayeren. Szoval valaki megtanitana vagy leírná hogy hogyan kell? Kell-e hozzá valamilyen program? Vagy ilyesmi?

 

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

Hello!

Szeretnék segítséget kérni multiplayer ügyben.Én sajnos amatõr vagyok ebben a témában, mert még sosem játszottam multiplayeren. Szoval valaki megtanitana vagy leírná hogy hogyan kell? Kell-e hozzá valamilyen program? Vagy ilyesmi?

 

 

>>>>LINK<<<<>

Mindenkinek, akinek nem eredeti a COD! :démonikacaj: Akinek meg eredeti egy kis segítség a szerverkereséshez...

 

:!: Megy vele még pl a Battlefield,DOOM3, FarCry, CS, Medal of Honor-ok, Wolfeinstein...

 

Az elõzõ oldalon írtam 8);)

Link to comment
Share on other sites

G@bor

Hello!

Van egy problémám mert az All seeing eye telepítése közben azt írja ki hogy a master server nem érhetõ el és hogy képtelen megerõsíteni a file hitelességét. Ha ezzel a hibaüzenettel folytatom a telepítést akkor meg nem adja ki a szervereket.Mit csináljak?

légyszi segítsetek

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

Hello Folks!

 

Merciless Mod2 for Call of Duty 2 is Getting Ready for Action very soon! We wanted to give you a

little Update what’s in store for ya! :-)

 

Some of the new features include:

 

- More than 100 brand new damage skins

- 7 – 9 damage skins per Model

- Sticky Bombs, Mobile MG42 & Mobile Cal30

- Firebombs will now explode on impact

- Damage-based bullet wounds

- New burn skins with smoldering after effects

- Dead bodies can be shot up for those who want to let it all out

- Blow up dead Enemies with grenades at your leisure

- Blood puke and blood spitting when shot in the upper chest

- Modified decap shot with new head splatter effects

- Powerful artillery attacks leaving nothing but total disfigured corpses

- An all known Features from Merciless UO

 

Check out http://www.mercilessmod.com for Screenshots, Trailer and more Details!

 

For all GERMAN Folks, check out: http://www.mercilessmod.com/german

 

Cheers

Team Merciless

www.mercilessmod.com

 

Na készülget az új Mercilles mod a COD 2-höz is... Nagyon durvák benn a sérülésmodellek, pl külön MG42-es, gépfegyver, bomba, égés-sérülések. A képek sokat mondanak a mod-ról. Szigorúan csak 18 éven felülieknek! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
---===K1mSt3r===---

http://icemanklan.extra.hu

 

Amatõr CoD1 klán , ha v.kinek van kedve csatlakozni , az keressen meg MSN-en :D !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
payskin

Nem kell érte külföldre menni, itt van a szomszédban! :D:nyíl: GameStar

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Ezt nem a mi gépeink alá csinálták... :( Ha tényleg ilyen grafikája lesz. De látom már a hasonlóságokat pl.: Far Cry 2. Tony Hawk (nem tudom hányadik része) CoD3, hogy ugyan olyan grafikai "világa" lesz ezeknek a játékoknak. ;)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Nem kell érte külföldre menni, itt van a szomszédban! :D:nyíl:

 

Bocs, de nem járok a szomszédba. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pentium XE

Mi a gépigénye? (a Cod 2-nek)

Link to comment
Share on other sites

Chabi1

Minimum rendszer követelmény:

 

- Pentium IV 1.4GHz vagy AMD Athlon™ XP 1700+

- 256 MB RAM (512 MB RAM ajánlott)

- DirectX 8-as videokártya

- 100% DirectX 9.0c kompatibilis 16bit-es hangkártya

- 4.0GB Szabad tárterület a vinyón

- 8x CD-ROM vagy 2x DVD-ROM

 

Forrás: www.codboards.com

Link to comment
Share on other sites

Pentium XE

Az én gépemen hogy menne?

 

MSI 915/P Neo2 v2

Intel Pentium 4 630 64 bit,HT

1 GB RAM

Sapphire Radeon X550 128 MB

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Hülye kérdés... :S

Szerintem meg ne próbáld, esélytelen. Maradj az Age of Empire I-nél, az talán nem akad.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Ezt csak viccbõl írtad? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Mert ezt lehet másként érteni? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...