Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MS Office magától telepít rossz mappába


Athos

Recommended Posts

Athos

A címet nem tudtam jobban megfogalmazni. ;)

 

A problémám az, hogy a Microsoft Office időnként magától telepítget. Pl. elindítom a Wordöt és egyből elkezd ügyködni. Ez időnként fordul elő. Ez még nem lenne akkora gond, mert biztos kell neki amit telepít, de legutóbb a Microsoft Office elakadáskezelő komponenst tette fel és a gond az, hogy a Start Menüben nem oda ahova kellene. Persze honnan tudná, hogy nekem a Microsoft Office mappa nem ott van, ahová alapból telepedett. Lehet ez ellen tenni valamit? Mindig törölnöm kell és összetúrja a rendet a menüben. :Sír:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Akkor telepít, ha valami része eltűnt, vagy megváltozott, vagy ha korlátozott felhasználóként indítod.

A Start menü ezon részére rakja automatikusan a cuccokat, ami a telepítéskor be lett állítva, ha átrakod máshova, azt a telepítő nem fogja tudni.

Link to comment
Share on other sites

Athos

Csak azt nem értem mitől változik meg néha valami. 3 hétig semmi gond aztán egyszer csak felpakol valamit. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Az is elég, ha egy ikon eltűnik.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest

Vagy egy olyan, más helyrõl származó dokumentumot akarsz megtekinteni, aminél olyan Office modult használtak fel (Pl az egyenletszerkesztõ) ami alapból nem települ fel, ilyenkor is kérheti a cd-t.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...