Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life 2


manguszta

Recommended Posts

Csaba_#

Én pont múlt héten vettem meg az 576 kb shopban, ugyanennyiért. Anno végigjátszottam kalózba, nagyon megfogott a játékélmény, és most hogy megfizethető lett, nem is haboztam tovább. :)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Detto. Öcsémnek most vettem meg Karácsonyra. A saját példányom viszont a megjelenés napjától a polcomon üldögél*. ;)

 

 

* Nem ott porosodik! Legalább háromszor végigtoltam már.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
TheComputerNerd

Nagyon jó kis játék, eltekintve attól, hogy elég lineáris és elég sok unalmas járgányos rész van 8)

Link to comment
Share on other sites

payskin

Elõször én is így voltam vele, utáltam a hajós-autós részeket, késõbb megszerettem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
pumpaur3

sziasztok elkeseredésembe írok ide kéne egy kis segítség a STEAM kapcsolatba mert másfél hete böngészem a nettet de nem találom a megoldást

 

vetem egy DVD játékot ami ezt a steam-et használja. Beállítottam a fiókot beléptem aktiváltam a játékot ami ezek után le akar tölteni 6954Mb amit nem értek hogy kiírja nekem hogy nincs szabad terület a meghajtón azt se tudom hogy hova akar dolgozni?? és hogy miért ennyit akar letölteni a nettrõl mikor ott a dvd??? é miért irja hogy nincs szabad terület a meghajton????

C:\ 101Gb a szabad terület

D:\ 433Gb a szabad

Link to comment
Share on other sites

Pjotr

Szerintem nincs jogosultsága ahhoz, hogy írjon a Steam mappába (Program Files).

Link to comment
Share on other sites

pumpaur3

azt hol kell megnézni???

mert az ikon jobb gomb tulajdonságok biztonságnál mindegyik ki van pipálva írás olvasás ...stb úgyhogy pasz

 

:Sír:

szerintem megvárom még valamelyik ismerõsömnek sikerül leszednie a szinkronost a netrö ezt a lemezt meg ugy b....... a kukába,hogy atomjaira hullik és ha valaki nekem még egyszer a STEAM programot hoz ledugom a torkán ...

 

:mérges:

Edited by pumpaur3
Link to comment
Share on other sites

payskin

De mi ez, mert ez nem derült ki. Orange Box?

Link to comment
Share on other sites

pumpaur3

King Arthur

magyar játék nem tudom mért kellet elrontani ezzel a steam-al

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...