Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Call of Duty I és II


Alph@

Recommended Posts

Alph@

Ez a game 2003-ban elnyerte az Év Játéka címet!

Gondolom mindenki jól ismereni, és már többször is végigjátszotta a singleplayer módot!

Van közetek valaki aki esetleg multiban is szokott játszani vele?

(Mert még mindíg az egyik legnyépszerûbb online fps játék)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Eléggé tönkretette a multi élvezhetõségét, hogy komolyabb összecsapásokat nem lehetett játszani, mert naponta találtak ki hozzá egy újabb csalást. Így aztán akik a szerkesztõségbõl nagyon szerettek vele multizni -- például Ákos --, egy idõ után leszoktak róla.

Link to comment
Share on other sites

Ajnász

Egy két hónappal ezelõtt viszonylag gyakran jártam fel. Elég jól el lehet vele lenni, ha a megfelelõ létszám megvan (kb 20 fõ). Nálam a rifle only serverek vannak a legnagyobb prioritásban, egyéb, daráló-serverre nem mentem fel túl sûrûn, hamar meguntam vagy értelmetlenné vált. Na nem mintha a másiknak értelme lenne, de izgalmasabb úgy játszani ha némi célzást is be kell vetni és nem elég belelõni a tömegbe. :)

Link to comment
Share on other sites

Alph@

@ Spányik Balázs:

Hát igen, még most is szinte hetente adják ki hozzá a cheat-eket!

Szerintem érdemesebb Német szervereken játszani, mivel ott eredeti CDkulcs kell, így 99% hogy nem csitel senki a szerveren. És a másik ok, meg az hogy nem annyira bunkok, mint a magyarok, mert azok csak anyázni tudnak.

Érdemesebb tehát színvolnalasabb helyen játszani.

 

Amúgy én már nem tudnék róla leállíni! :démonikacaj:

 

@ Ajnász:

A TDM és a DM módokat és sem találom ma már ötletesnek (kivéve ha only rifle van), ennek ellenére nagyonsokan játszanak rajta. Az oka pedig az, hogy taktikusan nem tudnak ezek a játékosok játszani, valamint lõni sem igazán tudnak. Csak egyszerûen szeretnek hentelni!

És pl sima CoD-ban szinte csak Search & Destroy módban játszom.

Ha pedig UO-zok, akkor S&D, HeadQuaters, Domination módok közül választok.

Link to comment
Share on other sites

nascar

...és nemsokára jön a COD II. :!:

Az elõzetes video már letölthetõ! Én már láttam, nem rossz! :ötlet::P

Link to comment
Share on other sites

Alph@

Kösz az infót, de már tudjuk ;)

Egyébként már kiadtak 4-5videót...király volt mind 8)

Lehet kellene nyitni már egy CoD2 topkikot is :D

Link to comment
Share on other sites

Gigah3rtz

Én naponta multizok és kezdek ráállni a S&D-re mert az sokkal élvezetesebb :) Már klánom is van a neve: Nike :D Fegyverem:Sniper,rifle ;) :!:

Link to comment
Share on other sites

payskin
Lehet kellene nyitni már egy CoD2 topkikot is :D

"Csináltam"! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sanzi

Nah, lenne egy kis technikai problémám a játékkal. Imádunk vele játszani, igaz csak Lan Partykon, mert nem mindenkinek van még szélessávú internetelérése, köztük nekem se...

Van egy haverom, akinek egy 2 éves Laptopja van, benne egy SIS videochippel. Nem akar elindulni a játék. Mi azt vettük ki belõle, hogy a játék nem támogatja a SIS chippeket. Igaz ez? És ha igen, nincsen rá valami gyógymód? (Patch, vagy valami ilyesmi?) Amúgy 32 MB van "leszakítva" a chip számára a 256-ból.

Link to comment
Share on other sites

Greene

A játék valóban nem támogat mást csak az "újabb" ATi (7200-), és az nVidia kártyákat. Viszont ha Directx 9.0a kompatibilis az a SiS ami a gépében van, akkor elvileg fut rajta.

Kérdés az, hogy milyen SiS videókárya van integrálva rá. Nekem a 315-össel (650-es chipset) ment a játék, ha jól emlékszem :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Háát, majd megkérdezem, hogy milyen chip pontosan, de tuti, hogy hardveresen nem támogatja a DirectX 9-0a-t. Már egy kicsit régi gép. Akkor ennek a gamenak felõle annyi... :(

Link to comment
Share on other sites

Gigah3rtz

Jah azt el is felejtettem ide írni , hogy saját klánom van >) [AA] clan! Majd ha lesz fragmuvie-m akkor berakom ide :)

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Nah, megkérdeztem pontosan, hogy milyen chip, és SIS M650-es. Greene, neked is ilyen van, nem?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
SHADOWMAN19

ÉN csak single-ben játszottam végig, multiban elég volt bátyámat idegelnem LAN-on! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
schumisi

Nem tud valaki egy olyan magyar szervert(1.5 patch) ahol nem cheatelnek?

Link to comment
Share on other sites

ephébos
Eléggé tönkretette a multi élvezhetõségét, hogy komolyabb összecsapásokat nem lehetett játszani, mert naponta találtak ki hozzá egy újabb csalást. Így aztán akik a szerkesztõségbõl nagyon szerettek vele multizni -- például Ákos --, egy idõ után leszoktak róla.

Szerintem érdemesebb Német szervereken játszani, mivel ott eredeti CDkulcs kell, így 99% hogy nem csitel senki a szerveren. És a másik ok, meg az hogy nem annyira bunkok, mint a magyarok, mert azok csak anyázni tudnak.

Érdemesebb tehát színvolnalasabb helyen játszani.

Eszembe jutott már régebben is, de most mintha aktualitását érezném.. Mit szólnátok hozzá, ha csinálnánk egy Privát szervert, ahol csak a PC WORLD regisztrált felhasználói játszhatnának, itt nem lenne anyázás, meg cheatelés, csak a fair küzdelem. Én is azért "szoktam le" a játékról, mert állandóan ezekkel szembesültem, és hát így ez nembuli. :dühös: Itt meg ahogy látom, a többség hasonló "gondokkal küzd", és vagyunk talán néhányan, akik "csak" egy jót szeretnének játszani, mindenfajta cheat, meg anyázás nélkül...

Link to comment
Share on other sites

payskin

Látom, engem is beidéztél. Megtisztelõ az ajánlat, de én már nagyon régóta nem játszom CoD-ot, és nem is tervezem már feltelepíteni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
13ker

valaki nézzen el"Return to castle témához aki ért a játékhoz

Link to comment
Share on other sites

ephébos

18:19 kor született egy hozzászólásod abban a témában, másik témában nem kell értelmetlen, oda nem illõhozzászólást írni. Ha tud valaki választ neked akkor meg fogja találni az eredeti helyén is :!:

 

 

Ui: Ez (is!) mehet kuka :upsz:;) vagy erre való a "jelzés"??

Edited by ephébos
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Neohacker

Frissen ropogósan letöltöttem a Call Of Duty demóját és azt kell mondanom, hogy nagyon jó lessz. Az embereknek és a gépeknek normális mozgásuk van, a lövések és a robbanások élethûbbek lettek szóval nagyon király lessz. Vannak még nagyon jó újítások pl.: ha egy ember fejen találnak akkor annak lerepül a sisakja, és ha egy katonát lelõsz akkor ha még van erej csak kúszni tud meg még sok jó dolog van benne :!: Szerintem a teljes játék ugyan olyan jó lessz mint az 1 rész volt :!:

 

Csináltam egy Screenshoot sorozatot lehet nézelõdni: Kilkk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Machado

A Call Of Duty 2 elõrendeléssel! 14000Ft-ért adja az egyik netes üzlet. Igaz, hogy eredeti angol kiadás (azt írják), de ez akkor is felháborítóan sok érte. :dühös:

Link to comment
Share on other sites

nascar

Fél év múlva meg utánad dobják 4 ezerért! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kiskalóz

Na hát elkezdtem játszani a 2-vel. Valami hihetetlenül szépen megcsinálták. Olyan apróságokra is figyeltek, mint az emberek lehelete. Vagy ha valaki beszél, akkor nagyon élethûen mozog a szája.

Nem kell különösebb jóstehetségnek lenni ahhoz, hogy azt mondja az ember ez is olyan népszerû lesz, mint az 1 volt.

 

Az Én gépemen (Barton 2500+, 1GB RAM, 9600XT256MB, Samsung SATA) minden maximumon, és egy aprócska szaggatás sem volt.

Link to comment
Share on other sites

nagygabor

Én még csak a demót próbáltam, de eléggé fejbevert.

Eddig Medal of Honoros voltam, de most... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

google
...ha egy katonát lelõsz akkor ha még van erej csak kúszni tud...

:hmm: Azért az egyben is van, akit többször le kell puffantani, mert kel fel, mint a zombi. Persze ezt fegyvere válogatja. ;) Egy Thomsonnal leadott sorozat után már nem kel föl. :démonikacaj:

 

@ Nascar: Fél év múlva meg is veszem annyiért! ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...