Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Firefox


benkovics

Recommended Posts

Kovács Gyula (MiniDisk)

Esetleg linket. ;)

Link to comment
Share on other sites

kori

Csak warez-t. :upsz: Mivel ott találkoztam vele. :démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

Greene

Akkor köszönjük nem kérjük. :P

Link to comment
Share on other sites

google

Hogy' lehet ingyenes program warez? (a link az gondolom, hova mutat, de hát maga a program nem illegális... :hmm: )

Link to comment
Share on other sites

Kovács Gyula (MiniDisk)

Pontosan! :D Úgyhogy jöhet a link! ;) Vagy töltsd le, és tedd fel valahová ... 8)

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )
BetaNews ;) Firefox 1.1 Alpha 2
Link to comment
Share on other sites

google

Alfa-változatot még nem töltök le, de amint kijön egy béta, máris töltöm le! :)

Link to comment
Share on other sites

manguszta

A napokban megjelent a Firefox 1.0.5 és a Thunderbird 1.0.5. A kiadások biztonsági hibákat javítottak. Az 1.0.x-es stabil sorozat lényege, hogy csak biztonsági javítások kerülhetnek bele, API-változás nem. Ez a "stabil" szó definíciója jobb helyeken. Ennek ellenére ezekbe az 1.0.5-ös verziókba olyan API-változás került be, ami lehetetlenné teszi bizonyos, harmadik fél által írt kiterjesztések futtatását. Például ilyen az Enigmail, de biztos van más is, ha egyszer a Mozilla Foundation a lokalizált Firefox 1.0.5 visszatartása mellett döntött. A Thunderbird 1.0.5 eleve el sem készült magyarul emiatt. Hétfõre ígérik a Firefox 1.0.6 és Thunderbird 1.0.6 megjelenését, amelyek ezt a baklövést fogják korrigálni.

Link to comment
Share on other sites

Kovács Dávid ( Davs )

Már megint :pislog: Tölthetek újra fél órát...

Link to comment
Share on other sites

aThoMee

Hali!

 

Én eddig mozillát használtam, és most átálltam FireFox-ra, mindjárt az 1.0.4-re ugyebár... :)

 

Viszont van egy-két dolog, ami a mozillában benne volt, viszont itt nem tudom, hogy hol kell beállítani, ha tudtok segíteni, megköszönném:

 

1: a középsõ egérgombbal kattintok akkor új ablak nyíljon, ne új lap (ez közbe egy kiegészítéssel megoldódott)

 

2: A gugli keresõm miért került külön böngészõsávba? Én ott szerettem, ahova a wwwjeimet írom. Nem lehet valahogy odarakni?

 

3: Ha elkezdek valamit letölteni, akkor kapásból a floppyt keresi, ha nincs benne, akkor jön a WinXP-s ablak, hogy nincs floppy a meghajtóban. (az alapértelmezett letöltési helynek a c: meghajtó egyik könyvtára van megadva, ha floppyt teszek az FDD-be akkor is az jön elõ, úgyhogy semminek semmi köze az A: meghajtóhoz)

 

4: Ha a TCMD-bõl akarok megnyitni egy HTML fájlt, akkor közli, hogy "A következõ fájl nem található, blabla". Megnéztem a társításnál, és ezt híjja meg: C:\PROGRA~1\MOZILL~1\FIREFOX.EXE -url %1 (lehet, hogy az "URL" helyett valami más kellene?)

 

Ha ezek valamelyikre lenne valami jó tippetek, megoszthatnátok...

 

Hálás köszi! :istenvagy:

Link to comment
Share on other sites

benkovics

A 4. kérdésre!

Sajnos be kell zárni az összes megnyitott firefox ablakot ahoz, hogy "kívülrõl" nyiss meg valamit!

Link to comment
Share on other sites

aThoMee

De ha a fájl->fájl megnyitását választom, akkor mûködik... :(

Link to comment
Share on other sites

google

Igen, ez sajnos így van. Én úgy csinálom, hogy társítom a jobbklikkel az IE-hez, majd a címsorából kimásolom az elérési utat és beillesztem a Foxiéba (kivéve, amikor szervert üzemeltetek, de az más történet).

Link to comment
Share on other sites

Maverick
Én eddig mozillát használtam, és most átálltam FireFox-ra..

Na, itt kezdõdött a hiba... :démonikacaj:;)

Link to comment
Share on other sites

eremit

Nono! :nevet: aThoMee a legjobb választást tette! :oké:

Link to comment
Share on other sites

aThoMee

Egyszer már átálltam, de egy csomó mindent nem találtam FF-ben, amit viszont Mozillában igen, de ezt feljebb írtam is. Valakinek esetleg a többi dologra megoldás?

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Rengeteg kiegészítés van a Firefox-hoz! Teljesen testre szabhatod! ITT is nézelõdhetsz!

Link to comment
Share on other sites

aThoMee

Köszi, onnan kezdtem az egészet... :)

 

Majd próbálkozom, most már az egérrel vezérelhetõ dolgokkal pepecselek. Ezzel elöször a Black&White -ban találkoztam, és csodálkoztam is, hogy miért nem erõltetik ezt más programokban, erre tessék...

 

Úgyhogy most használom agyba fõbe. :)

Link to comment
Share on other sites

eremit

"Úgyhogy most használom agyba fõbe."

 

Úgy is lehet mondani, hogy orrba-szájba! Vagy, orrba-farba.

Link to comment
Share on other sites

benkovics

Nem vagy egy "kicsit" szexuálisan túlfûtött? :D8);):démonikacaj:

Link to comment
Share on other sites

eremit
:nevet:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...