Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Half-Life 2


manguszta

Recommended Posts

manguszta

Az Eurogamer csapata magától Doug Lombardi-tól tudta meg, hogy az éppen készülõ HL 2 kiegészítõlemez, az Aftermath megjelenését ez év szeptemberére tervezik. Végre sikerült új kiadót is találniuk a Valve-nek, így remélhetõleg nem lesz az a gond, mint amit a Vivendi-vel történt még régebben. Az is biztosnak tûnik, hogy az Aftermath-ból bolti verzió is elérhetõ lesz, így aki nem rendelkezik Steam eléréssel az is megveheti majd dobozos példányban.

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Én pedig (szerintem a fórumozók közül tök utolsóként) végre végigjátszottam a HL2-t.

 

Ami nem tetszett: :nemoké:

:nyíl: Az iszonyatosan lineáris játékmenet

:nyíl: A túl hosszú autókázás és csónakázás

:nyíl: A végtelen számú ellenség (ezt már Balázs is említette a régi fórumon)

:nyíl: A bénázás amikor tárgyakat mozgatok, miközben valamilyen "feladatot" oldok meg; a valóságban százszor gyorsabban kivitelezhetõ lenne némelyik

:nyíl: A vége kissé unalmas

:nyíl: Butuska AI

 

Ami jó volt: :oké:

:nyíl: Az utcai harc emberek vagy rovarok segítségével

:nyíl: A Pulsar (vagy milyen) nevû fegyver hangja - eszméletlen

:nyíl: "Viszonylag" kis gépigény (legalábbis a látványhoz képest)

:nyíl: A játék játszatta magát

 

És még mielõtt az említettek alapján valakinek az jönne le hogy ez egy rossz játék (mivel több negatívumot említettem, mint pozitívumot), annak gyorsan elmondom hogy ez egyáltalán nem így van. Nagyon jó volt vele játszani, még szívesen folytatnám. De betehetnének még pár fegyvert, vehetnék egy kissé szabadabbra a mozgásteret (lásd: Far Cry) és lehetne több csoportos küzdelem. Nehogymár mindig egyedül mentsük meg a világot... :!: :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Igazad van, de azért messze az egyik legjobb játék, a kiegészítõ pedig talán már jobb lesz. Kevésbé lineáris, ötletes feladatok.

 

De azt hiszem végtelen ellenség az csak a bogarakra érvényes.

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Mi ez a Steam?

Nekem állandóan töltöget, frissít, lassít.

Bár a demoval jól elvoltam a teljes verziót egyenlõre úgy tûnik hiába töltöttem le.

Akkor sem játszhatok vele, ha nem csatlakozom az internetre?

Pedig szilveszter másnapján 36 órán át játszottunk egy jogtiszta verzióval. Nagyon tetszik.

Leginkább az a vízichopper. A buggy-val már nem jutottam messzire.

 

Egyébként én azt hiszem csak a DOOMot játszottam végig eddig.

Ja, és a CIVet milliószor.

Még a Quake II.-t sem fejeztem be, pedig azt nemrég megvásároltam.

Nem is szeretem befejezni ezeket. Az után már más az egész.

Link to comment
Share on other sites

kori

A Steammel kapcsolatos dolgokról a régi fórumban olvashatsz,most nem ismétlem meg. Szükséges rossz, amit, ha nem engeded, hogy feltöltse a szükséges dolgokat addig nem tudsz játszani. Eredeti játék az előnyt jelent. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
janowolf

Sziasztok!

 

Én is végignyomtam, szép volt, jó volt, de a katartikus élmény elmaradt.

 

Üdv

 

JanowolF

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Ugyanígy voltam vele én is. De egy megunhatatlan jó dolog van benne: A Counter Strike Source . Na ha valamit, azt nem lehet megunni neten, vagy LANban, vagy csak expert botok ellen játszva. :D8)

Link to comment
Share on other sites

Neohacker

Sikerült már valakinek magyarosítani a játékot mert én akárhogy probálom nem megy. Pedig pontosan azt csinálom amit irnak és nem megy :!:

 

Tud valaki segiteni akinek már sikerult :?:

 

---

 

:D Már megvan csak rossz mappába másoltam a fileokat :!:

Link to comment
Share on other sites

intruder
Ugyanígy voltam vele én is. De egy megunhatatlan jó dolog van benne: A Counter Strike Source . Na ha valamit, azt nem lehet megunni neten, vagy LANban, vagy csak expert botok ellen játszva. :D8)

A CS:S-el kapcsolatban teljesen igazad van. Nemrég pont arról beszélgettünk egy barátommal, hogy a neten sokmindennel lehet játszani, de LAN Partyn csak és kizárólag a CS jöhet szóba. Nem is találtunk mást amivel 8-10 ember órákat tud játszani. Vannak persze más játékok de azokat egy-két ember mindig megunja és akkor már löttek a csoportos bulinak. Ugyhogy CS. :D

 

A HL2-vel pedig úgy vagyok, hogy nem szeretem ezt a FUN vagyok meg RULEZ dolgot, de a HL1 és a HL2 nálam abszolút No1. A HL1-et számtalanszor játszottam végig a 2-t meg épp most gyűröm 3x. Lehet hogy elborult vagyok de ez van, nincs mentségem :upsz::D

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Én 3* játszottam végig, normalban, és hardban, harmadszorra meg csak azért, mert vettem egy új VGA-t, és megnézni, milyen full grafikán. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Biztosan nem csalódtál benne. :D

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

Nem bizony! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
intruder

Ezt most nem annyira értem...miért is különleges kiadás a "Game of the year" :?:

Eddig is volt Bronz Ezüst Gold és Collectors Edition, és csak a bronzban nem volt benne a HL:Source, a többiben mindben benne van. akkor ez most miért is lesz nekünk jó?

a HL:Source-t pedig amugy is megvehetem külön is a steam-en keresztül még akkor is ha csak bronz verzióm van...

viszont az lehet biztató hogy konzolra is ki akarják adni, mert így a Valve eddigi álláspontja hogy semmilyen más platformra nem adják ki a HL2-t talán megváltozik és kidobják Linuxra is :hááát:

Link to comment
Share on other sites

payskin

Egy szóval el tudom magyarázni: marketing.

 

Hosszabban: egy újabb bõr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SHADOWMAN19

Szerintem a Half-Life 2 hozta azt a szintet amit vártak tõle, csodálatos grafika, hang, és az ezekbõl megszületett páratlan hangulat! :D Egyetlen hátrányának a játék rövidségét tudnám felhozni.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Egy kérdés. Tudom, hogy ez Half Life 2 téma, de azért egy kicsit csatlakozik ide. A Source-ban lehet botokat beállítani? Mert nekünk sehogyse megy...

Link to comment
Share on other sites

ferii1528464465

Nekem van egy nagy hiba a játékban! Képzeljétek el, elviszem a csatornáig, ahol egy csövessel találkozok, és mit látok? :upsz: Megállnak az emberek, semmi sem mozog, az ellenségek nem lőnek rám, azok a hülye nyelves bigyuszok nem kapnak be. Volt már valakinél ilyen ? Mit csináljak? Ha visszatöltök egy régebbi pozíciót, ott sem mozog senki, csak én. :démonikacaj: Ez érdekes nem? Bezzeg a mafiában! :D

Link to comment
Share on other sites

Adri1528464460

Eredeti?

Link to comment
Share on other sites

kori

Hát bizony neked tört verziód van amiben az AI kikapcsol. A GameStar oldalán a fórumban találsz HL2 topikot (jó hosszú). Ott le van írva. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Igen, ki is írja, hogy AI_Disabled. Ha már elmentetted akkor onnan már nem lehet mit tenni, mert a mentést ha visszatöltöd akkor is rossz lesz. Persze van megoldás a problémára, de ezt itt nem lehet elmondani.

Link to comment
Share on other sites

ferii1528464465

Igen, sajnos tört verzióm van. Pedig haver aszonta hogy eredeti. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Akkor sajnos nem tudunk segíteni, legalábbis itt a fórumon nem. Nekem eredeti van, ezért nálam sose jött ez elő, de a problémát ismerem, és emlékszem, hogy már megoldottuk több helyen is.

Link to comment
Share on other sites

ferii1528464465

Jó. Lehet h megveszem eredetibe. Azért kösz. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...