Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life 2


manguszta

Recommended Posts

manguszta

A 2006-os Game Developers Conference-en a Game Informer-nek az a szerencse jutott részül, hogy interjút készíthetett Gabe Newell-el. Ezek szerint az Episode One Május 31-én jelenik majd meg, 20 dollárba fog kerülni és hét óra lesz a játékidõ.

 

Interjú

Összefoglaló

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
sugarbabylove

Ígéretes játéknak tûnik. Várom nagyon, hiszen kedvenc játékom "folytatása". Hû de messze van az a Május 30 :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Régen volt már és elfelejtettem, hogy mi kell a játékhoz!

 

Kell majd hozzá az alapjáték vagy külön is elmegy majd?

Link to comment
Share on other sites

manguszta

Külön is elmegy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Shiwer

Ha megmondod, hogy mi értelme volt egy 2005-ös hozzászólásra válaszolni, akkor gratulálok, tekintve, hogy Utonium már régóta nincs is a fórumon... De hogy ez most miért kellett, arról szerintem neked sincs fogalmad... :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A vélemény független az idõponttól. ;)

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Jó, de olyat kritizálni, aki már rég nincs a fórumon szerintem értelmetlen. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Ahogy elnézem nem egy aktív fórumozóról van szó, lehet nem is tud erről. Értelme valóban nem sok, csak ha a véleménye pontosan az ellentéte Utoniuménak, akkor miért ne állítsa szembe vele?

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Végülis jah, de azt elintézheti úgyis, hogy közben nem tesz megjegyzést arra, ki milyen fokozaton játszik, stb., mindenki úgy játszik ahogy neki tetszik. De egy valamiben egyetértünk: összességben a HL 2 jó játék. :D:P

Link to comment
Share on other sites

Atlaimond

Az értelme volt, hogy most másodszor írtam erre a fórumra és nem vagyok nagyon a témában és még csak most vettem észre, hogy fordított sorrendben van ez a fórum és az a kitapétázott munkahely miatt max heti 1 vagy 2 órát érek rá netezni mostanában (a kedves vakációzós kollégáknak köszönhetően), meg még mindig a munka rovására senki haverom nincs, hogy ilyenekre figyelmeztessen! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

Athos

Nem értem miért kellett beszólni Atlaimondnak. Szerintem tisztában volt azzal mikori a hozzászólás és lehet most tudott véleményt nyilvánítani a játékkal kapcsolatban. Igaz, valóban Utoniumnak címezte, de azért lehet nem mindenki tud mindent minden fórumozóról.

 

Egyébként én kicsit Utonium oldalán állok. Most játszom a HL2-vel és már a végefelé vagyok, de nem gyõzött meg. Vagyis nem rossz, de valami hiányzik belõle nekem. Kicsit unalmasnak tartom. :hááát: Van egy-két része, ami tetszett mert pörgõs volt, de ez a ritkább esett. A hangja viszont nagyon bejön. :oké: 5.1-en elég brutális és a különbözõ lények néha tényleg a frászt hozták rám. :D

Link to comment
Share on other sites

payskin

Igen, én is ezt nem értem, hogy neki miért kellett beszólnia. Az, hogy valakinek nem tetszik az a játék, ami neked meg igen, még nem indok arra, hogy ilyen lekicsinylő stílusban válaszolj. Az már csak hab a tortán, hogy Utonium már nem tagja a közösségnek.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Szerintem félreértettél. Azon kívül, hogy lekezelő Atlaimond hozzászólása nincs vele baj. Véleményt nyílvánított. Arról meg nem biztos, hogy tudnia kellett, hogy Utonium már nem jár ide. Szóval ezért nem kellett volna őt piszkálni. De a stílusán picit kéne változtatnia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Cage

Szevasztok emberek!Nekem olyan problémám lenne,hogy a HL2 Episode One játék,nem igazán úgy megy a gépemen,mint kéne.Vázolom:Szóval az a gond,hogy nem jelenit meg mindent ógy,ahogy kell.A falak néhol a rendes szin helyett,rózsaszin-fekete pepita szinüek,ugyanigy a talaj 1része is.Meg elmaradnak olyan "apró" dolgok,mint a falon lévõ ajtónyitó-konzolok,meg korlátok a hidakon...Kérdésem,ez miért van????,ha a boritón lévõ infó szerint a minimális gépigény az én gépem alatt van.Az ajánlott,meg az enyémnek megfelel...(http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=20424)

Próbáltam visszavenni felbontást,meg ilyenek,de nem segit.Az én gépem:Pentium 4 - 2,8Ghz,512 RAM,Geforce 5700 - 256-os memóriával.91.47-es Forceware van fent...

Mi lehet a gond?!Segitsetek.Elõre is kösz. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Aneurysm

Az ilyen dolgokat okozhatja például a videókártya túlmelegedése.

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

Több helyen is olvastam, hogy másoknál is ugyanilyen hibák léptek fel. Nagy részüknél a nem legális játék volt az ok, de volt akinél eredetinél is elõjött. Adtak ki hozzá patchet is ami elvileg orvosolja ezt a problémát. Itt van infó róla. Azt írja, hogy a steammel le lehet tölteni hozzá az update-t. Errõl lényegesen nem tudok nyilatkozni, mert nekem nincs meg a játék.

Link to comment
Share on other sites

Cage

Hát köszi az ötleteket.Egyelõre semmi.Hallottam olyat is,hogy hiába az ajánlott gépigény-DirectX 9 szintû grafikuskártya-ha nincs pl. 6xxx-es családból GeForce,akkor nem is fog menni,merthogy az 5700-es,ami nekem van,szoftverileg támogatja a DirectX 9.c-t is,de hardverileg sajna csak a 9.b-t,és itt csúszik el a dolog,mert a 6xxx-os család már ezt is tudja.Ha ez van,akkor szivás... :pislog::Sír: Azért,ha még valaki ,valamit,szivesen venném.Kösz :nyíl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Scrym

Na szevasztok!!!

 

Nekem a következő a problémám: a játék maga elég jól működik a viszonylag gyenge konfigon, viszont az első pályán, mikor elérkezünk egy hídhoz ahol ellenfelek jönnek és egy robbanás történik, megáll a játék és a következő üzenetet olvashatjuk: Runtime Error! - és kidob a játékból. Szinte megpróbáltam már mindent, új WinXP, új Chipset- és VGA Driver. És megpróbáltam már másik partícióra is kicsomagolni a játékot. Szóval nem lehet szerintem hibás szektorban sem az a rész. A lemezzel, amin a játék van, nem lehet gond, mert másoknál tökéletesen megy a játék. Szóval teljesen tanácstalan vagyok már, örülnék ha tudna valaki segíteni, mert az egyik kedvenc játékom!!!

 

Előre is köszi!!!

Link to comment
Share on other sites

kori

Két dologra gondolok, az egyik, hogy túlmelegszik valamelyik hardver elem, a másik dolog egy kicsit rázósabb, rosszul lett másolva a DVD. 8)

Link to comment
Share on other sites

Athos

Nekem gyengébb hardveren, gyári változatnál tapasztaltam azt, hogy ugyan futott, de mikor erõsebb grafikai számolás volt, megfagyott. A gyanús az volt benne, hogy mindig akkor fagyott, amikor komolyabb számolási feladat hárult a grafikus kártyára. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...