Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DC++


csum-pi

Recommended Posts

Adani

30 napig ingyenes, aztán pedig újratelepíthetõ!! Havonta egyszer újratelepíteni nem nagy dolog, cserébe azért, amilyen hasznos jószág.

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Oké, lehet megnézem, kell valamit állítani rajta vagy elég egyszerûen csak feltelepíteni?

 

cFosSpeed for Windows vagy cFos for Windows

melyik kell a kettõ közzül?

 

Én a másodikra emlékszem talán, de az elsõhöz írja hogy tökéletes próbának játékosoknak, és benne van a DSL driver is.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Én a CfosSpeed 2.02-t használom, az mindenre jó!

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Hát kételkedve, de letöltöttem, és feltettem, látom van magyarosítása is, hozott létre egy rendszervisszaállító pontot, már csak abban bizom, hogy visszaállítja magát, elkezdtem a webtárhelyemre feltölteni egy file-t test képen, és elindítottam a battlefielde-t hogy nézzük a trial Cfos nevezetû csoda mire képes, hát elmondanám, hogy akkora volt a pingem hogy egybõl a Warning! Connection problem detected! felirat fogadott. Szóval szerény tapasztalataim szerint neváhez hû szoftver csak a C betû nem kell oda, ez még freewarenek is gyenge lenne.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Rebootoltál? Install közben kapcsolódj le a netrõl!

nem ajánlok wazer oldalt

Itt mindent megtalálsz.

 

Én úgy látom ez nem túl legális és ez ellenkezik a fórumszabályzattal! <Athos>

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Reboot megvolt, install közben lekapcsolodtam, de közben mindig visszakapcsolodott mivel a netet úgy állítottam be, hogy amikor nincs kapcsolat automatikusan kapcsolodjon, de ettõl függetlenül felment. Régebben próbálkoztam már én ezzel, azért is vonakodtam tõle, mer bár akkoriban még nem volt úgy beállítva a rendszer hogy folyamatosan kapcsolodjon, de akkor sem jelentett sokat. Olyan ez mind az ADSL azisztens, amikor még 64 KB volt a maximum elméleti letöltésem, Linux alatt nekem jött 65KB-al 64 helyett, windows alatt meg alapból 64-el, mikor az ADSL asszisztensnek engedtem hogy optimalizálja, meg jött 62-63-al :) Szóval lehet másoknak ez is müködik, ha nekem bevált volna taln még meg is vettem volna, de újraindítás után sem ment, tehát így nem igazán tünik nagy durrnak, akkor már inkább a netpiker 30 naponkénti fel le rakása, az legalább eddig bevált :)

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Bopcsika! Attól, hogy használjátok, tudjátok mit csinál? Ha igen, akkor miért lepõdtök meg a ping növekedésén? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Szanya

A hwsw-n van egy cFos topic. Ott elég jól kifejtik, hogy mire jó ez a progi. Elõször nekem sem ment a sima cFos, de aztán a cFos speed már beváltotta a reményeimet.

Szerintem DC++- on bunkóság nem használni ezt a progit. Semmit nem zavar viszont égi áldás amit eredményez.

Ha kicsit utánajársz a témának, akkor ajánlani sem kell "wazer" oldalt, mert pikk- pakk odakerülsz magadtól is.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Sõt van neki egy magyar oldala is, valaki már le is írta linket.

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed
Bopcsika! Attól, hogy használjátok, tudjátok mit csinál? Ha igen, akkor miért lepõdtök meg a ping növekedésén? :hmm:

A PING válasz idõ, azaz PIngnek hívjuk azt az idõ intervallumot, mely alatt tõlem a jel eljut a másik gépig, és visszaérkezik, azaz ekkor pingelem meg. Az érték ms-omban van megadva, még akkor is ha szerver melyet mondjuk amerikában helyeztek el, ha ez az érték magas, akkor ugyebár az online játékok szaggatnak, tehát esetemben a cfos mellett magas volt a ping tehát számomra használhatatlan, mivel a neten nem tudtam mellett játszani.

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Mi a végkövetkeztetés?

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

Hogy én nem használom, mivel gyakorlatilag nincs feltöltésem :) Amúgy CZDC-ben hol lehet beállítani a multi letöltést ? A srác ezt használja, de néztem neki, nem megy...

Link to comment
Share on other sites

Ajnász

Multi letöltés? A többszálúra gondolsz? A czdc-ben nincs olyan.

Link to comment
Share on other sites

Adani

Strongdc++ ban van olyan, de csak akkor használja azt, ha nem jár olyan HUB-ra ahol tiltják. Nem értem miért kell tiltani, de a Matrix Reloaded és a Diablo engedi csak meg legálisan.

Link to comment
Share on other sites

Guest GoodSpeed

és az RMDC? Majd megmondom neki, hogy inkább nézzen más alternatíva után lehet az RMDC tudja :)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Ja igen, RMDC õ is tudja, de az mindegy, mert ahogy elnéztem, hiába hazudja magát DC++-nak valahonnan mindig rájönnek a cselre, és BAN-olnak.

Link to comment
Share on other sites

Shia-ko

Még sehonnan sem rúgtak ki rmDCvel. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Szanya

Néha elõfordul, de aztán visszamegyek és hónapokig semmi baj.

Link to comment
Share on other sites

bvoneki

Én az rmDC helyett inkább a StrongDC-t ajánlanám, mivel az rmdc nem támogatja a tömörített átvitelt (ami ellenõrzi is a bájtokat). Meg ha jól tudom az rmDC-t már nem is fejlesztik tovább, a StrongDC-t meg javában fejlesztik. Az RC9f2-vel még sehonnan nem csaptak ki, lehet hogy javítottak az emulációján egyet s mást az rc8 óta. ;)

Link to comment
Share on other sites

Adani

Majd megpróbálok upgradelni rá, aztán megnézzük.

 

OFF

 

@Bvoneki

Örülök, hogy visszatértél!

 

ON

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Visszatérve arra, hogy hogyan lehetne a sebességet tompítani! kipróbáltam, de nem igazán kifizetõdõ, mert volt olyan szoba, ahol lecsökkentették számomra a letöltés sebességét, bannoltak 20 percre... úgyhogy el kell felejteni ezt a megoldást :upsz:

Link to comment
Share on other sites

Adani

Biztos valami külsõ progit használtál, azt pedig nem sok HUB nem nézi jó néven.

Limitálni csak limites DC-vel lehet.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer
Én az rmDC helyett inkább a StrongDC-t ajánlanám, mivel az rmdc nem támogatja a tömörített átvitelt (ami ellenõrzi is a bájtokat). Meg ha jól tudom az rmDC-t már nem is fejlesztik tovább, a StrongDC-t meg javában fejlesztik. Az RC9f2-vel még sehonnan nem csaptak ki, lehet hogy javítottak az emulációján egyet s mást az rc8 óta. ;)

A Strong Dc-nek hol lehet letölteni a legújabb változatát? Mert ha a google csak ilyen orosz, meg kínai, stb. oldalakat hozott be. Ha jól tudom ez képes arra, hogy egyszerre több felhasználótól töltse ugyanazt, és a végén összeillessze. Vagy?

Link to comment
Share on other sites

Adani

Pontosan erre való, képes szegmentált letöltésre, azaz ha több felhasználónál is megvan a fájlt, akkor egyszerre tudja letölteni, így a sávszélességet jobban kihasználja.

Link to comment
Share on other sites

Shiwer

És hol lehet letölteni a legfrisseb verzióját?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...