Jump to content
payne

Egér problémák

Recommended Posts

tzs76

igazad volt. Windows-nál működik.

Zachary

Sziasztok!

Ez az első megjelenésem itt, remélem jó helyre írok. Az egeremmel és a fülesemmel van látható gond, (lehet mással is csak nem érzékelem) az egér nagyon lassan mozgatja a kurzort, a füles pedig ki is, be is lelassítja, és érthetetlenné teszi a hangot. Először tápegységre gondoltam, de kicseréltem, egy ideig működött, de aztán ugyanúgy rossz lett (bár lehetséges hogy azzal van a gond, mert mindkét vezeték elég régi, úgy 5-6 évesek).

Tudna valaki segíteni?

Előre is köszi :)

[OP]Destroy-man
:tap:

kléni

Költözésnél szembekerült velem a régi egerem. Egy egy vezeték nélküli kis egérke. Tavasszal sajnos eltűnt valahogy a csatlakozója, amit a gépbe kellett bedugni. Szerintetek lehet ilyen pótalkatrészt venni? Én még sose láttam, meg tudtommal mindegyikben van ilyen spéci azonosító, hogy csak az összetartozó alkatrészek között legyen kommunikáció. Azóta már van új egerem (mellesleg vezetékes, nem is ad annyi pluszt a wireless, elemmel se kell vacakolni :D), csak kérdés, így a régit tartsam-e még meg?

SkyBird

A Logitech Unifying Receiver a szoftverével utólag is összerendelhető. Kérdés megérne-e egy ilyen vétel.

Ha nem ilyen típusú az egér, akkor utána kell nézni a lehetőségeknek.

kléni

Hát, ennyiből már veszek egy vadi új egeret. :D Ennél azért lehetne okosabb megoldás, bár abból nincs annyi profit...

payskin

Kipucoltam ma a jó öreg MX-510-et, már megint akadozott a görgő. Elképesztő mennyiségű szürke szösz gyűlik össze mellette meg a két oldalán.

De szép idők is voltak, amikor a Logitech még nem arcpirítóan túlárazott, gamer bóvlit gyártott. Gondoltuk mi. Aztán belenézel egy ilyen 2000-es évek eleji egérbe, és olyan faék megoldások vannak benne, mint például az a rugó, aminek a levegőben kéne tartani a görgőt, de a nyomkodástól szépen elfárad, és a végén már alig van kint egy kis domborulat a görgőből, így viszont sokkal több kosz kerül az egér belsejébe a réseken. :facepalm:

Mindegy, néha megpucolom, aztán, amíg bírja, használom. Szeretem. :)