Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Avant Browser


Blueeight

Recommended Posts

Blueeight

Hello!

 

Van olyan oldal, amit az Avant Browser nem jelenít meg rendesen az Internet Explorer pedig igen.

 

Hogy lehet az, ha az AB az IE motorjára épül. Megnéztem a beállításokat, de nem találtam semmi olyan tíltást ami miatt nem kellene jól működnie.

 

Itt egy példa.

 

Tudja valaki miért csinálja ezt az AB? Megőrít amikor e miatt a lap miatt meg kell nyitnom az IE-t.

Lehet, hogy valami védelem miatt nem látom? :pislog:

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

Ajnász

Ha jól tudom, az avant browserben van reklám szűrő. Nem lehet, hogy az miatt van?

Link to comment
Share on other sites

Blueeight

Hello!

 

Ezt az égést... :upsz::fütyül::sajnálom:

Tényleg az volt a gond. Eszembe nem jutott volna, hogy azokat a képeket reklámnak fogja fel az az okos.... :dühös:

 

Köszi.

 

Blue8

Link to comment
Share on other sites

ordító egér

Miért lenne égés?

 

Már vagy 5x belefutottam, hogy az Avant-ban átállítottam a méretet egy nagyobb kép miatt, aztán nem értettem, hogy miért akkora a szöveg, mint a légypiszok.

 

Mire újraindítottam, általában rájöttem, hogy én voltam feledékeny, na de addig ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Sziasztok!

Tudom mindenki azt monja, hogy ami IE motoorra épül az rossz, szerintem ebben az esteben nem így van! Kérlek írjátok le a véleményeteket ezzel a böngészővel kapcsolatban!

Link to comment
Share on other sites

tzoli

1. Ez nem böngésző. :pislog:

2. Ki az a mindenki?

3. Ha nem így van miért nem?

 

+1 Javíthatnád a helyesírási hibákat. Legalább az aláírásodba...

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Elnézést az esetleges hibáimért próbálom őket korrigálni! :)

Tényleg próbálja meg mindenki a maga tapasztalatát/ észrevételeit leírni ezzel a "böngészővel" kapcsolatban!

Link to comment
Share on other sites

Athos

Régen használtam és tetszett. A plusz szolgáltatások sokat lendítenek az IE-n. Elég sűrün adták ki a frissítéseket, de szerintem olyan gyorsan nem tudják, mint ahogy az IE-hez. Tehát, egy biztonsági javítás picit később kerül bele.

 

@tzoli

Ez is egy böngésző. ;) Csak az IE-t használja, de attól még böngésző szerintem.

Link to comment
Share on other sites

tzoli

Ez nem böngésző. Ez gyakorlatilag egy "skin", egy bőr, amit ráhuzunk az IE-re, de attól még ha fejreállsz is, akkor is csak az IE marad. Rak rá egy két plusz szolgáltatást, de a hibák például ugyanazok maradnak.

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Az IE Active-X-ket használ, amik miatt sérülékenyebbé válhat a böngészője, mint a másik kettő.

 

De igyekeznek mindent javítani és helyt állni. És ha gépedet jól véded, meg az IE-t helyesen használod, akkor az is jól állja a sarat, de nem árt egy kicsit gyakorlottabbnak lenni. Ez áll arra is ha nem mész a NETRE sok minden elkerül.

 

Én is megnéztem az Avant Browsert, mert érdekelt, tényleg szép a külseje, de attól még ugyanazok a veszélyek leselkednek rá, mint az IE-re. Ez olyan mintha Te egy szép ruhát vennél fel és Téged nagyon csinossá tesz, talán meg is szépít. Sőt néha a szép ruha még elvonzza a figyelmet, az egyéb hibákról is.

 

Én amennyire lehet az IE-t lecsupaszítva használom, hogy rögtön észrevehessem, ha nem jól állítottam be valamit és ne tereljék el a figyelmemet a külsőségek.

 

Most már jól feljöttek a másik böngészök is, mert idáig, nem minden oldalt lehetett velük megnézni, és még most is vannak azoknak is hiányosságaik. Még most is van olyan hozzászóló, aki arról panaszkodik, hogy a Firefox nem jeleníti meg a képeket, vagy csak hibásan. Ez csak egy példa.

 

Most nálam is fent van mindhárom alapböngésző, mert én így neveztem el őket.

A Firefox, az amit a magam igényeihez tudtam szabni.

Az Opera ügyes, de még nem mindennel vagyok elégedett, amit kihoztam belőle.

Ez nem biztos, hogy az Opera hibája, lehet hogy az enyém.

 

Nem itt a fórumon találod azokat, akiket úgy mond rendszabályoznod kellene főként

böngészök szempontjából.

 

Azzal viszont sokat tehetsz, ha jól megismered őket, hibáikat erényeiket és utána segíted a környezetedet, hogy mindenki, lehetőségeink szerint/mert van ami nem rajtunk múlik/ helyesen használja, és akkor az aláírásod,

vagy jelmondatod, megfelelne annak, amit szeretnél, és ami igen jól hangzik.

 

Végül is jót akarsz, csak nem a legjobban kezdtél neki.

Link to comment
Share on other sites

kov_peter9999

Nekem speciel nagyon tetszik, és mielőtt bárki bármit mondana, van Firefox és Opera is a gépemen. Az teljesen igaz, hogy az IE-t egészíti ki, de míg a sima IE-től a frászt kapom, addig ezzel együtt már nemis hasonlít korábbi voltára, és szerintem nagyon hasznos kiegészítések vannak benne (bár már fogalmam sincs, hogy mit lehetne még beletenni, szerintem már minden benne van, amit tudnia kell egy jó kis böngészőnek). A biztonsági probléma pedig az IE-ből adódik, de nállam még soha semmi probléma nem adódott a használatából (ellenben, amikor csak a sima IE volt fennt....), bár hozzá kell tennem, hogy a szokásos tűzfal, vírusirtó és kémprogramirtó programok mindig futnak a gépemen, szóval ez azért kicsit (?) megnöveli a biztonságot.

 

Még talán annyit írnék, hogy én már jó régóta ezt használom, mellette még az Opera-t is gyakran használom, a Firefox viszont még nem nyerte el a tetszésemet, bár ez lehetséges, hogy idővel megfog változni...

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Nos amint látom sokan azon a véleményen vagytok, mint én.

jó böngésző, bár nem a legbiztonságosabb és nem árt, ha ott lapul mellette a Firefox! De nekem az Avantban a személyre szabhatóság és annak a sok szemétnek a beblokkolása tetszik!(reklám,pop-up, active-x)

akkor ez egy hély oké zoli? :)

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Szerintem az avantnak van egy hibája( ami csak néhány weboldalon hiba):

a reklámkép szűrő néha normális képeket is annak vesz!

Mit tudok tenni??

Link to comment
Share on other sites

chipmix

Az Eszközök/Reklámképszűrő előtt van pipa? mert ha van, akkor ezt ha el veszed , akkor valószínű, hogy nem lesz akadálya a megtekintésének. Utána visszateheted a pipát.

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Köszöntem nagyokat!

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Én chipmix-hez szólnék:

TÚRÓSPALACSINTA! <tzoli> Te aztán nem spórolsz a hozzászólások hosszával (nekem ez tetszik)! Én is valahogy így vagyok, de azért ennyire nem szoktam kifejteni a véleményem! Mellesleg, szinte teljesen így gondolom én is, ahogy te ezt leírtad... (mármint abba a piszokhosszúban)! ;)

Link to comment
Share on other sites

chipmix

@ Kedves Csum-pi!

 

Ne haragudj, de csak most vettem észre, hogy hozzám szóltál. Köszi az észrevételed. Én azt szeretem, ha valamit tudok, hogy a másik is tudja.

De nem mindenki haladó, és inkább egyszer leírom érthetõen, legalább is

én annak gondolom. Ez nem annyira szándékos nálam, mert sajna az életben is ilyen vagyok.

Talán majd késõbb sikerül nekem is jobban eltalálni a hozzászólások hosszát.

Üdv.:chipmix :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ruzsa Dániel

Megjelent a legújabb verzió: letölthetõ ittavant

Link to comment
Share on other sites

Ruzsa Dániel

Én azt mondom nagyon jó kis progi ez, és használjuk bátran!!! :D

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Mit nagyon jó? Szuper! :D

 

Én is ezt használom a legtöbbet... (A Firefoxot is használom néha e mellett).

Link to comment
Share on other sites

LoSA

Nekem tetszik a program, de azért találtam már benne egy-két kisebb hibát! De nem rossz! :D

Link to comment
Share on other sites

togaba

Sziasztok!

 

Idetartozik az én észrevételem is. Van egy kis program, úgy hívják, hogy "Browster". Ez kereséskor úgy nyitja meg a weblapot, hogy nem kell ráklikkelni, csupán egy kis ikonra a találati sor elején. Egyszerûbb és gyorsabb. Igen ám, de az Avantbrowser alatt nem mûködik, csak az IE alatt. Na, ennek mi lehet az oka?

 

üdv

togaba

Link to comment
Share on other sites

csum-pi

Hidd el, hogy ez is Internet Explorer... (ezt hagyjuk most...)

 

Tudod az Avant Browserben van egy "csomó" extra, amivel ki lehet szûrni ezt, ki lehet szûrni azt... és szerintem azokkal próbálkozz! Legjobb, ha szinte mindet végigpróbálgatod az "eszközök" menüben (pipa elvétel/hozzáadás) :D Hogyha ezek után sem akar menni, akkor még megpróbálhatod magad "mélyebbre " hatolni az "Avant Browser beállítások..."-ban! 8)

Link to comment
Share on other sites

togaba

Szia csum-pi!

 

Persze, hogy IE, ez nem kétséges számomra.

És persze mindent kipróbáltam már, mégsem mûködik. Azért fordultam ide, a T. fórumhoz!

Link to comment
Share on other sites

Utonium

Én igazából nem is értem mit csinál ez a Browster. Nem mindegy hogy a weblap címére klikkelsz vagy egy ikonra? Miért jó ez?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...