Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Avant Browser


Blueeight

Recommended Posts

Sanzi

A ZoneAlarm tudja ezt. Be tudod állítani, hogy milyen tartalak legyenen szûrve, de nincs olyan megoldás mai 100%-os. Mindent meg lehet kerülni.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Lakatold le a power gombot, tépd ki a modemet a gépbõl és akkor a gyerek nem tud netezni, na jó, ez igazságtalanság, tehát ZASS, abban nagyon jó a tartalom szûrés.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

A Pro verzióban is. :ötlet:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

De én itt jelen esetben a parental controlra gondoltam, az tudtommal nincs a Proban. :hááát:

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Én meg másra gondoltam... :upsz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
eizo

sziasztok!

Ha tudna valakai tanácsot adni, hogy, hogy lehetne beállítani az AB hogy azokat a web oldalakat amikat már egyszer online megnéztem akkor offline is meg tudjam nyitni mert a munkahelyemen van csak net és ha lehetne csak otthon olvasnám át azokat az oldalakat amiket megnéztem. régrn a IEben volt egy ilyen beállítás de itt nem igazán akar mûködni a kapcsolat nélküli munka. Nem tudom továbbá azt sem hogy hogy illetve melyik progival lehetne letölteni mondjuk 2-3 oldal mélységig egy weblapot. erre azért lenne szükségem mert hosszabb idõre bekell feküdnöm egy kórházba és jó lenneh ha tudnám használni a laptopom offline a letöltött oldalak olvasgatására.

elõre is köszönöm a segítséget

Link to comment
Share on other sites

zico

Egy Offline böngészõ kellene. Nézz szét ezen az oldalon.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Jótanács: A hsz-ból vedd ki a mail címed mert sok spamot fogsz kapni. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sanzi

Nemtudom, hogy ki tud róla, és ki nem, de kijött egy ideje a legújabb 10.2 B38-as Avant. Mindenkinek kiírja elvileg, hogy frissítsen, csak benne van egy olyan funkció, amivel régen szívok már. Ha MSN-ben küldenek egy linket, vagy a leveleim közt van egy link, mindig az a fránya IE nyílik meg. De mostmár, hoho... :D Át lett kicsit alakítva az alsó lapok közötti váltás, latszik külön-külön, hogy mennyinél tart a betöltés állapota. A kis X szerintem nem kell oda, mivel úgyis bezárul, haduplán kattintunk rá. Érdemes frissíteni, mint mindig! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Sanzi

Megint kijött egy újabb frissített verzió, de amint elõzõleg is írtam van benne egy funkció, ami nagyon idegesít. Az alsõ résznél, ahol lehet váltani a lapokat, van, hogy véletlenül az x-re nyomok, miközben nem akartam bezárni. Elég idegesítõ. Szerintem teljesen felesleges volt rá.

Link to comment
Share on other sites

zico

Nincs ilyesmi a beállításoknál a fülnél, hogy gyorsbezárás gomb. Ha van ne engedélyezd.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Megnézem, kösz a tippet.

Link to comment
Share on other sites

Sanzi

Kerestem. Már kétszer átnéztem, de nem találtam. Esetleg nem tudod pontosítani?

Link to comment
Share on other sites

zico

Felraktam én is, régebben használtam, nem találtam megoldást pedig mindent végigpróbáltam. Nem volt jó tipp.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Én is nagy avant-fan voltam, mostmár nem használok, de azért az oldalát gyakran megnézem, és azt is hogy mi újdonság van az új verziókba, ha ez az idegesítõ jelenség eltûnik, akkor felteszem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
majree

Üdv. :szia:

A kedvencek menüm már elég zsúfolt és görgetni kell ha valamit meg szeretnék találni. :S Rá lehet venni valahogy, hogy nagyobb ablakban, lehetõleg a teljes tartalom látszódjon, mint pl.: a start menüben? :?::D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
hgf

Sziasztok!

 

A gmail-fiókba állandóan be vagyok jelentkezve, tehát ha rákattintok a tálcán az ikonjára, elvileg azonnal a fiókomra kellene ugrania. Ezzel szemben az Avantban egy üres lapot kapok, és csak frissítés után hozza be a fiókot. Mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
koolti

Sziasztok!

Valaki segítsen ha tud, problémám adódott az Avant Browserrel. Ez pedig a következő: a gépen alapértelmezett böngészőként működött a rendszergazda fiókban, amikor a másik korlátozott fiókban is be lett állítva, ott azonban nem nyílott meg benne semelyik weboldal sem, próbálkoztam beállításokkal, de semmivel sem sikerült megoldani. Próbáltam újratelapíteni is, ami sikeres is volt, de most mindkét fiókban nem lehet vele semilyen weboldalt megnyitni pedig alapértelmezett, és a beállítások is szerintem ugyanazok mint akkor amikor még működött. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

FIREFOX

Helló!

Nekem az Avant Browser v11.0 Beta 10 verziója van fent. De nem tudom átállítani magyar nyelvűre... igaz nincs is ilyen lehetőség az ENCODING LANGUAGE alatt! De a Total Commanderben nézve a LANG könyvtár alatt ott van a HUN bejegyzés! És még sem sikerül a magyarítás... HELP!!!!

 

THX!

Link to comment
Share on other sites

payskin

Dehát minek magyarítás, hiszen tudsz angolul, nem? HELP meg THX! :hááát:

Link to comment
Share on other sites

FIREFOX

Sajnos nem tudok, ez a gond! De az újratelepítés után kiderült, hogy nincs is ehhez még magyarítás!

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)
És még sem sikerül a magyarítás... HELP!!!!

THX!

Balázs arra gondolt, hogy ha nem tudsz angolul, minek próbálkozol vele?

 

A Help helyett a "Kérlek, segítsetek" jobb lett volna. A THX meg nem a Köszönöm angol rövidítése, hanem George Lucas féle hangkódolási eljárás mozaikbetüi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Botond

Ez az ablakbezárós történet lehetett volna akár Valami kisebb víruska is.Én salynos hasonlót kaptam be. Volt egy fájl mssqlsnt.exe ha jól emlékszem, és az ablakkezelõ rendszert zargatta. Nem láttam a vírusírtót az óra melett (NOD32) stb. Ha le akartam tölteni egy spyware írtót, de mielött kijelöltem volna hogy hova mentse, bezárta a böngészõ ablakát. A vírusírtomat pedig start menübõl sem tudtam megnyitni mer állandóan bezárta az ablakát. Csökkentett módban simán futott. Törölni egyszerûen lehetett: ctrl+alt+del, és a folyamatok fülnél (winxp) le kellett állítani. Utána pedig a %windows mappa%\system32\mssqlsnt.exe fájlt törölni kellett. onnan jöttem rá, hogy hol van, hogy a windows índításakor felugrott egy ablak, hogy ez a fájl futni szeretne és meg gátolom e én ezt.

Link to comment
Share on other sites

Unikey
Helló!

Nekem az Avant Browser v11.0 Beta 10 verziója van fent. De nem tudom átállítani magyar nyelvûre... igaz nincs is ilyen lehetõség az ENCODING LANGUAGE alatt! De a Total Commanderben nézve a LANG könyvtár alatt ott van a HUN bejegyzés! És még sem sikerül a magyarítás... HELP!!!!

 

THX!

 

 

Egyszerü. Átírod a HUN mappát ENG-re. Ha van hozzá normális magyarítás akkor menni fog,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...