Jump to content
GSForum - Segélyvonal

CD/DVD írás hiba


Alph@

Recommended Posts

eremit

A DVD-ket jól olvassa? Én újratelepíteném a Nerot, aztán majd meglátjuk. Egyébként simán DVD-író. A combo egykor a DVD-olvasó, CD-író kombinációt jelölte.

Link to comment
Share on other sites

Alfalfa

Hello

 

DVD filmet lejátsza, a Nerot újratelepítettem (6.6.0.14) . De a hiba ugyanaz maradt

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Sziasztok!

 

Azzal a gondommal fordulok hozzátok,hogy Valami nem stimmel cd-írás közben.

 

A helyzet az, hogy audió cd-t akarok másolni de másolás megkezdése elõtt azt írja ki a nero, hogy nincs elegendõ hely a cd-kép másolásához.Pedig a vinyón több mint egy giga szabad hely van.Mi lehet a gebasz? :dühös:

Link to comment
Share on other sites

eremit

CD-t egy másik CD-re, vagy merevlemezre?

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Szia!

 

Cd-t szeretné egy másik cd-re, és eddig ezt úgy csinálta,hogy átmásolta a cd-t a vinyóra majd kérte,hogy tegyek be egy üres cd-t és miután ráírta a cd-re letörölte a vinyóról az anyagot.

Link to comment
Share on other sites

eremit

Próbáld meg a CD másolása merevlemezre lehetõséget, majd az iso-fájlt felírod CD-re. Az 1 giga üres hely nem valami sok, bár elég kellene, hogy legyen.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Oké,és utána hogyan tudom kírni cd-re?

Link to comment
Share on other sites

eremit

CD/DVD-kép lemezre mentése. Ezt kell választani.

 

--- Módosítás ---

 

Bár most néztem, hogy audio CD-nél wawba kell a merevlemezre menteni, és majd Audio CD készítését választani.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Próbáltam,de sajna azt írja ki,hogy "A lemez másolához nincs elegendõ hely. Szabad hely 0 Mb.A cd-kép mérete 804Mb"

Link to comment
Share on other sites

eremit

Szabadíts fel helyet a winchesteren!

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Sziasztok!

 

Még mindig u.a a problémám egyszerûen nem tudok cd-t írni.

 

Mindig azt írja ki, hogy "A lemez másolához nincs elegendõ,hely szabad hely 0MB a cd kép mérete 804 Mb"

 

Namármost nekem 1.1 Gb helyem van ,tudom ez nem sok de ezelõtt ennyi hellyel még tudtam cd-t írni. Tudna valaki segíteni?

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Újratelepítettem a nero-t és megoldódott a probléma.Ettõl függetlenül ha valaki esetleg tudja a hiba okát és a megoldást azt szívesen fogadom!

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Több fórumon nagyon húzzák a szájukat a Nero-tól.

 

Sima CD másoláshoz én a CloneCD-t használom. Van hogy röptében. Igaz, hogy ahhoz két optikai meghajtó kell.

 

Jut eszembe! Mekkora swap fájlod mérete? Mert ha mondjuk az nagyon elterpeszkedik, akkor értelemszerûen nem marad annyi helyed, ahova a lemezkép elférne.

Link to comment
Share on other sites

mazda6diesel

Szia!

 

Azt nem tudom,így hirtelen de leírod,hogy hogyan tudom megnézni akkor megnézem!

Link to comment
Share on other sites

ferii1528464465

Telepítsd vissza a régi Nérót!

:kitiltva:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Painkiller

Ha van egy lezárt CDm azt teljes egészében nem lehet átírni?

Link to comment
Share on other sites

payskin

Ha újraírható (CD-RW), akkor minden további nélkül. Ha sima CD-R, akkor nem.

Link to comment
Share on other sites

highlander81

Sziasztok nekem is vannak gondjaim de nem tudom, hogy a lemez az író vagy a Nero hibás.

Kiírtam a képeimet egy Verbatim+r (8*) de nem zártam le a lemezt. Megint összejött néhány kép és folytattam a lemezt. Itt jön a gond: az író látja mindkét menetet, de másik gépben és dvd lejátszóban csak az elsõ menet "látszik". Pioneer 107 az író típusa. Ja és ha a másik gépen megnézem, hogy mennyi szabad hely van a lemezen akkor már a 2. menetet is érzékeli (de magát a képeket nem látja)

Remélem értitek a problémát! Vagyis jól ki tudtam fejezni magam :hááát:

Link to comment
Share on other sites

highlander81

Most megint megpróbáltam és egy figyelmeztõ jelzést adott, hogy a nálam jelentkezett hiba várható.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano

Hali mindenkinek!

Van egy sztorim amire gombot kéne varrni. Szóval DVD filmet írok a gépemen, majd berakom az asztali lejátszóba. Lejátszás közben akadozik. No nem egyfolytában, van amikor az elején, közepén, végén, mikor milyenje van. Ugyanazt a lemezt a gépen tökéletesen lejátsza, sõt másik asztali lejátszókban is gond nélkül megy. Mások által írt lemezeket az asztali lejátszóm szintén gond nélkül játssza. Csak azt nem, amit én írok. Mp3-mal ugyanazt csinálja. Már a harmadik író van a vasban, mert eleinte arra gyanakodtam. Több nero verzióval is kipróbáltam, eredmény ugyanaz. Ha valaki tud valami megoldást azt nagyon megköszönném!

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Valószinûleg az általad írt lemezeknél a chapterek közti váltást nem tudja lekezelni az asztali lejátszód! Hányszorosan írtad és milyen lemezre?

Princo-val én is jártam már így, a gépi író/olvasó gond nélkül játssza, az asztalin viszont a egyes chaptereket átugrott.

Link to comment
Share on other sites

Mikimano
Valószinûleg az általad írt lemezeknél a chapterek közti váltást nem tudja lekezelni az asztali lejátszód! Hányszorosan írtad és milyen lemezre?

Princo-val én is jártam már így, a gépi író/olvasó gond nélkül játssza, az asztalin viszont a egyes chaptereket átugrott.

Négyszeresig minden sebességgel probáltam. Lemezek: Arita, Ridisc, TDK, LG.

Az a poen, hogy a mások által irott lemezeket meg hiba nélkül játsza. Hozzáteszem ugyanazzal a verzioju Neroval irottakat is. Szal mindent lejátsz még a pizzát is csak azt nem amit én irok. Az sem lehet, hogy a config gyenge hozzá.

Állitólag a fej feszültségén kellene állítani, csak azt nem tudom hogy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Attis

Sziasztok!

Nekem van egy LG GCC-4520B combom és egy Pioneer DVR-109.

Az utóbbi idõkben folyamatosan hibás CD-et kreál mindkét meghajtóm a Pioneer fireware-ét frissítettem. Nero 6.0.0.8 használtam, de azóta felraktam egy frisebbet 6.3.1.17-re de még mindig hibásak a CD-k :(

Legutóbb ilyen szöveggel állt le az írás: illegal disc couldnot perform end of disc-at-once :pislog:

Mindezt az írási folyamat közben, szimulácionál minden oké volt.

Link to comment
Share on other sites

mizsi

Azt hiszem ez egy DAO-hiba lesz, kukkants be ide

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...