Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MP3 lejátszó - mi lehet a baj?


tmichel

Recommended Posts

kori

Nincs más hátra a drivert telepíteni kell a CD-rõl. :)

Link to comment
Share on other sites

aadaam

Sziasztok!

 

Extremedigitaltol rendeltem Ronix-NanoBlade EMP-510 1GB fekete MP3-lejátszót. Nem sikerül vele mappákat lejátszani ill. a mappaszerkezetben nem látszanak az mp3 számok. Amugy lejátsza õket , csak kicsit sokat kell így nyomogatni mire 1 számhoz odaérek.

 

Esetleg van valakinek hasonló lejátszoja ill. hasonló gondja ?

 

Köszi!!

Link to comment
Share on other sites

Scorpion Spyke

Üdv!

 

Ismerõsömék most vettek egy Matsiu 205MR tipusú mp3-lejátszót és az a baj vele, hogy nem minden mp3-at játszik le. Raktam fel neki vagy két albumnyi zenét, mindd lejátszotta. Elment egy barátjához, az rakott fel neki zenét, és azokból kábé a felét nem játssza le. Elmentem hozzá, gépre felmásoltuk, és minden számot lejátszott a winamp. Aztán csináltunk olyat, hogy egy másik mp3-lejátszóról - amin rendesen mennek a számok - másoltunk neki zenét, és azokat se játssza le 100%-ban. Egyébként a nem lejátszott fájlokat nem lehet a lejátszóval törölni, mert egyszerûen nem csinálja meg. Csakis gépre csatlakoztatva lehet eltüntetni róla a hibás fájlokat. Miért csinálja ezt?

Link to comment
Share on other sites

maco joco

Üdvözlök mindenkit !

LASER RC-19 mp3 játszót szeretnék megjavítani, ugyanis a fejhallgató csatlakozója elromlott.

Kérdésem: hogyan tudom széttszedni a készüléket? esetleg rajzot v.javítási útmutatót hol lehetne találni?

A segítséget elõre is köszi. BUÉK

Link to comment
Share on other sites

nagyjani
Üdv!

 

Ismerősömék most vettek egy Matsiu 205MR tipusú mp3-lejátszót és az a baj vele, hogy nem minden mp3-at játszik le. Raktam fel neki vagy két albumnyi zenét, mindd lejátszotta. Elment egy barátjához, az rakott fel neki zenét, és azokból kábé a felét nem játssza le. Elmentem hozzá, gépre felmásoltuk, és minden számot lejátszott a winamp. Aztán csináltunk olyat, hogy egy másik mp3-lejátszóról - amin rendesen mennek a számok - másoltunk neki zenét, és azokat se játssza le 100%-ban. Egyébként a nem lejátszott fájlokat nem lehet a lejátszóval törölni, mert egyszerűen nem csinálja meg. Csakis gépre csatlakoztatva lehet eltüntetni róla a hibás fájlokat. Miért csinálja ezt?

 

Én is jártam így. Valami rossz kodekkel van tömörítve, azért nem jó. Szűz gépen Win Media Playerrel, vagy Nero-val tömörítve biztos nem lesz gubanc. Erre nem minden lejátszó kényes egyébként, de pl. a Creative-t is meg tudja kavarni rendesen. Itt is lényeges, hogy semmilyen kodekpakk ne legyen telepítve a konvertálást végző gépre.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
mandarus

Én USB-s floppyt szeretnék csatlakoztatni DOS-sal rendelkezõ géphez. Egy USB csatlakozója van. Hogyan tehetném ezt meg? Köszi

Link to comment
Share on other sites

pumass

Sziasztok!

Nemrég hozzajutottam egy ipod shuffle 2005 os modellhez(nincs kijelzõ). toltõ nelkul kaptam..

a media m-ban vettem hozza, feltoltottem, de igazabol nem tudom h kell mukodtetni. vagyis csinaltam en mar mindent de egy hang nem jott ki belolle. villog az a sárga meg a zold led de nem szol. konyorgom segitsen valaki. (ja winampom van es winamp media fileként vannak rajta a zenek) ez szamit?

 

Link to comment
Share on other sites

pumass

Sziasztok!

Nemrég hozzajutottam egy ipod shuffle 2005 os modellhez(nincs kijelzõ). toltõ nelkul kaptam..

a media m-ban vettem hozza, feltoltottem kb 3 orat, de igazabol nem tudom h kell mukodtetni. vagyis csinaltam en mar mindent de egy hang nem jott ki belolle. villog az a sárga meg a zold led de nem szol. a hátulján meg minek van az a gomb egy elem ikonnal? mikor van feltoltve? ha a sarga led vilagit vagy a zold? es ha felváltva villognak? egyszeru megis bonyolult...:) konyorgom segitsen valaki. (ja winampom van es winamp media fileként vannak rajta a zenek) ez szamit?

Link to comment
Share on other sites

kori

Úgy udom, hogy az átlag MP3 lejátszók csak a wav és természetesen mp3-at képesek kezelni. Ha ettől eltérő média file-t tettél rá akkor az lehet a probléma. Az újabb kütyük persze már videó filekat is lejátszanak ;) .

Link to comment
Share on other sites

kori

Nem szükséges két helyen feltenni a kérdéded. A másik topicba nézzél bele. Milyen Winamp média filet tettél a lejátszódra? :hááát: Jelzem a moderátoroknak, hogy két hasonló topic van.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Próbáld meg az iTunesszal feltenni a számokat. Ha jól tudom sima másolással nem lehet zenéket rátenni. Vagyis rámásolja, de nem fogja látni.

Link to comment
Share on other sites

pumass

KOSZI a segitséget! kicsit hulyen irtam le a dolgokat.. de azért kosz:)

az itunes segitett...

Link to comment
Share on other sites

ti-bee

Sziasztok.

Van egy mp3 lejászóm (Thomson pdp9512kfm) de egy vírusfertõzés hazavágta. Mûködik a menü de nem látja a fájlokat. Tele van keresztbeláncolt területtel amit a CHKDSK és a FORMAT se tud rendbe rakni. Azt írja, hogy 0. sáv nem írható és ezért nem használható. Gondoltam tán a firmware rátöltés segíthet de nem lelek a neten ilyet. Tud valaki segíteni, mit lehet tenni? Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Jézus

Helo nekem van egy E-Ronix EMP- 810-es mp4 lejátcom de a windovs nem ismeri fel ég azt se ,hogy csatlakoztatva van. a gári telepitö lemez feltelepitése után se ismerte fel. Rádásul a lemez virusos.

A gépemen XP Pro Sp2 van és USB2 is. tölteni lehet a lejátcot de mást nem. Mit tudnátok javasolni???

 

Link to comment
Share on other sites

BlU*e

sziasztok! ideadtak nekem egy MP3-at h rakjak rá zenét de miközben raktam kiirta hogy nem tudja rárakni az egyik számot megprobáltam megint, lefagyott az egész gép és restartoltam azután nem tudtam megnyitni, kiirta hogy nincs formázva megprobáltam formázni de azt irt ki hogy a windows nem tudta befejezni a formázást. Amikor beakarom kapcsolni az MP3at kiirja hogy televan és töröljek le 4perc zenét de nem nyitja meg és a formázást sem csinálja meg és nem tudom hogy most mit csináljak, hogy töröljek róla...

légyszives segitsen valaki sürgös lenne nem is az enyém az MP3... :Sír:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
zolka78

Szevasztok, vettem egy Seltronic sel-901g mp3-as, 1gb-os lejátszot, az utasítás szerint külön kezeli a zenei mappákat, de ha a saját szoftverével töltöm át a zenét, akkor egy könyvtárban látja az összeset, TC-vel pedig 50kbyts/s a max másolási sebbeség a kütyüre, ez azért elég lassú. Tudnátok segíteni?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Chiyo-chan

Sziasztok! Nem gondoltam volna,h valaha jövök erre a fórumra,de a szükség az szükség... Szóval ha valaki megszánna esetleg,mert én tök hülye vagyok ezekhez...Tehát:

van 1 Thomson Lyra 512 megás mp3-am (najó,elvileg mp4,de én csak zenelejátszásra használom nincs rajta klip v kép),kb 3 hónapja vettem. USB-n keresztül kell tölteni és ha bedugom a gépbe akkor rögtön kiiírja,hogy USB Transfering meg hogy tölti az aksit. Csakhogy mostanában nem reagál ha bedugom és nem is ír ki semmit a gép se. Mintha nem is lennének összekötve. nem tudom,h most az mp3-ban vagy a gépben van a hiba vagy esetleg az USB-kábelben... Megpróbáltam átdugni a másik USB-bemenetbe is,de ott se mûködik. Az a pláne,hogy ugyanez az USB-be rakom a mobilomat is meg a hugomét is,és azokkal semmi gond. Mostmár teljesen kivagyok... Szóval van valaki aki tudja mit kéne tennem?

Link to comment
Share on other sites

Fujitsu

Nem hibás az akkumulátor?

Link to comment
Share on other sites

kori

Szerintem szoftverhiba lesz. Mivel garanciális vissza kell vinni az üzletbe ahol tovább küldik a szervízbe. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Snail-bite

Sziasztok, nekem az lenne a problémám hogy amikor bekapcsolom az mp3 lejátszót akkor egy darab betût sem ír ki. Úgy kezdõdött hogy egyszer kiírta aztán elmosódott és nem írt ki többet de aztán visszajöttek a betûk és utána eltûntek és azóta megint nincs egy darab se.Hangot ad ki, csak kép nincs rajta. Ha valaki tudna valami okosságot mondani azt megköszönném.

Link to comment
Share on other sites

kori

Nagy valószínûséggel a kijelzõje tönkrement. Leejtetted? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Snail-bite

nem

 

leírtam, pontosan így történt! :mérges:

Link to comment
Share on other sites

kori

Ezekkel az a baj, hogy a házi barkácsolás nem segít. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Snail-bite

Segítséget kértem nem véleményt! :dühös:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
angelapapp

Sziasztok! Van egy nagy kérdésem. Van egy hétköznapi egyszerû mp3-lejátszóm: Orion, 1gb, eddig minden stimmelt, rendesen mûködött, de tegnap amikor bedugtam a USB portba a gépen, kiírta hogy formázni kell. Amikor az o.k.-ra kattintottam, azt mondta, hogy nem lehet formázni. Kihúztam, megpróbáltam bekapcsolni, és minden funkció rendesen mûködik (rádió, hangfelvétel...) de ha a zene lejátszásra kattintok, kiírja, hogy "disc error". Most ezt miért csinálja :( ???? Segítsen valaki, én ehhez nem értek.

Köszi

Angi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...