Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty I és II


Alph@

Recommended Posts

payskin

Szép meg jó, meg minden. Egy pöttyet rövid. :S

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

@Balázs:

 

Az extra pályákat is megcsináltad? Mert azokkal együtt nem hiszem hogy rövid lenne.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Hol vannak az extra pályák?! :pislog: Az elsõ szovjettõl az utolsó amerikai küldetésig egy hosszú éjszaka alatt, második nehézségi fokozaton. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Amikor egy hosszabb küldetést megcsinálsz a bal alsó sarokban, feljön egy "selected mission feirat. Ha rákattintasz, az alatt még több pálya van. Többek között a D-Day is.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ahogy haladsz elõre a küldetésekben, néha feljön a felirat, hogy "unlockoltad" a következõ hadjáratot. Az oroszokkal az angolokat, az angolokkal az amerikaiakat, vagy fordítva. Bizony, van közöttük D-Day, meg Hill 400 meg minden. Ezeket mind beleszámítva tokkal-vonóval végig lehet tolni egy éjszaka alatt, helyi gamestaros rekord 6 és fél óra.

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Ejj... Én majdnen egy hétig játszottam. :)

 

Persze szerintem lesz 3ik rész is. Nagyon semmilyen vége lett. Nem úgy mint az elsõ résznek.

Link to comment
Share on other sites

Machado
Na hát elkezdtem játszani a 2-vel. Valami hihetetlenül szépen megcsinálták. Olyan apróságokra is figyeltek, mint az emberek lehelete. Vagy ha valaki beszél, akkor nagyon élethûen mozog a szája.

Nem kell különösebb jóstehetségnek lenni ahhoz, hogy azt mondja az ember ez is olyan népszerû lesz, mint az 1 volt.

 

Az Én gépemen (Barton 2500+, 1GB RAM, 9600XT256MB, Samsung SATA) minden maximumon, és egy aprócska szaggatás sem volt.

DirectX 9 módban (lehet változtatni), minden maxon, akadásmentesen? Ne kamuzz már itt, légyszíves :S

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Nálam is megy maxon. Persze a felbontás csak 1024x768.

Mi olyan meglepõ ezen. Nem gépigényes játék, és mégis jók az effektek.

Link to comment
Share on other sites

Machado

De DirectX 9-ben? Mert alapból sokaknak a 7 van beállítva és jönnek fel fórumokra, hogy nekik 80 FPS meg ilyesmi :S . Sokaknak DirectX 9-ben még 6800-zal is 30 FPS körül mozog. Szerintem se gépigényes, de, hogy jó vga kell hozzá, az tuti.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Szóval, nekem ez is visszanyomta az X850 XT-met 800×600-ra az optimális beállításon, amin egyre kevésbé akadok ki, hiszen ezt is NVIDIA-ra optimalizálták. 800×600-ban sem volt minden bekapcsolva, de ment rendesen, és szép volt.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor
De DirectX 9-ben? Mert alapból sokaknak a 7 van beállítva

Látod az lehet, hogy nem volt a DX7 kikapcsolva. Annyira nem szoktam foglalkozni a beállításokkal. Mindent maxra, aztán, ha szaggat, akkor majd szelektálok. :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Hozzám is elkerült a Game, de lenne egy pár kérdésem.

1. Nem lehet futni?

2. Az UO-ban a gránátot ki lehetett oldani, és tartani a kezedben, és amikor dobtad, ha ügyes voltál rögtön robbant.

3. A sebzési módszer elég "gagyi". Nem tudom másképp mondani.

 

Amúgy nagyon bejön. Mivel én inkább Sniperes szoktam lenni multiba, meg Single-be is próbálok afelé tolódni, azért nagyon tetszik az, hogyha lenyomod a Shiftet miközben "távcsövezel", akkor visszatartja a lélegzetét. Hol láttam én ilyet? :pislog:

Nekem az MX 440-esen :upsz: , minden alap, 800*600 és nem akad. És az a lényeg, hogy játszahó legyen, nem az, hogy a vízbe mennyire látod a csillogó napot... ;)

Link to comment
Share on other sites

Greene
nagyon tetszik az, hogyha lenyomod a Shiftet miközben "távcsövezel", akkor visszatartja a lélegzetét. Hol láttam én ilyet? :pislog:

Splinter Cell? ;)

Link to comment
Share on other sites

HK

Nálam valami nagyon el van rontva, mert R9200-on 1152*864-ben AA Off-al DX9es beállításon nem szaggat (25-30 fps), csak a füstben, de ott 7-9 fps. A haveromnak 9600 Pro 256MB és szaggat. A futást (inkább sprintelést) én is hiányolom.

 

UI.: Megint megnéztem a beállításokat, h ne írjak valótlant, és a DX auton volt, átállítottam 9-re, és ugyanúgy ment, de 1-2 embert nem rajzolt ki rendesen, pl csak a sisakot, fegyvert.

Edited by HK
Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Én is beállítottam és DX 9-cel 1024x768, kóppon fennt minden. És megy. Csak egy kicsit lassan tölt be. :S

 

@Greene

A Splinter Cellben jobb egér bombbal tartod vissza a lélegzeted. ;)

Link to comment
Share on other sites

Psyheades

AlohA Mindenkinek!!!

 

Nagyon szeretem a CoD 1-et és a CoD 2-t is, de lenne egy óriási problémám az 1-gyel: multiban a nagy probléma az, hogy van a punkbaster és folyamatosan kirúg a szerverõl azzal a problémával, ami mostanság jött elõ. Ezt írja ki: INADEQUATE O/S Privileges!!! :mérges: Olvasstam errõl valahol, de csak annyit írtak, hogy nem vagyok rendszergazda a gépen, pedig én vagyok az egyetlen felhasználója és rendszergazdája is!!! Azt nem tudom, hogy számít-e hogy nemrég tettem újra a gépet, de kétszer vagy háromszor emiatt a probléma miatt!

 

Remélem tudtok segíteni! Elõre is köszönöm!

 

üdv Psyheades

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ruzsa Dániel

Király a COD2 gyerekek! Nagyon odaver! Ajánlom gyors beszerzését mindenkinek! :D

Link to comment
Share on other sites

rootcommander

Szerintem is fantasztikus game, különösen ajánlom azoknak, akik LAN-ra keresnek egy tökéletes játékot.

 

Aki még nem próbálta, annak érdemes minél elõbb beszereznie;

Aki meg azt hallotta, hogy Kellemetlen és nem érdekli, az meg legalább egyszer próbálja ki és utána biztosan nem tudja abbahagyni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
csum-pi

Na ezt most teljesen kimásoltam a WEBSAROKból, mert ott is megkérdeztem már, de nem érkezett még válasz (azért másoltam ide be cakk-pakk, mert talán így gyorsabban kapok választ):

------------------------------------------------------------------------------------------

Mivel e107-et használok, ezért érdekes lesz a következõt megvalósítani (ismerem a WRAP-ot, szóval talán mégiscsak egyszerû! biggrin.gif ).

 

Azt szeretném megjeleníteni a weboldlunkon, hogy a szerverünk az adott pillanatban milyen map-on megy, milyen játéktípusban, és hogy milyen játék megy rajta (CoD vagy CoD2... ez nem anniyra fontos, de kira lenne, ha lehetséges lenne)!

 

Ha valami nem lenne világos, írjatok, mert jó lenne ha valaki tudná erre a megoldást minél hamarabb!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Minden CoD-CoD2 fan!!! SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Köke

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Megvan a COD2!

Ég és föld a COD1 és a COD2 között a grafika különbsége, és az egész játékot valami hihetetlen feeling jellemzi. :éljen:

Félelmetesek a hatások, az akció reakció pl. egy kézigránát robbanásnál, Sztálingrádban majdnem megfagytam a gép elõtt, a hangok meg…

A szomszédok biztos tudnának mesélni, már hallották a 7.1-est párszor repeszteni :oké:

Egyszóval ez kell a népnek :D

:istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

google

Milyen a gépigénye?

Link to comment
Share on other sites

BáGyu

Hát, amit ír elvárásként annál az én gépem kicsit jobb, mégis 1280x1024 felbontásban, és kétszeres simításon már nem tudtam játszani vele. :upsz:

Fõleg amikor füstölnek a kiégett harckocsik, vagy egy füstbombát használsz.

Gépem: Kívülrõl, itt balra!

Belülrõl: P4 3GH Prescott proci, 9600XT 128Mb videokártya, 1 Gb DDR memória, 160Gb. SATA vinyó

Link to comment
Share on other sites

google

Jól van, akkor azért annyira nem vészes! :)

Link to comment
Share on other sites

Machado

DirectX 9 módban bika vga kell hozzá :S

Link to comment
Share on other sites

rootcommander

Sziasztok!

 

Azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet lementeni egy külön fileba vagy mappába a mentett pályáimat? Ugyanis szeretném újratenni a windows-t és utána szeretném folytatni a gamet. Régebben megpróbáltam lementeni az egész telepített gamet és az új windowsba betenni, de nem ismerte fel a mentéseket. :(

 

Megköszönném, ha tudna nekem esetleg valaki segíteni. Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...