Jump to content
GSForum - Segélyvonal

MSN Spaces


Kovács Dávid ( Davs )

Recommended Posts

Linduska

Mostmár be sem jön az msn spacem. :(

 

"A kiszolgáló nem található"

Link to comment
Share on other sites

payskin

A hiba nálad lesz, megnéztem gyorsan 3-4-et, mindegyik mûködik.

Link to comment
Share on other sites

Linduska

Jah Explorerrel (az explorert nem szeretem) működik (bár van akié még ezzel sem), Mozillaval nem.

Fotókat még mindig nem tudok felrakni. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Fleur20

Sziasztok! Eddig nekem is többé-kevésbé rendesen mûködött a spaces. De mostanában kb. 1 hónapos idõszakokra nem lehetett feltölteni rá képeket stb. Letöröltem. Csináltam egy másik fiókot és rá egy új spacest. Az végre mûködik...viszont Valami oknál fogva a partnereimét nem tudom megnézni. Nem jelzi a partner névjegykártyáján és a linkrõl probálok belépni, az is sikertelen. Ezt írja ki:

Your request has been sent

To find other spaces that interest you go to MSN Spaces.

 

légy szíves ha valaki tud segíteni, mondjon vmit ötletet, hogy mi a baja, vagy mit tehetek!!! :(:Sír:

 

Link to comment
Share on other sites

Bencce

Nem tudjátok, hogy lehet zenét feltölteni, hogy szóljon alatta? Nekem nem sikerül :(

Link to comment
Share on other sites

Linduska

Fleur20: Akkor ezek szerint nem csak nekem vannak bajaim a space-el. :( Sajnos nem tudok segíteni. Nekem sem jön be sokaknak a space-e. Jaj, de én nem akarok új fiókot létrehozni, így is már ez a második.

 

Bencce: Sajnos neked sem tudok segíteni, én nem is tudtam, hogy lehet zenét feltölteni. :hááát:

 

Most is próbáloztam képfeltöltéssel, de nem sikerül, már majdnem egy hónapja. Tud valaki valamit a hiba okáról? Miért nem írják ki, hogy mi a baj? Vagy valami??? :hááát:

 

Spányik Balázs: Mi az a Live Spaces? Látod nem csak nálam van a hiba. :hááát: Nem vagyok türelmetlen, csak érdekel, hogy miért nem mûködik.

 

Remélem, hogy tud segíteni valaki.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

A Live Spaces = MSN Spaces. Névváltozás, én integrálás a Live rendszerbe. (Live eszköztár IE alá, Live Messenger, stb.)

Link to comment
Share on other sites

Linduska

Köszi. Akkor valószínû, hogy emiatt nem mûködik a space? Nem értek hozzá, bocsi, hogy kérdezõsködök. :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Hol működik, hol nem, de az biztos, hogy a rendszer összehangolása miatt többször lehetséges kisebb-nagyobb leállás, vagy kimaradozás.

Véleményem szerint a teljes rendszer hibamentesen 2006 vége, 2007 eleje tájékán (amikor a Vista piacra kerül) fog működni.

Link to comment
Share on other sites

Linduska

Értem, köszönöm szépen a válaszodat.

Link to comment
Share on other sites

Bencce

KLIKK

 

LÁtjátok itt pl szól zene! Hogy csinálta?

Link to comment
Share on other sites

eremit

Lehet, hogy valaki látja, pontosabban hallja, de ez egy privátszféra.

Link to comment
Share on other sites

MacroGeri

Tulajdonképpen mire jó ez az msn spaces??

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Egyfajta blog funkciót is betölt, meg képeket helyezhetsz el rajta, amit szeretnél megosztani másokkal, stb.

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

:bezsong::bezsong: VÁÓ nagyon durva lett!

Mostantól ugyanis Live Spaces lett minden oldal! Berottyanás, full vista kinézet, de midenhol... Bejelentkezéskor a képedet kiteszi, mellette e-mail címmel, egy jelszót várva! Mondom ez meg honnan a pi-ből tudja ezeket az adatokat, de aztán eszembe jutott, hogy pár adatot eddig is lopott az MSN-ből, illetve bocs, most már WLM-ből.

 

Bár azért még van mit csiszolni rajt, a tetején csak középen elég furán mutat ott a Live logo a fekete háttér előtt... Picit lejjebb még 1x megismételve Live Spaces néven és egy keresővel... Szerintem ezt a betűméretet kicsit elnagyollották, meg egyenlőre elég furán illeszkedik a bejegyzés fejléce a háttér színéhez, bár lehet ez csak az én témámnál jelentkezik... Még egy kicsit szoknom kell az új beállítás-menüt, de ha jól láttam elég sok menüpontot ki kéne szanálnom majd. Egyenlőre ennyi. Addig is látogassátok a blogomat! Erre felé található :D ˇˇˇ

Link to comment
Share on other sites

Linduska

Jaj végra jó a space, jó lett, bár szokatlan még. :D

 

Nem tudjátok hogy be lehet-e állítani, hogy a képeket csak azok láthassák akik fel vannak véve az msn-en ismerõsnek??

 

Szerk.: Már megint nem tudok képet feltenni... :hááát: De remélem megjavul ismét. :hááát:

 

Ugye itt lehet beállítani?!

 

Options:

Permissions:

 

With permissions, you can choose to let everyone view your space, or limit access to only the people you know. Make a selection below, and then click Save.

These people can view your space:

Permissions

Permissions

Everyone on the Internet can see your information.

Only the people on your Messenger allow list can see your information.

Only the people on your friends list and your Messenger allow list can see your information.

 

Link to comment
Share on other sites

xxdani

Helló! Az Msn-ben csak akkor villog a csillag ha új Blog bejegyzés készül?

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Igen, akkor is. Meg ha új képek kerülnek fel, vagy bármilyen egyéb módosítás történik.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Linduska

Sziasztok!

 

Sajnos csak augusztus elején tudtam utoljára képet feltenni msn-re, ma is próbáltam, de nem rakja fel.

Na mindegy egyszer csak jó lesz... ;)

Link to comment
Share on other sites

Linduska

Tud valaki valami fejleményt az msn space-rõl?? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Linduska

Sziasztok! Senki nem tud semmit, hogy mikor lesz az msn space olyan mint volt?? :hááát:

Link to comment
Share on other sites

DJGABI

Olyan már nem lesz, mert a Live-os, Vistás vonalnak megfelelõen áldizájnolták az egészet. Nekem bejön így is...

Link to comment
Share on other sites

Linduska

Sziasztok!

 

Köszi, hát igen azt látom, de jó így is. Arra gondoltam, hogy képeket feltölteni stb. ;) Bár ma végre sikerült pár képet feltenni. :)

Hol lehet beállítani, hogy a képeket csak az lássa akit szeretnék, mármint, hogy idegen ne??? :hááát:

Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

bejglee

Hellosztok

 

Msn spacem van, és tettem be egy media player ablakot, amivel zenét szeretnék lejátszani.

Be kell másolni ugyebár a html kódot a megfelelõ helyre, amit én eddig a hotdog.huról vettem, de az már nem ad ilyen szolgáltatást.

Ezután a www.youtube.comról próbáltam bemásolni a html-t de nem veszi be.

Lehet azért, mert az nem media player alapon Mûködik hanem flashplayer. Vagyis le kell töltenem a gépemre flash playert?

A kérdésem az hogy mi a baj, mit kell csinálnom hogy lejátsza? Esetleg tudtok olyan oldalt ahonnan be tom másolni simán ami kell és kész?

 

Köszi

Link to comment
Share on other sites

RedBoy

Sziasztok!

Azt hol lehet beállítani, hogy a barátaim MSN Live Space-je ne internet explorerben, hanem Firefoxban induljon el nekem amikor rákattintok a Messengerben?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...