Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty I és II


Alph@

Recommended Posts

nascar

Szerintem az elsõ kiegészítõ! Mint a MoHAA-nál a Breaktrough + a Spearhead.

Most nyomtam végig kb. 15 perce lettem kész vele, hát nagyon kurtán-furcsán van vége, mármint a COD 2! :pislog:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Óh, nagyon kösz! (Így legalább nem furdal a lelkiismeret, hogy nincs meg. :D )

Link to comment
Share on other sites

nascar

Lalee-nak van igaza, mert lejjebb görgetve a Big Red One oldalt, ott van az összes játékkonzol logo-ja, a PC felirat meg nincs. Úgyhogy a COD2-BRO a konzolos neve a játéknak. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sanzi

Én sem figyeltem a logókat. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gergoagore

Nem tudja valaki hogy hova kell beirni a kódokat ?

Nem a fegyver meg a lõszer miatt hanem mert engem nagyon zavar ha egyszer csak azt veszem észre hogy meghaltam... Amugy tetszik a játék, szerintem is nagyon jó lett de az elsõ résszel nem játszottam.

Link to comment
Share on other sites

nascar

Kóddal játszani csalás! Inkább fuss neki többször, ha nem megy! Azt meg, hogy "meg fogsz halni" mutatja a játék, a képernyõn vörös keret jelenik meg, és középen nagy fehér betükkel, hogy menj hátra a tûzvonalból, mert súlyosan megsebesültél! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Tényleg inkább próbáld meg többször. Ha cheat-elsz, akkor elveszíti a játék az értelmét. Én nem próbáltam még, de próbáld beírni õket a konzolba. A menüben a 0-val hozhatod elõ.

Link to comment
Share on other sites

Gergoagore

Megértem és 100%-osan igazatok van de engem nagyon zavar.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tanko_sz

Sziasztok!

Nagyon jó a CoD2, csak amikor multizni akarok, és fel akarok lépni 1 szerverre, akkor soxor azt írja ki hogy Serial number in use!

Miért van ez? Hogyan lehet kiküszöbölni? Sajnos a játék nem eredeti(piszkos anyagiak)...

 

Légy szíves ne üss minden sor végén entert, és olvasd el a fórumszabályzatot! Köszi (Shia-ko)

Link to comment
Share on other sites

Sebi
Sajnos a játék nem eredeti(piszkos anyagiak)...

Pontosan azért írja ki. :hááát:

Kiküszöbölni úgy lehet, hogy megveszed a játékot. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Vedd meg megéri! Egyetlen játék nem éri meg ennyire a pénzét, mint a COD2. Jó, talán a FarCry. ;)

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

>>>>LINK<<<<

Mindenkinek, akinek nem eredeti a COD! :démonikacaj: Akinek meg eredeti egy kis segítség a szerverkereséshez...

 

:!: Megy vele még pl a Battlefield,DOOM3, FarCry, CS, Medal of Honor-ok, Wolfeinstein...

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én mindig ennek a proginak a segítségével keresek servert. Nagyon jó, csak ajánlani tudom. És mint ahogy azt tanulo91 is említette, sok más játékhoz is jó. Én Unrealoztam is vele. ;)

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

AHA igen jó!

Én ET-zek + MOHAA-zok vele...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Gergoagore

Neten amikor beléptem egy szerverbe akkor letöltött egy MOD-ot ami kivette a célkeresztet meg színes lett az egész menüm.Nem tudják hogyan lehet kivenni a MOD-okat ?elõre is köszi

Link to comment
Share on other sites

r-chee

Ez a COD2 egyszerûen megdöbbentõen jó multiplayer-ben!!! Már játszottam egy csomót, és mitagadás, úgy érzem, sokat fejlõdtem a game-ben mozgás/reakció/taktika terén. A Deathmatch ill. a TDM a legjobbak szerintem. Az effektek nagyon ott vannak a topon, és még csak be sem szaggat a gép, nincsenek recés-cikkcakkos emberek/tárgyak, pedig ATI Radeon 9200-es kártyám van. Szebb a grafikája mint a FEAR-nak (amit láttam már maxon futni haver gépén) vagy bármimásnak.

A rendes küldetések alatt is a háborúkra jellemzõ zajhatások vannak, azt sem tudom merre kapjam a fejem, mindenmerrõl süvítenek a golyók, dübörögnek a fegyverek, kiabálnak az emberek, egyszerûen káosz van. :istenvagy::istenvagy: :istenvagy: :istenvagy: :istenvagy: :istenvagy: :istenvagy: :istenvagy: :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A telepítési könyvtárban lehet törölni a .pk3 fájlokat. De a probléma nem probléma, csak akkor ha te csinálsz servert, mert ha egy olyan szerverre mész fel, ahol nincs aktiválva a mod, nállad se lesz aktiválva.

Link to comment
Share on other sites

tanko_sz

Sziasztok! Ha ki akarod törölni a MOD-ot, akkor lépj be a játékkönyvtárba keresd meg a

mod nevét, majd egyszerûen töröld ki.... :) Ha nem találod akkor nézd meg a main könyvtárban is! :!: ismerem a problémát, nekem is voltak hasonló gondjaim... :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Általában zzz a kezdetük. A COD 1-ben pk3 fájlokat kell keresned, a COD 2-ben meg iwd fájloknak nézz utánna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
r-chee

Hihi, megvettem COD2-t, és örülök, hogy végre nem 10-dikre tudok csak belépni a szerverre (illegal code miatt volt...a tört szerverek meg vesszenek... :boxoló::pokolfajzat: ). Annyira jó multiplayerben nyomulni, hogy az el nem mondható, ill. le nem írható....Kedvencem természetesen a Deathmach és a CTF (Capture The Flag - Zászlórablás), kedvenc pályám pedig a "Carenten, France" és "Leningrad, Moscow"...Jut eszembe, lehetne tartani egy közös "meccset", vagy alakítani klánt, persze szigorúan és kizárólag legal módban...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Baludada

Már jó ideje játszok CoD2-vel Multiban, de mostanában megkeseríti a játékom a magas ping :S Régebben max.75ös volt legvadabb akció közben most viszont ahogy belépek felugrik 700ra! Ez idegesít engem is és a többi játékost is, mert az ö szemszögükbõl én "laggolok". Nem tudom mi lehet az oka ennek a hirtelen ping ugrásnak. Közben nem töltök. Lehet valami vírus az oka, ami zabálja az internetet?

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Most jött ki a napokban az 1.2-es Patch, tedd fel.

Link to comment
Share on other sites

Baludada

Megvolt, de a legtöbb szerver még nem frisített az 1.2esre és így nem tudok rájuk felmenni. Újra kelett telepítenem a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...